7LS part 1

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

dargoth pisze:
thefear pisze:
dargoth pisze: Trudno w tym momencie prognozować. Jedna świeca H4 zamknęła sie pod wsparciem, druga nad wsparciem. Zobaczymy jak będzie z trzecią. Jeśli przygotowują się pod UP to będzie dynamiczny ruch w górę. Longi Azji wykoszone, Europa zapakowana w shorty. Jeśli jest szykowany dalszy ciąg akcji z ubiegłego tygodnia to teraz i może w nocy powinni mocno podjechać w górę. Ale może plan jest zupełnie inny.
Dlaczego tak bardzo obstawiacie LONGi?
To tylko teoria, gra się i tak to co w danej chwili sie widzi. Obserwuje rynek i to co się na nim dzieje.Wydaje mi się, że ktoś pięknie to rozgrywa. Jeśli pójdzie UP, bedzie to jedynie potwierdzeniem, że dobrze analizuję całą sytuację i przejrzałem ta grę. Jesli pójdzie Down, to znaczy, że tylko mi sie wydawało, że coś widziałem.
Powtarzam jeszcze raz - takie prognozy to tylko zabawa, a gra się to co widać w danej chwili.

Pozdrawiam!
Tak zapytałem, bo przeglądałem forum i w większości, użytkownicy szukają longa a na tą chwile cięzko powiedzieć.. Trzeba grać to co się widzi w tej chwili. Z tym się w stu procentach zgadzam :) Pozdrowienia.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

thefear pisze:Dlaczego tak bardzo obstawiacie LONGi?
Ponieważ liczymy, że dojadą do 50%F minimum a nawet 61,8%F ... Dwa strzały pod dane w ubiegłym tygodniu dawały impuls ... Dzisiejsze dane również były pod UP ... Na razie się sprawdza ale to tylko gdybanie ... Jeżeli pominiemy te 20 pipsów pomiędzy LOW i OPEN aktualnej na MN, to wychodzi, że się otworzyła bez dolnego cienia a więc w takim przypadku prawdopodobieństwo jest spore, że powinno odwrócić a więc ten ruch w tej chwili jest ruchem korekcyjnym do najprawdopodobniej jakiejś wartości F. Później, jeżeli by się sprawdził, a dać sygnał o tym powinna mocna konsolidacja, powinniśmy walnąć ostro w dół. Wtedy złapanie potężnych Sek dawało by mega zarobek w długim swingu budując podstawową piramidę ... Grać będziemy to co będzie mówiła cena w danym momencie ... itd ... itd ... Jak się coś zmieni, to my też się zmienimy ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Dodatkowo grubaski lubią okrągłe liczby ... Należy wziąć aktualne LOW na MN i dodać 500 pipsów ... Wychodzi 1.34XX ... Teraz mamy korektę tego ruchu z dołkiem na 1.3150 ... Dodajmy do tego 500 pipsów ... Mamy 1.3650 ... I co widzimy? ....

A nóż widzimy, że powinni dolecieć do 50%F, które wypada dokładnie w okolicach 1.3650 ...

Wtedy należało by się mocno przypatrywać i wyłączyć z gry ... Grubaski będą podbierać i trza się będzie zapakować ... Jak się sprawdzi będzie BUUUUUUMMMM! :mrgreen:

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

a gdyby tak wziac ruch z 1.43 do 1.345 jako ruch glowny, pozniej korekta do 38.2% i kontynuacja trendu w dol z koncowymi targetami 1.23 i 1.22, w koncu tam sie rozpoczal caly ruch w gore (oczywiscie po drodze jest jeszcze 1.29 ;) )

tak jak na nizej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

<kerimb> pisze:
thefear pisze:Dlaczego tak bardzo obstawiacie LONGi?
Ponieważ liczymy, że dojadą do 50%F minimum a nawet 61,8%F ... Dwa strzały pod dane w ubiegłym tygodniu dawały impuls ... Dzisiejsze dane również były pod UP ... Na razie się sprawdza ale to tylko gdybanie ... Jeżeli pominiemy te 20 pipsów pomiędzy LOW i OPEN aktualnej na MN, to wychodzi, że się otworzyła bez dolnego cienia a więc w takim przypadku prawdopodobieństwo jest spore, że powinno odwrócić a więc ten ruch w tej chwili jest ruchem korekcyjnym do najprawdopodobniej jakiejś wartości F. Później, jeżeli by się sprawdził, a dać sygnał o tym powinna mocna konsolidacja, powinniśmy walnąć ostro w dół. Wtedy złapanie potężnych Sek dawało by mega zarobek w długim swingu budując podstawową piramidę ... Grać będziemy to co będzie mówiła cena w danym momencie ... itd ... itd ... Jak się coś zmieni, to my też się zmienimy ...
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.. Tak właśnie obstawiałem że gracie na zrobienie górnego cienia na MN.. 61.8 napewno jest bardzo dobrym poziomem, bo na tym poziomie mamy jeszcze bardzo silny opór, ale doszliśmy do 38.2 i równie dobrze z tego poziomu możemy jechać w dół, ale zobaczymy.. Pozdrawiam:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

dargoth pisze:Jesli pójdzie Down, to znaczy, że tylko mi sie wydawało, że coś widziałem.
Zupełnie jak ja dziś rano :D. Myślałem o longach a na koniec strzelałem S-kami :).

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Czyli zagrałeś to co widziałeś ... Ja również grałem Ski w większości ... I to jest piękne ... Czasami z analizy wychodzi to i owo a później i tak się gra to co jest ... Jeśli się tak gra - dobrze jest i być musi ... :mrgreen:
inwestor86 pisze:a gdyby tak wziac ruch z 1.43 do 1.345 jako ruch glowny, pozniej korekta do 38.2% i kontynuacja trendu w dol z koncowymi targetami 1.23 i 1.22, w koncu tam sie rozpoczal caly ruch w gore (oczywiscie po drodze jest jeszcze 1.29 Wink )
Zgadza się ... Jest to również możliwe ... Dlatego ważna będzie dzisiejsza świeca D1 i jutrzejsze otwarcie ... Zobaczymy ...

kwiatziel
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2010, 19:49

Nieprzeczytany post autor: kwiatziel »

<kerimb> pisze:Czyli zagrałeś to co widziałeś ... Ja również grałem Ski w większości ... I to jest piękne ... Czasami z analizy wychodzi to i owo a później i tak się gra to co jest ... Jeśli się tak gra - dobrze jest i być musi ... :mrgreen:
inwestor86 pisze:a gdyby tak wziac ruch z 1.43 do 1.345 jako ruch glowny, pozniej korekta do 38.2% i kontynuacja trendu w dol z koncowymi targetami 1.23 i 1.22, w koncu tam sie rozpoczal caly ruch w gore (oczywiscie po drodze jest jeszcze 1.29 Wink )
Zgadza się ... Jest to również możliwe ... Dlatego ważna będzie dzisiejsza świeca D1 i jutrzejsze otwarcie ... Zobaczymy ...
cześć kerimb...

możesz mi wytłumaczyć czemu?
byłbym wdzięczny

dzieki

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Dlugosc jest wazna. Wersja 38 do mnie przemawia. :)

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

<kerimb> pisze:Dlugosc jest wazna.
Tak, moja żona też tak twierdzi 8)
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

Zablokowany