7LS part 1

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

szybkie 21 pips wzięte na edku na S, mam nadzieję że będzie dalej spadać bo 2 pozycje mam otwarte od rana :-)

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

u poleciało na moje TP 30 , trudno :-)

Awatar użytkownika
Etherlord
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 sie 2008, 11:27

Nieprzeczytany post autor: Etherlord »

Zamkniecie swiecy 5min pod pierwszym dziennym supportem fibo (1.3200), tak wiec dalsza jazda nas czeka z duzym prawdopodobienstwem.
Jesli przewali 1.3150 to nastepny cel jak dla mnie 1.2980. Wynika on z fibo rozciagnietego na H4 od dolka z poczatku grudnia do ostatniego high.
Lepiej przegapić zysk niż stratę

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

Aaa i jeszcze jeden shorcik mi wlazł :). Dobra na serio kończę :D.

EDIT:

Ostatni dzisiejszy trade:

Obrazek

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

A ja uciąłem zyski na Edku ale na Kablu dociąłem deko ... :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Ma ktoś koncepcję na tą sytuację? ... Ja widzę tylko naciągnięte deko RGR na H4 na USDCHF ... Jeśli się by realizowało, to mamy jakieś 120 do dołu a wtedy Edek Z kabelkiem UP sporo ...

dargoth
Gaduła
Gaduła
Posty: 233
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:49

Nieprzeczytany post autor: dargoth »

<kerimb> pisze:Ma ktoś koncepcję na tą sytuację? ... Ja widzę tylko naciągnięte deko RGR na H4 na USDCHF ... Jeśli się by realizowało, to mamy jakieś 120 do dołu a wtedy Edek Z kabelkiem UP sporo ...
Trudno w tym momencie prognozować. Jedna świeca H4 zamknęła sie pod wsparciem, druga nad wsparciem. Zobaczymy jak będzie z trzecią. Jeśli przygotowują się pod UP to będzie dynamiczny ruch w górę. Longi Azji wykoszone, Europa zapakowana w shorty. Jeśli jest szykowany dalszy ciąg akcji z ubiegłego tygodnia to teraz i może w nocy powinni mocno podjechać w górę. Ale może plan jest zupełnie inny.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

dargoth pisze:
<kerimb> pisze:Ma ktoś koncepcję na tą sytuację? ... Ja widzę tylko naciągnięte deko RGR na H4 na USDCHF ... Jeśli się by realizowało, to mamy jakieś 120 do dołu a wtedy Edek Z kabelkiem UP sporo ...
Trudno w tym momencie prognozować. Jedna świeca H4 zamknęła sie pod wsparciem, druga nad wsparciem. Zobaczymy jak będzie z trzecią. Jeśli przygotowują się pod UP to będzie dynamiczny ruch w górę. Longi Azji wykoszone, Europa zapakowana w shorty. Jeśli jest szykowany dalszy ciąg akcji z ubiegłego tygodnia to teraz i może w nocy powinni mocno podjechać w górę. Ale może plan jest zupełnie inny.
Dlaczego tak bardzo obstawiacie LONGi?
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

dargoth
Gaduła
Gaduła
Posty: 233
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:49

Nieprzeczytany post autor: dargoth »

thefear pisze:
dargoth pisze:
<kerimb> pisze:Ma ktoś koncepcję na tą sytuację? ... Ja widzę tylko naciągnięte deko RGR na H4 na USDCHF ... Jeśli się by realizowało, to mamy jakieś 120 do dołu a wtedy Edek Z kabelkiem UP sporo ...
Trudno w tym momencie prognozować. Jedna świeca H4 zamknęła sie pod wsparciem, druga nad wsparciem. Zobaczymy jak będzie z trzecią. Jeśli przygotowują się pod UP to będzie dynamiczny ruch w górę. Longi Azji wykoszone, Europa zapakowana w shorty. Jeśli jest szykowany dalszy ciąg akcji z ubiegłego tygodnia to teraz i może w nocy powinni mocno podjechać w górę. Ale może plan jest zupełnie inny.
Dlaczego tak bardzo obstawiacie LONGi?
To tylko teoria, gra się i tak to co w danej chwili sie widzi. Obserwuje rynek i to co się na nim dzieje.Wydaje mi się, że ktoś pięknie to rozgrywa. Jeśli pójdzie UP, bedzie to jedynie potwierdzeniem, że dobrze analizuję całą sytuację i przejrzałem ta grę. Jesli pójdzie Down, to znaczy, że tylko mi sie wydawało, że coś widziałem.
Powtarzam jeszcze raz - takie prognozy to tylko zabawa, a gra się to co widać w danej chwili.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
donny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 13 wrz 2010, 13:51

Nieprzeczytany post autor: donny »

Czy to aby nie zmyłka?

Zablokowany