5% tylko dla elity czy ...

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Ts_A
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 610
Rejestracja: 11 wrz 2007, 07:50

Nieprzeczytany post autor: Ts_A »

uzin2 pisze:znowu MC, nie rozpedzaj sie tak bo zaliczysz wiecej MC odemnie (joke), a jak ze stanem depo, na zero czy lepiej?, ja po szalenstwach w tamtym miesiacu teraz powoli daze do zera, ale jak narazie od dolu :)

pozdrawiam
ja sie juz przyzwaczailem do MC na kontach hazardowych :)
to taka redukcja zyskow o 45% :D

Strategie mam taka iz gdy dochodze na glownym koncie do jakiegos satysfakcjonujacego mnie pulapu, przeznaczam 5-10% z tego konta na hazard :)

wiec ostatnio przelalem sobie tak 500$ i jade full margin, to sprawia ze potrzeba hazardzisty zostaje zaspokajona a konto glowne jest bezpieczne :D

Gdy wtopie polowe na koncie hazardowym to tak jakbym zaliczyl 3 stopy pod rzad na koncie glownym co rzadko sie mi zdarza :D


Polecam ta metode szczerze.

a stan konta hazardowego na chwile obecna to +55% czyli jakies 780$ wiec zabawa ciagle trwa. :509: a wygrac mozna naprawde sporo :)
jesli uda sie mi ugrac 10K zamkne ten dziennik.
Obrazek

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Ts_A
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 610
Rejestracja: 11 wrz 2007, 07:50

Nieprzeczytany post autor: Ts_A »

reptile pisze:Ts_A żyjesz jeszcze ? :D
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 878#158878

Jak tam to przedsięwzięcie z tematu ? :roll:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 494#143494
Żyje :)

Przynajmniej ktoś pyta :)
Przedsięwzięcie bylo za wczesne, może później, dopóki żyje bede tutaj wracał.
W miedzy czasie rozkoszowałem się deprecjają EURobubla. :), o której mówiłem na kilka tygodni zanim wystąpiła.

Brak czasu nie pozwala na częste aktualizacje ale żeby nie być "full of shit" musze w końcu to doprowadzić od początku do końca tak jak zapowiedziałem i to zrobie nie ważne jak długo to bedzie trwać a zaczne ponownie może w tym miesiącu jak zdrowie pozwoli.


Ostatnio byłem troche więcej aktywny na FF. Tutaj nadal nie podoba się mi prześmiewczy ton...więc nie ma sensu być aktywny a ja chce tylko by ludzie w Polsce mieli więcej pieniędzy kosztem "zachodu" i "wschodu" zwłaszcza bliskiego bo daleki jest za cwany.Jak to już mówili starożytni jogini nie można uszczęśliwiać ludzi na siłę.:wink:

Pozdrawiam

PS :przykładowo wątek o bandach umarł kiedy jeszcze tu byłem aktywny niemniej ciesze się, że Tobie udało się tu wytrwać chociaż nie pamietam abym widział jakąkolwiek Twoją analize. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

Wracaj częściej.Ja również śledziłem twój dziennik.Pozdrawiam :wink:
Nie podejmuj żadnych działań dopóki nie nadarzy się odpowiednia okazja

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

powitać,
faktycznie dawno tu Cię nie było.

no i zachęcam do pisania analiz dla eurusd w moim jurnalu. zawsze miałeś odmienne zdanie od mojego, a ja lubię takie analizy bo dają dużo do myślenia:)

pozdrawiam i sukcesów życzę
cro

Awatar użytkownika
Ts_A
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 610
Rejestracja: 11 wrz 2007, 07:50

Nieprzeczytany post autor: Ts_A »

Dzięki za miłe słowa do dziennika wróce we wrześniu teraz są ważniejsze sprawy :)
Daytrading to zbyt żmudna praca jak dla mnie, szkoda mi życia na daytrading.:wink:

Z tego co widać na giełdy wróciła euforia - dolar jest ugotowany na okres około 10-14 miesięcy czyli czas trwania tej fali później sie zobaczy :D



Pozdrawiam i powodzenia życze wszystkim.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ts_A
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 610
Rejestracja: 11 wrz 2007, 07:50

Nieprzeczytany post autor: Ts_A »

Slowo sie rzeklo, czas cos poszalec, aktualne wyniki w stopce.

Na poczatek to bedzie :
gj daytraiding max 2000u na trade sl 45 tp 85 lub czasem wiecej.
reszta par ktore mozecie zobaczyc to med term albo long term zaleznie od sytuacji.

Z marginem nie bede szalal na razie poczekam na jakis 99% setup.
Konto moze zostac wystopowane ale najpierw postaram sie zrobic przynajmniej 100 trejdow :).

Zapraszam.
Obrazek

Awatar użytkownika
macius.forex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 01 sie 2009, 02:35

Nieprzeczytany post autor: macius.forex »

Ts_A pisze:Z marginem nie bede szalal na razie
Taa, juz Ci wierze :wink:

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Tsa czytałem całość trzymaj się :wink:

piotr00
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2012, 12:52

Nieprzeczytany post autor: piotr00 »

Szkoda ze Cie juz nie widac :D Po czytaniu poradnikow/for wyrobilem sobie podobne spojrzenie na Stoch, momentow, i ogolnie oscylatory.. brakowalo mi tylko k-mapy :D
Grasz jeszcze? Udoskonaliles/korzystasz jeszcze z tej k-mapy?

ODPOWIEDZ