100% konta w miesiąc

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
mikgar
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2011, 14:11

Nieprzeczytany post autor: mikgar »

jeśli to prawda co piszecie to jedynie dodam że na forum jest więcej takich Panów Rambo :) sam byłem kuszony podobnymi propozycjami!

ale mnie się zawsze świeci czerwona lampka w takich sytuacjach.
Jak grać to o wszystko, jak kraść to miliony!

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

mikgar pisze:sam byłem kuszony podobnymi propozycjami!
Nie dziw się-wspominałeś o swoich mozliwościach finansowych więc wyczuli potencjalną zdobycz 8)

Awatar użytkownika
mikgar
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2011, 14:11

Nieprzeczytany post autor: mikgar »

no tak, człowiek zbyt ufny jest.

na szczęście lubię czerpać satysfakcje z osiągania celów samodzielnie! :-) więc... nie ten adres :-)
Jak grać to o wszystko, jak kraść to miliony!

Awatar użytkownika
RafalT
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 25 wrz 2010, 00:24

Nieprzeczytany post autor: RafalT »

Na początku rozmowy z rambo zapytałem się: "co z tego masz?".
Odpowiedział że coś tam coś tam, więcej osób to można ulepszać system, uczyć się itp. Nic na temat pieniędzy. Myślę sobie niemożliwe :lol:
A po kilkunastu minutach okazuje się że opłata to jedyne kilkaset złotych za kwartał :D.

Dodatkowo hasło: "musisz się decydować jak najszybciej, już teraz, nie jutro, dziś" powinno dać ludziom do myślenia!

Więc odrazu alert i "to się odezwę później". Po jakimś czasie wyszło co wyszło na forum.

Ludzie nie są w stanie pomyśleć na spokojnie o takich ofertach, widzą jedynie wyimaginowane $$$$$ przed oczami. Po czym się okazuje że wychodzą -$$.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

:) jak ktoś ma system który działa i zarabia to po co opłaty od innych. Symboliczne 10gr bym jednak chętnie dał żeby zobaczyć SCAM na własne oczy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
4promile
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 19 sty 2010, 21:04

Nieprzeczytany post autor: 4promile »

haha, to najlepszy żurnal jaki widziałem
czyta się go jak dobrą książkę, super początek, potem zwrot akcji, ból i cierpienie niewinnych, bohater który ostrzega przed złem ale go nikt nie słucha... i w końcu oczywiście happy end, zło znika i nawet jest morał z bajki
szkoda, że to już koniec :)

Awatar użytkownika
andymen
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 594
Rejestracja: 04 wrz 2010, 14:12

Nieprzeczytany post autor: andymen »

4promile pisze:haha, to najlepszy żurnal jaki widziałem
czyta się go jak dobrą książkę, super początek, potem zwrot akcji, ból i cierpienie niewinnych, bohater który ostrzega przed złem ale go nikt nie słucha... i w końcu oczywiście happy end, zło znika i nawet jest morał z bajki
szkoda, że to już koniec :)
Być może pocieszę Cię, że ciąg dalszy nastąpi pod innym nickiem. Obserwuję wątek, który zaczyna się rozwijać podobnie do tego i cierpliwie czekam, bo jest szansa, że rambo pojawił się w nowym wcieleniu. Oczywiście istnieje ryzyko, że mylę się, więc nie chcę nikogo oczerniać, ale coś mi mówi, że emocje jeszcze będą :wink:

Nie chcę nikogo pouczać, ale dla mnie trader, który jest podatny na sugestie innych długo nie zagrzeje miejsca na rynku. Może to co napiszę będzie brutalne, ale widziałem niedawno fajny webinar na temat grup operujących na rynku (żebyście mogli się pośmiać załączam slajdy). Otóż są 3 grupy traderów. Pierwsza owieczki, czyli ci którzy stadnie podążają za sugestiami innych (traderzy bez doświadczenia, sukcesów i niepewni swojej wartości = 80%), wiadomo co ich czeka, bo druga grupa to wilki (banki, fundusze, brokerzy MM itd = 15%). Wilki polują stadnie, ale mają przewagę kłów. Natomiast trzecią grupę stanowią owce-wojownicy (doświadczeni zawodowi traderzy = 5%).
I teraz słowo ostrzeżenia ku pokrzepieniu serc: pamiętajcie, że nabierając się na tego typu ściemy jesteście owieczkami do zarżnięcia, niczym więcej, ani mniej. Chcesz osiągać profity, musisz być w mniejszości, a nie w większości.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Ignac
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 14 mar 2010, 11:15

Nieprzeczytany post autor: Ignac »

czad :)

Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

haha, owca-wojownik, z niecierpliwoscia czekalem na obraz owcy-wojownika.
Bajera, wyglada na lewicowego dzialacza, moze stanie w obronie stada ??

A moze Baran bedzie tajna ksywka wojowniczego tradera ?? ;)
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

madlady
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:04

Nieprzeczytany post autor: madlady »

To teraz prawdziwy happy end
100% konta klepnęłam. Co prawda nie w miesiąc ale w dwa. Pomijając pozostałe dwa miesiące walki o przeżycie.
Kilka uwag:
Kupując cokolwiek przez Internet mam świadomość że mogę trafić na bubla i ponoszę tego konsekwencje. Mogę oczywiście ścigać tego co sprzedaje buble i odsądzać go od czci i wiary, ale po co.
Oskarżanie innych o własne niepowodzenia mija się z celem.
Nie będę tutaj reklamować ani aty-reklamować produktu, większości z tego co Rambo zaoferował nie używam, bo uważam za zbędne.
To czego używam mogłam wymyślić sama, lub znaleźć na tym czy innym forum, ale zajęłoby mi to dużo więcej czasu, pomijając już fakt, że jeżeli ogól napisze że system jest do dupy, to odruchowo człowiek go olewa.
Tak więc zapłaciłam teoretycznie za nic, ale mnie to NIC się bardzo przydało. Kilku innym jak widać nie.
Wyzywanie innych od oszustów łatwo przychodzi bo nic nie kosztuje, i wszyscy fajnie się czują. Niefajnie pewnie czuje się sam zainteresowany, oraz frajerzy którzy, wg ogółu, dali się oszustowi oszukać.
Jako że nie lubię uchodzić za frajerkę po raz kolejny udzielam się na tym wątku.
I bynajmniej nie robię tego z miłości do Wielkiego Miszcza.
Może komuś się przyda wiedza że nie wszystko jest takie jak wygląda z wierzchu.
Jedną w ważnych zasad psychologii inwestowania jest działanie wbrew opinii większości, co jak widać, jest chyba najtrudniejszą rzeczą
Obrazek

ODPOWIEDZ