100% konta w miesiąc

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

madlady pisze:ogólnie szczekasz jak pudelek
przynajmniej takie jest moje wrażenie
i tu miałem coś napisać... jednak odpuszczę sobie. Za słabe aby mi ubliżyć. Z racji tej iż jesteś kobietą, a na forum są obrońcy uciśnionych kobiet odpuszczę sobie ripostę.
Nagle zmienił podejście? Trochę o tym panu wiem. Informacje pochodzą z niezależnych źródeł - i wiem o czym piszę. Jeżeli Tobie nagle przedstawił inna koncepcję - nie mi w to graj i mi to wisi. Rób co chcesz, Twoje pieniążki ;)

madlady
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:04

Nieprzeczytany post autor: madlady »

Shadi pisze:Trochę o tym panu wiem. Informacje pochodzą z niezależnych źródeł - i wiem o czym piszę.
to takie trochę moherowe
jakbym słyszała "........bo to pijak i złodziej z każdy pijak to złodziej..."
kojarzy mi się z sąsiadką
(aczkolwiek cytuję Stachurę)

i nie chcę nikomu ubliżać
w przeciwieństwie

nie występuję tu w obronie uciśnionych, nie lubię jednak jak ktos robi ze mnie idiotkę
a jakoś tak wyszło
jak się okażę idiotką to się pochwalę osobiście bez posredników i przedstawię rzeczywiste zarzuty a nie z "pewnych źródeł"

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

z całego serca życzę Ci sukcesów i powodzenia. Poważnie.

pre$$
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:34

Nieprzeczytany post autor: pre$$ »

Cyb pisze:Dziwnym zbiegiem okolicznosci w pdf do tego super systemu widnieje nick Ramzes...
A co do US. Ja place podatki to czemu mam nie sprawdzic czy ten pan placi? Skoro pisal ze placi to nie ma co sie martwic...
Do wszystkich zainteresowanych i oszukanych przez pana rambo..Ja znam osobiscie 2 osoby ktore naciagnal na kupno magicznych systemow ktore oczywiscie ni jak sie mialy do tego co obiecywal ale oczywiscie pan rambo tlumaczyl sie tym ze poprostu nagle rynek zaczyna wariowac i to jest calkiem normalne ale bedzie kolorowo jak rynek sie uspokoi.Znany jest tez z grania na cudzych kontach i tu tez konczy sie tak ze wlasciciel konta jest lzejszy o straty wielkiego pana rambo a on oczywiscie tlumaczy ze to nie jego wina i wstawia swoje frajerskie gadki.
Jesli jest wiecej ludzi poszkodowanych przez wyczyny tego pana to prosze o kontakt
nordplan.nordplan@gmail.com

grzewakForex
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2011, 10:00

Nieprzeczytany post autor: grzewakForex »

pre$$ pisze:
Cyb pisze:Dziwnym zbiegiem okolicznosci w pdf do tego super systemu widnieje nick Ramzes...
A co do US. Ja place podatki to czemu mam nie sprawdzic czy ten pan placi? Skoro pisal ze placi to nie ma co sie martwic...
Do wszystkich zainteresowanych i oszukanych przez pana rambo..Ja znam osobiscie 2 osoby ktore naciagnal na kupno magicznych systemow ktore oczywiscie ni jak sie mialy do tego co obiecywal ale oczywiscie pan rambo tlumaczyl sie tym ze poprostu nagle rynek zaczyna wariowac i to jest calkiem normalne ale bedzie kolorowo jak rynek sie uspokoi.Znany jest tez z grania na cudzych kontach i tu tez konczy sie tak ze wlasciciel konta jest lzejszy o straty wielkiego pana rambo a on oczywiscie tlumaczy ze to nie jego wina i wstawia swoje frajerskie gadki.
Jesli jest wiecej ludzi poszkodowanych przez wyczyny tego pana to prosze o kontakt
nordplan.nordplan@gmail.com
Wysłałem do Ciebie już jakiś czas temu wiadomość na e-mail z mojej poczty: grzewak@gmail.com

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

Sadze ze nalezalo by przykleic ten temat, ku przestrodze.
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

asmodeus8 pisze:Sadze ze nalezalo by przykleic ten temat, ku przestrodze.
Ależ po co.. jak się pisało aby uważali to zostało się wyśmianym :D Temacik bym wykasował i z chęcią czekał na następny z serii "jak zostałem oszukany pomimo iż".

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

pre$$ pisze:
Do wszystkich zainteresowanych i oszukanych przez pana rambo..Ja znam osobiscie 2 osoby ktore naciagnal na kupno magicznych systemow ktore oczywiscie ni jak sie mialy do tego co obiecywal ale oczywiscie pan rambo tlumaczyl sie tym ze poprostu nagle rynek zaczyna wariowac i to jest calkiem normalne ale bedzie kolorowo jak rynek sie uspokoi.Znany jest tez z grania na cudzych kontach i tu tez konczy sie tak ze wlasciciel konta jest lzejszy o straty wielkiego pana rambo a on oczywiscie tlumaczy ze to nie jego wina i wstawia swoje frajerskie gadki.
Jesli jest wiecej ludzi poszkodowanych przez wyczyny tego pana to prosze o kontakt
nordplan.nordplan@gmail.com
I co zrobicie? Zgłosicie to na policje, że zostaliście oszukani? Każdy ma prawo sprzedawać swoje szkolenia, systemy. Wasza sprawa co kupowaliście. To jest Forex i trzeba się liczyć ze stratą nawet 100% kapitału!!! Najwyżej możecie mu kolana połamać, albo skarbówką postraszyć.... nic więcej, chyba, że sam dobrowolnie odda Wam pieniądze. Ostatnio (z 2 miechy temu), ktoś też pożalił się na forum, że kupił na allegro niedziałający system i wymusił tym szczekaniem zwrot kasy od sprzedawcy!

Jeśli koniecznie chcecie coś zrobić to jak znajdziecie inne "oszukane" osoby to załóżcie kółko wzajemnej adoracji i róbcie spotkania co czwartek by się nawzajem pocieszać.... żałosne.

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

Shadi pisze:
asmodeus8 pisze:Sadze ze nalezalo by przykleic ten temat, ku przestrodze.
Ależ po co.. jak się pisało aby uważali to zostało się wyśmianym :D Temacik bym wykasował i z chęcią czekał na następny z serii "jak zostałem oszukany pomimo iż".
Chodzi o to ze Forex kusi na ogol osoby najmniej nadające sie do tego biznesu. Maja również totalnie skrzywiony pogląd na sprawę od początku.

Skoro ze wszad sa atakowani reklamami, 82374523 % w 15 minut dziennie, czy nawet na stronie głównej nawigatora :

"100% zysku w transakcji trwającej kilka godzin, czy nawet często kilka minut! Czyż to nie piękne? Forex tworzy więc zupełnie nowe możliwości dla rządnych szybkich zysków inwestorów, ale czy jest on bezpieczny?"

To wpadają w zastawiona pułapkę. Powinien powstać watek: "Zdrowy rozsadek na Forex"

Skoro najlepsze hedge fundy maja srednio po 60% - 80% Rocznie (zestawienie na szczesliwe czasy 2007) a jestem przekonany ze zatrudniają najtęższe Glowy pod słońcem. To o czym tu mowa.

http://richard-wilson.blogspot.com/2008 ... funds.html

My to wiemy ale początkujący nie. Uważam ze nasza odpowiedzialnością jako społeczność graczy Forex jest przestrzeganie przed takim zniekształcaniem rzeczywistości.
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

asmodeus8 pisze: My to wiemy ale początkujący nie. Uważam ze nasza odpowiedzialnością jako społeczność graczy Forex jest przestrzeganie przed takim zniekształcaniem rzeczywistości.
Co też uczynione zostało, w zamian Cyb i ja otrzymaliśmy bonus w postaci pięknych napomnień jacy to jesteśmy be i jak to na czarownice polujemy :)
O kilku PM których otrzymałem to wspominać nie chcę - tak ładnie Pana Rambo bronił tłum.
Kilka postów temu napisałem, że martyngał taki czy inny wcześniej czy później doprowadzi do ruiny (to też zależne od konta:P) - ludzie jednak woleli zapłacić za coś co mogli otrzymać za darmo :D
Załamuje fakt jak łatwo można oszukać innych - jacy to naiwni są użytkownicy czy też tam goście tego i pewnie innych też for. Pytanie jakim skur... trzeba być aby móc/być w stanie oszukać innych ? nie wiem, niektórzy po 2 razy robią w balona te same osoby, co nie autorze?:)

Wracając jeszcze do szkoleń :D wystarczy Twój jurnal przejrzeć i tam będzie więcej wartościowej i przede wszystkim darmowej wiedzy niż w jakimkolwiek innym szkoleniu.
W zasadzie to wszystko mojej strony:)

ODPOWIEDZ