1 milion z 25 tysięcy

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
anea
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 25 kwie 2010, 11:31

Nieprzeczytany post autor: anea »

mow sie ze tonacy brzytwy sie chwyta, moze to znak ze trzeba zrobic wypalty od brokerow, byc moze jutro obudzimy sie w innej rzeczywisosci bez jakiegos brokera

p.s. bedzimy plakac :cry: za jednym MM?
"Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie, którzy chcą waszych pieniędzy. Albo wy im je zabierzecie, albo oni zabiorą je wam. Bądźcie zimnymi sukinsynami. Cierpliwie czekajcie na swoją kolej......"

Awatar użytkownika
RafalT
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 25 wrz 2010, 00:24

Nieprzeczytany post autor: RafalT »

Dopóki ludzie będą odpisywać to takie bezwartościowe wątki nie uczące niczego będą istnieć.

Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

RafalT pisze:Dopóki ludzie będą odpisywać to takie bezwartościowe wątki nie uczące niczego będą istnieć.
podaj przyklad wartosciowego watku

cashmoney
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 22 gru 2010, 17:15

Nieprzeczytany post autor: cashmoney »

Macie w statemencie dokładne daty i miejsca wejścia/wyjścia, można sie cofnąc wykresem do tamtego okresu i poświęcić troche czasu na przeanalizowanie trejdów, na pewno wyniknie z tego jakiś wniosek, bo na pałe gościu nie walił, ale rozumiem że po prostu gula skacze, to chyba normalne 8)

Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

bo na pałe gościu nie walił, ale rozumiem że po prostu gula skacze, to chyba normalne
i jak sie troszke porozgladalem to to jest problem tego forum
a mozna by bylo od takich graczy pare rzeczy podpatrzec np.

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Maciek G próbujesz wskrzesić dzienniki ,które są dawno nie aktywne z róznych powodów.

Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

Mr.T pisze:Maciek G próbujesz wskrzesić dzienniki ,które są dawno nie aktywne z róznych powodów.
tak sobie czytam
nic nie wskrzesam, a moze sie odezwie autor i cos ciekawego napisze
chociaz sobie troche trudu chlopak zadal, zeby cos pokazac i udowodnic

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

zlecenia otwierane "na pałę",
otwierane na szczytach i zamykane kilka dni później byle gdzie aby na plus,
niektóre pozycje na E/U były nawet na minus po 300 pips i zahaczały o MC, dlatego wtedy otwierał na kilku instrumentach same zlecenia buy/sell, aby się jakoś równoważyło,
kilka małych zleceń musiało udźwignąć jedno duże,
jednym słowem: fake!

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Nawet nie jestem początkującym traderem a już mi to "śmierdziało" taktykom osób które nie dostały po "pupie" od rynku;)

Potem sprawdziłem,nie które transakcje może i miały sens,ale sprawdziłem,tą która dała mu zarobić chyba 20k...najpeirw stracił chyba koło 600 pips,żeby byc 200+ :)

Ja powiem w ten sposób,miał farta że takie coś nie przytrafiło się na początku,a może i przytrafiło,i szybko telefon po nowy rachunek? tego już tylko się można domyślać;)

pozdrawiam milionera:D

Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

Songo89K pisze:Nawet nie jestem początkującym traderem a już mi to "śmierdziało" taktykom osób które nie dostały po "pupie" od rynku;)

Potem sprawdziłem,nie które transakcje może i miały sens,ale sprawdziłem,tą która dała mu zarobić chyba 20k...najpeirw stracił chyba koło 600 pips,żeby byc 200+ :)

Ja powiem w ten sposób,miał farta że takie coś nie przytrafiło się na początku,a może i przytrafiło,i szybko telefon po nowy rachunek? tego już tylko się można domyślać;)

pozdrawiam milionera:D
heheheh
jak ktos wygrywa to smierdzi na odleglosc ale jak by wtapial to pachnie przyjaznie
hehehehehe

ODPOWIEDZ