1 milion z 25 tysięcy

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

Antarktyda pisze:Ten wątek ma służyć edukacji początkujących. Chcę im pokazać, że można wychodzić na plus na fx. Rachunek jest demo. Swojego rachunku real nie ujawnię, ponieważ to ile zarabiam i jak gram na real to moja prywatna sprawa.
Kuguar pisze:Bardzo ładnie -real czy demo?
Demo.
DM_POZNAŃ pisze:btw oczywiscie slowo demo zostalo usuniete ze statementu w naglowku
Niczego nie usuwałem.
Szwajcar pisze:A mnie dziwi ten potężny swap przy otwartych tnote 2 loty i 4 loty.
Potężna opłata jednak w tym XTB za Swapy.
XTB przy zmianie daty dostawy kontraktów bazowych (tzw. rolowanie) dla instrumentu TNOTE klienci posiadający nie zamknięte pozycje zostali, w zależności od zajmowanej pozycji, uznani bądź obciążeni dodatkowymi punktami swapowymi. Normalnie XTB nie nalicza punktów swap na TNOTE

kolego RafalT nie wyrywaj kawalka zdania z calosci tylko jak juz to przytocz cala wypowiedz ok

Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

z tego co widze to i tak autor juz na te forum i tak nie zaglada
a z tego co zdazylem zaobserwowace takie zurnale i tak koncza tylko potem pyskowka
w sumie mozna takie zurnale pozamykac
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

Maciek G pisze:z tego co widze to i tak autor juz na te forum i tak nie zaglada
a z tego co zdazylem zaobserwowace takie zurnale i tak koncza tylko potem pyskowka
w sumie mozna takie zurnale pozamykac
pozdrawiam
tak, 7 stron a autor nie zawarł jeszcze żadnej transakcji, super jurnal

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Maciek zaciekle tego bronisz,to tylko pokazuje według mnie,że masz malutkie doświadczenie... oczywiscie sry jak się myle.(do tego sam mam minimalne albo i lekk opowyzej 0;) )

Skoro nie wierzysz to spróbuj tak grać,i zobaczymy:)

Tu nie chodzi o to że to fake,bo nie musi byc,tylko NIE WIESZ,kiedy nie wystarczy Ci kapitału,jak widać w połowie gdzieś miał taki trejd jak pisałem,600 pipsów strat...to jest ogrom,jaką masz pewność że to wróci? raczej nie ma pewności,zazwyczaj tak się dzieje,ale nie wiesz czy nei spadnie niżej...

A nie lepiej było zamknąć taki mocny spadek,i czekać na odbicie?

Poza tym już widzę Twoją psychike,gdybyś miał już 100tys na koncie,a tu nagle pikowanie,i 40-50tys w plecy,poszedłbyś sobie na papieroska
i powiedział:" nie ma sprawy,zaraz wracam do gry,bo musi się odbić"?

Skoro każdy o tym przestrzega,to coś w tym musi być,ja już się przekonałem nie raz,naszczęscie na demo:)

czasem to może być korekta,a co jeżeli korekta zamieni się w przeciwny trend? a okaze się że kupiłeś na samej górze? proponuje byś się przekonał,autor być może tego doświadczył i dlatego zamilkł,bo cudowny sposób okazał się "nie do końca cudowny"? :lol:

Na zakończenie,można dużo zarobić ,ale i można wszystko stracić w niedługim czasie,jak Cie na to stać i masz tak mocną psychikę,to pokaż tym "tutejszym" journalowcom jak się pipsy zbiera:)

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

:) Może w dzienniku chodzi o traktowanie zysku jako braku strat :D np. Dzisiaj nie zagrałem 3lot kupując kanadyjczyka i dzięki temu nie straciłem 1000zł : )
Obrazek

ODPOWIEDZ