0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Poszedł jednak short na ujku, SL jest nad. hehe moze to wejdzie bo w tym tygodniu ominelo mnie jakies 200 niezrealizowanych pipsow :D

2.

Pipsy: 0
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Dolary do orzechów, że TP nie wejdzie :D

Po drodze dwie silne strefy, na dokładkę - ostatnie osiem W1, jedna to doji, reszta jest wzrostowa (wliczając aktualną). Reasumując, zagrałeś w piątek po południu pod korektę bardzo silnego impulsu z W1, żeby cię nie wycięli na BE (bo zakładam że już przeszedłeś) musiałaby iść ściana do dołu bez podbitki na 30p, otwarcie w pn bez luki w górę i dalej drenaż...
Wejście w dobrym miejscu, ale szto dalsze... :roll: :wink:

Patrze na tego G/U, bronią się rękami, nogami, zębami i czym tam jeszcze mogą żeby nie grzmotnąć, ale jak spojrzę na W1 to tam jest pieruńska moc do dołu... ale ręczny zaciągnęli i na razie trzyma :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Ja GU nie tykam, w tym roku raz zlapalem szczyt na 300 pestek i tyle> Generalnie mało mam tam sygnałów i chyba w ogóle odpuszcze dolarowe. :)

Dane z UK mówią piekło i póki ta tendencja się nie odwróci nie gram funciaka na wzrosty.


Co do ujka to zblizamy sie do zajebistej LT która działa jak maszyna a póki co liczę chociaż na retest tej z Daily, TP już jakoś Sobie daruje :D ale to jeszcze zobaczymy jaki będzie impet chociaz Oni czasem lubią takie ''żółwie spadanie'' by siac watpliwosci. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Kolejny dzień, gdzie sesja amerykańska to jedna wielka patologia :evil:
Wejście w G/J, potencjał do sporego zjazdu +100p i... psińco, stanęli w strefie i cześć. Początkowo TP miałem dość odległy, ale zważywszy na coraz późniejszą porę i koniec tygodnia zamykam pozycję, nie będę się z nimi woził nocą, z hajsem na wierzchu, po trefnej dzielni :lol:

U/J - popatrzyłem na cenę twojego wejścia, gdybym grał tą parę, też bym w chodził po takiej, wg moich wyliczeń powinni docykać do pierwszej strefy na 110.47, a co robią - impuls i do bazy...

Kiedyś to się czekało na usaków, ci to będą nadawać ton, będą ruchy i zawieruchy, a teraz... kończą setupy z Europy i zaczynają mielenie :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

PaulGilbert
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 529
Rejestracja: 09 mar 2013, 09:21

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: PaulGilbert »

Cajto, ładny traid :-)

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Dzięki :)
Jest potencjał na więcej, no ale, to co wyżej pisałem.

Ładnie tu śmiecę autorowi :?

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Dobrze, dobrze. Niech ten dziennik w końcu trochę ożyje.

Geja też widziałem na S.

Pato ujek zamkniety na 10 pestek ;) Ropa up to i dolek daje czadu.

2.b zamkniete

Pipsy: 10 ;)

Ja ostatnio tak mówilem z pon ze sie nic nie dzieje i szkoda Mojego czasu a gdy odpuscilem jeden jedyny poniedzialek to byly az dwa perfekcyjne sygnaly ktore daly po sto pestek na kangurze i na audcadzie. Pozniej tylko odprowadzałem je wzrokiem.... To tez kazdy dzien jest dobry a gdy sygnałów nie ma to nawet lepiej ale popatrzec mozna :) Za to w piątek max do 13-14 i Tutaj akurat caly czas Mi sie sprawdza, ze pozniej nie ma sensu bo juz po ptokach a tez wole wieksze ruchy od takich karakankow. Stary overall łapał karakanki a teraz juz Mi sie nie chce :D

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

górna banda kanału - retest kanału - mozliwy rgr

3.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Troche zrypałem pare wejść ale do przodu. Za gbpnzd chłosta (z shorta w longa) usdjpy nie dotrwalem do tp 20 pestek nizej. audjpy musialem zamknac z innych wzgledów.

3. zamkniete

4. zamkniete

5. zamkniete

Pipsy: 99
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nendo

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

GBPNZD ... najlepszy trade. Żadna chłosta. To klasyk właściwego myślenia i nieprzywiązywania się do pozycji. Dnabo powinien studiować ten trade godzinami.

ODPOWIEDZ