0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

W sumie to 20pipsow dzisiaj zrobil. Na obecne warunki pogodowe to jest calkiem zacny ruch
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

qduaty pisze:
29 sty 2020, 21:34
W sumie to 20pipsow dzisiaj zrobil. Na obecne warunki pogodowe to jest calkiem zacny ruch
Żenada ;) ale H4 trzyma więc może jutro.

Kabel jeśli nie wróci do miejsca gdzie wybił skromnie po FED to widzę dalsze spadki po korekcie lub bez.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
29 sty 2020, 20:14
Tomasz196407 pisze:
29 sty 2020, 17:33
Nieśmiertelny Trader pisze:
29 sty 2020, 09:25
Ejek Buy, zobaczymy czy domkną lukę bo w nocy byli tak o włos.

Kabel niestety trzyma się w trend down ciągle na h1, zabrakło 2-3 pipsów do wybicia ale jeszcze jest szansa.
I co z tym EJ ? NT :)
No czymam, porobiły się potwierdzenia na h1 i h4 na wzrosty to czymam ;)
To dobrze, Powodzenia :wink:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

GBPUSDDaily.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

1.Ejka odpuściłem już jakiś czas temu.

2.EURCAD jestem bardzo zły że dałej nie byłem konsekwentny bo zarabiałem cały czas w konsoli czekając na mocne wybicie które mnie ominęło ale po części świadomie bo już mi się nie chciało po prostu.

3.Uznałem że może z Kablem uda się tak że nie tknę wykresów przez najbliższe dwa miesiące i będzie to moja jedyna pozycja long term bo jest taki plan by przygotować się co najmniej pod jakiegoś pół Iron Mana a FX trochę utrudnia.

Tyle.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: N T »

Edek może down, a USDCHf może up tylko problem z Poniedziałkiem jest taki że mamy święto w USA i w UK więc może nie starczyć im mocy. W1 na dolku może być praktycznie bez knota. Nasdaq i SP500 do piachu, może z małym bujnięciem aczkolwiek poziomy twardo trzymały cały tydzień a i fundamentalnie drętwota to też Safe Haven - dolek. Na Kiwi fajny RGR na W1 a do tego na Kangurze Stopy procentowe we wtorek które mogą dać impuls do realizacji więc jeśli ma się coś więcej dziać to stawiam na wtorek. Funt pozostanie najmocniejszy bo wbrew analitykom Brexit był wybawieniem dla potencjału UK co znowu pokazują takie pary jak GBPNZD czy GBPAUD które ładnie realizują OB a bez pomocy Antypodów się nie obejdzie. Czerwiec stawiam na czerwony dla giełd.

Parę osób się pytało czy żyje więc jak najbardziej ale na forum zaglądam od święta. :564:

ODPOWIEDZ