0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

No to kolejna próba dokładki. Mam nadzieję że już wystarczająco nazbierali towaru i teraz up.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Aktualizując, pouciekałem z pozycji. Z początku się hedgując i po paru godzinach zdjąłem hedga obserwując że jednak nie chcą spadać dalej po czym zrobili zmyłkę i wykręcili pod spadki ale zamykając hedga- zamknąłem również jedną pozycję i ponownie zostałem z dwiema które wiozę już ponad tydzień (od 16 i 17 pazdziernika) i które nabiły mi jak dotąd -250 zeta swapu. Innymi pozycjami sobie nabiłem na parę miesięcy trzymania ale docelowo miały być to dwa miesiące. Zazwyczaj nie trzymam tak długo, zobaczymy czy się opłaci bo przeważnie jestem jak złodziej, wpadam i spadam itd.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
25 paź 2019, 21:43
Aktualizując, pouciekałem z pozycji. Z początku się hedgując i po paru godzinach zdjąłem hedga obserwując że jednak nie chcą spadać dalej po czym zrobili zmyłkę i wykręcili pod spadki ale zamykając hedga- zamknąłem również jedną pozycję i ponownie zostałem z dwiema które wiozę już ponad tydzień (od 16 i 17 pazdziernika) i które nabiły mi jak dotąd -250 zeta swapu. Innymi pozycjami sobie nabiłem na parę miesięcy trzymania ale docelowo miały być to dwa miesiące. Zazwyczaj nie trzymam tak długo, zobaczymy czy się opłaci bo przeważnie jestem jak złodziej, wpadam i spadam itd.
do Fedu mogą jeszcze pociągnąć do góry ... jak narazie bronią wybicia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Złoto o którym ci wspominałem :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

USD/ZAR tylko na niego trzeba uważać bo to wariat jest :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Goldzik ładnie, też to widziałem ale przejechałem się już raz na ropie, raz na bitocinie i uznalem ze pozostane przy walutach. Bitcoina trafnie przewidzialem spadek z 18k ale za grubo wszedlem i mnie wyje... ;) Rope z reszta tez przewidzialem i mnie.... :D No ale wtedy bylem jeszcze leszczem. To zlotko ladnie mi wygladalo ale po co zmieniać dobrze działający samochód tak ze waluty tylko i wylacznie plus energia ale tam lewar 1:1, mamy dolek wiec mozna sobie spokojnie skupowac.

Kangura podobnie widzę z tym że teraz jest troche inaczej technicznie jak i fundamentalnie... No i ten Fed. Gdyby miało być tak jak piszesz to podjazd pon, wto i sroda zjazd lub sroda wybicie nowych topów. Dla mnie wszystko zaczyna mówić up na edku jak i kangurze. Generalnie grubsza zmiana trendu, przynajmniej na jakis czas no ale wiadomo, rynek zweryfikuje. :564:

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

W nocy ponownie dowalone do pieca, ale na trzymanie max do środy, zobaczymy gdzie cena się znajdzie przed Fedem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Najwyższa pozycja zgaszona, wiem że pójdą wyżej ale nie wytrzymałbym z tak dużą pozycją. Trzy są akurat i psycha spokojniejsza a jak psycha daje rade to i decyzje lepsze, sen zdrowszy itd ;) Będzie na pare tygodni swapów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Zamknięta również druga pozycja z wczoraj, a pozostałe dwie dalej w grze. Nie podoba mi się za bardzo reakcja edka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

USD/ZAR pisałem , że to wariat jest :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ