0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

ehhh czemu te luje nie mogą sami spaść tylko potrzebują do tego Risky-Danych ;)

Wszedłem w longa z dołu ale zamknąłem bo weekend. Generalnie teraz już serio odpuszczam Grudzień :) Zarobione i
nie ma co przeginać struny. Uważam, że to jeszcze nie koniec wzrostów na listku. To samo reszta par. Kabel i Edek na nowe minima.

Do stycznia :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

Nieśmiertelny Trader pisze: Póki co dzięki tej korekcie udało się coś tam pyknąć na 30 pestek. 2 loty jednak za dużo dla mnie. Był stresik. Zostaje dalej z jednym chociaż wyniki makro trochę pokrzyżowały mi szyki.
Nieśmiertelny Trader pisze:Generalnie otwierałem bardzo duzo shortów na USDCAD i za dużymi pozycjami. Max nawet 4 loty co dla mnie jest kosmos więc przerwa do stycznia.
Nieśmiertelny Trader pisze: Miałem nie grac w grudniu ale alarmy się rozdzwoniły no i przyshorciłem ponownie z najwyższego pułapu w tym roku.

Zacząłem od samej góry i schodząc dokładałem tak, że na spokojnie uzbierała się 1 lotka i czekam. Może tym razem uda się złapać zmianę trendu ;)

:564:
Nieśmiertelny Trader pisze:ok, jedna lotka zamknięta. Drugą zostawiam. Nie utrzymał bym tak dużej ryby jak 2 loty. Na 1 lotkę spokojnie mam siłę by długo to trzymać o ile mamy do czynienia ze zmianą trendu. Dziwne ze zagrałem longa możliwe że na ''ostatnim płotku''.
Zwłaszcza, że miałem gdzieś karteczkę na której napisałem 2 tygodnie temu że za chiny nie zagram dolara.

EURUSD pokazuje moc. Możliwe, że na to czekała reszta par.

To jest właśnie ten moment kiedy wszyscy mówią, że nie ma już szans na spadki a on spada ;)


:564:
Tutaj link do tematu i tego co napisales do innego usera, ktory ma ten sam problem co ty.

big-long-t29521-70.html#p894985

A tutaj Twoj post czym to było spowodowane
daytrading-sroda-28-11-2018-t30327-70.html#p929498

Nie pisze tego zlośliwie, fajnie się czyta ten dziennik, dużo dobrych rzeczy się od ciebie nauczyłem, ale... w twoim tradingu złe nawyki się nie zmieniły. Zyczę ci, szczerze, byś odzyskał te pieniadze, które straciłeś grając na FX, z nawiązką. Pozdrawiam.
Bartek.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Dzięki wielkie za krytykę. Tej nigdy dość, zwłaszcza gdy jest prawdziwa. :564: Można powiedzieć że przewidziałem każdy zwrot na USDCAD z góry na dół i z dołu do góry ale tyle ile ja z tego wziąłem... ;) chociaż i tak jest zadowolony bo zrobiłem to duzymi pozycjami a gdybym grał mniejszymi i łapał ruchy po 100 pestek to zysk i tak byłby podobny. Sztuką wejść dużo i to wytrzymać ale jest jeszcze też zdrowie i cała reszta.

Dzisiaj grube akcje na kablu i w zasadzie to powinno być na tyle jeśli chodzi o spadki.

Teresa dała czas do max 21 stycznia:
https://www.money.pl/gospodarka/unia-eu ... 23751.html

Więc myślę, że dobry moment na odreagowanie. Jesteśmy obecnie na solidnych wsparciach i ciężko będzie rozłupać ten orzech.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tak jak wspominał tak zrobił. Coś mi ten Grudzień zawadza bo wychodzi mi że w tym miesiącu nastąpi zwrot na rynkach.

Giga wsparcie na kablu na W1 i Monthly.

Jeszcze ważne dane przed nami więc może pozamiatać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

0.60 lota zostalo zamkniete przed danymi. Pozostale 0.60 zostaje i czeka na lepsze czasy chociaz mamy w tym miejscu opór i to bardziej przez to zamknąłem połowę.

Czekamy dalej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Ładny short na kablu z trendem wszedł w nocy. Tutaj jeszcze nie będzie wybitki. Stawiam na konsole.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kiwi może wypalić dzisiaj najmocniej, czasem lubią sobie walnąć w trakcie sesji europejskiej 100 pestek chociaz widzę, że nie dziś.

Generalnie bardzo dużo ważnych danych w tym tygodniu zarówno dla kiwi, kangura, dolka, listka a i o kablu nie wspominając... to też może uda się wykorzystać jakoś poniedziałkowy spokój do osłabienia dolka na większości par.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie to ten tydzień może wywrócić rynek do góry nogami. Jest po prostu prze kozak i trzeba będzie bardzo ale to bardzo uważać ;) :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Nie tym razem :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Spodziewałem się mocniejszej reakcji na ujku. Generalnie ta para down - tu nie mam wątpliwości ale czekam i tak na wyższe poziomy (może sie nie doczekam ;) )

eurgbp w bardzo ciekawym miejscu na W1 ( LT )

Do tego euro zaczyna palić się grunt pod nogami, a funt? No cóż - gówniany funt jest juz w cenie od dawna ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

EURUSD +58
EURGBP -10

EURGBP w grze
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ