0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Ok, już na BE od jakiegoś czasu.

Ładny retest i reakcja.

Jutro ważne dane i zobaczymy czy nie wytną mnie szpilą na 100 pestek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

waller

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: waller »

Powodzenia w cierpliwości. Wiesz, że to będzie pewnie w lato albo później przyszłego roku? O_O

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

waller pisze:Powodzenia w cierpliwości. Wiesz, że to będzie pewnie w lato albo później przyszłego roku? O_O
Dzięki ale nie oczekujmy cudów dzisiaj. Funt, Euro i Kiwi dostały taki wpierdziel że trudno o mocniejszą reakcję na listku.

Póki co dzięki tej korekcie udało się coś tam pyknąć na 30 pestek. 2 loty jednak za dużo dla mnie. Był stresik. Zostaje dalej z jednym chociaż wyniki makro trochę pokrzyżowały mi szyki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Wycharatane jeszcze 9 pestek ale po 20:00 spread zaczął się tak rozjeżdzać że nie chciało mi łapać TP. Generalnie lipnie to zaczęło wyglądać chociaz edek zaczyna sie już układać pod wybicie w next week. Jeszcze z 20 pestek i up na edku ale trzeba obserwować dynamikę i reakcje na poziom. Kiwi też na up i funciak to samo. Co na to Theresa May? :)

Co do edka to jesli nie najblizsze poziomy to ostatnie minima na potwierdzenie i dopiero up.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

waller

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: waller »

Najważniejsze, to wytrwać w pierwotnym planie. Podobnie jak w życiu.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

waller pisze:Najważniejsze, to wytrwać w pierwotnym planie. Podobnie jak w życiu.

Ale nie można też uparcie w nim trwać jeśli pierwotne czynniki o zajęciu pozycji się zmieniają. Generalnie otwierałem bardzo duzo shortów na USDCAD i za dużymi pozycjami. Max nawet 4 loty co dla mnie jest kosmos więc przerwa do stycznia.

Wczoraj utwierdziłem się że zmiany trendu nie będzie póki co więc całkowicie odpuściłem. W środę wszystko zaczęło się ładnie po wypowiedzi Powella.

Piękne objęcie bessy na H1 więc bach otworzyłem pozycję, nastepnie czekałem czy obejmą również besse na D1 ale tego nie zrobili i mimo to dałem im jeszcze szanse wczoraj. Wiedziałem ze skoro nie objeli bessy w srode to jest szansa na korektę do góry i znowu down a tym razem zakładałem minimum 150 pipsów zjazdu ale nie przebili nawet pierwszych wsparć - dwoma próbami i już byłem na 90% przekonany że koniec z moim planem. Później zagrałem jeszcze jedną pozyję i zamknąłem na małym zysku.

Do tego sugerowałem sie też Ropą która zapowiadała odwrót sekretną formacją ale i ja zanegowali a że został im tylko jeden dzień to mówię nie ma szans na odwrotkę.

Gdyby ktoś nie wiedział to ropa jest mocno powiązana z USDCAD.

Wstawiam statement z listopada. W grudniu przerwa.

Miłego :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

waller

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: waller »

W jakim czasie taki zysk osiągnąłeś? Bo rozumiem że to wypłata? Gratuluję!

Te zjazdy na statemencie to wypłaty czy taki drawdawn?

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

waller pisze:W jakim czasie taki zysk osiągnąłeś? Bo rozumiem że to wypłata? Gratuluję!

Te zjazdy na statemencie to wypłaty czy taki drawdawn?
Wypłaty. W moim przypadku ciągłe wypłaty są kluczem do osiągania regularnych zysków. Taka psycha. Gdyby Danbo robił regularne wypłaty, tez pewnie by zarabiał.

Wyniki jak już wspominałem za listopad.

waller

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: waller »

No to tym bardziej gratuluję. Świetny wynik. A jaki masz lewar?

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

waller pisze:No to tym bardziej gratuluję. Świetny wynik. A jaki masz lewar?
Od 1:50 do 1:300
danbo86 pisze:Gratuluję wyniku za listopad :564:

A jak poprzednie miesiące? wychodzisz na plus z takim podejściem do wypłat?
Jest git

----------------------------

Miałem nie grac w grudniu ale alarmy się rozdzwoniły no i przyshorciłem ponownie z najwyższego pułapu w tym roku.

Zacząłem od samej góry i schodząc dokładałem tak, że na spokojnie uzbierała się 1 lotka i czekam. Może tym razem uda się złapać zmianę trendu ;)

:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ