Życie tylko z forexu

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Adriano zgodz sie na moje liberalne warunki a potem drugi raz mozemy zagrac o nagrode fundowana przez przegranego.
Obnazmy Twoj sposob handlu. Forum bedzie odpowiednia widownia.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Czyli wszystko zmierza do tego, że panowie się nie dogadają :(
"Choise, the problem is choise"

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

Adrianoforex pisze:
Leonardo pisze:Znając życie nasz Adriano zniknie :D i długo o nim nie usłyszymy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Widać słabo znasz życie. Czemu Szwajcar to równe 100.000 zł tak cię przeraża. Ponoć przez ciebie brokerzy plajtowali. A tak byłoby prościej, przynajmniej dla mnie. Ok. psim targiem zjedźmy do 50.000 zł. Nie chcę się bawić w kilka rachunków tylko grać i skupić się na jednym. 50.000 może być? I jedziemy. Łatwiej wtedy otwierać w moim sysie większe pozycje. U ciebie i tak będziemy czekać pewnie z kilka miechów na jakies zyski :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A co to za różnica ? Niech Szwajcar gra 20k, a Ty 50k i wszyscy będą zadowoleni. Przecież spór nie jest o to ile kto zarabia, tylko o samą ideę - piramidowanie zysków kontra uśrednianie strat.

Jednak z doświadczenia wiem, że pomysł i tak nie wypali, bo będziesz przerzucał się kwotą początkową w taki sposób, że wszystko ostatecznie i tak spali na panewce.
ciągle głupi ...

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: lucek »

To jest takie proste, a tutaj się nie potrzebnie komplikuje. Wpłacacie po np. 20k zapodajecie konto do forexfactory i konkurs trwa :D
No pain, no gain

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

No i wiedziałem, że tak to się skończy. A ponoć już brokera do załamania nerwowego doprowadził. Oj Szwajcar, Swajcar. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Taki grubas a nawet 100.000 koła nie może wyciągnąc. Nawet 50.000 zł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Chyba jako druga strona tez mogę kształtować warunki. Ja zrobię ustępstwo wmjednym zakresie on w drugim. Ja chcę abyśmy zamrozili na 12 miesięcy większa kasę. A resztę warunków niech będzie jego. Ja tylko kase. Jak nie 100 to 50 koła zł. :mrgreen: I chyba tyle w temacie.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Jaja ogolić i do piaskownicy, jeden z drugim.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

DigitalSmoke pisze:Jaja ogolić i do piaskownicy, jeden z drugim.

Pierwszy warunek spełniam regularnie. Nie podoba się to nie czytać. W czym problem.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Adrianoforex
Kwota 100k i 50k może być w sumie, ale ja nie zamrażam konta na 12m. Na takie coś to nigdy nie pójdę. Broker dowolny.
Wypłaty zysków dozwolone. Do końca roku max. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No i o co gramy? Pokazanie Twojego sposobu uśredniania strat? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodatkowo wrzucam ostatnie piramidowanie zysków EurUsd spadek 2-dniowy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: freakout »

dobra Panowie - obiecanki cacanki, a głupiemu radość :d wpłacajcie te depozyty w obojętnie jakiej wielkości i u obojętnie kogo, załóżcie wspólny dziennik i działajcie coś, bo na forum nuda, a do działu z dziennikami to już nawet śmierć nie zagląda :P przyda się jakieś ożywienie więc w końcu się dogadajcie, bo od paru dni trwa tutaj dyskusja o przysłowiowej dupie maryni :D

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

;)
Obrazek
"Choise, the problem is choise"

ODPOWIEDZ