ZuluTrade

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
forexforex
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2012, 13:47

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: forexforex »

pawb pisze:http://zulutrade.com

Proponują grę według różnych strategii-dostawców sygnałów .
grają na twoim rachunku za prowizję.
Współpracują z kilkoma brokerami.

Czy miał ktoś z nimi bliższe kontakty ?.
tez chciałem się poznać Wasze opinie na temat ZuluTrade.
dzięki z góry

Awatar użytkownika
arsenio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 04 cze 2012, 21:10

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: arsenio »

Czyżby zulu było aż tak kiepskie że temat zdechł. :? Postanowiłem go odkopać bo jestem ciekaw co się zmieniło na lepsze lub gorsze przez ten rok. Napiszcie czy warto teraz zaczynać przygodę z zulu czy może polecicie inne tego typu serwisy?

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

no kiepskie jest. Testowałem. Spora jest rotacja liderów. Rotacja oznacza oczywiście straty dla biorcy. Na szczęśice miałem demo. Wolę social forex.

Awatar użytkownika
arsenio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 04 cze 2012, 21:10

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: arsenio »

zimnylech pisze: Wolę social forex.
Mógłbyś napisać coś więcej o social forex albo wkleić chociaż jakieś linki? Pisząc social forex chodziło Ci o social trading?

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

Chodziło mi o social forex. Np tutaj
https://www.go4x.pl/social-trading

Namierzyłem takiego gostka
http://bankfotek.pl/view/1485685

no i całkiem mu to tam śmiga.

Pychu
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 16 cze 2012, 14:47

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: Pychu »

Testowalem rozne platformy social tradingowe i moge powiedziec, ze ja tam wole xsocial (xtb) - nie dosc, ze mozna naprawde solidnie przefiltrowac takich traderow, jacy nam pasuja, to jeszcze mozna spojrzec w sentymenty i zobaczyc czy wiekszosc traderow jest w krotkich czy w dlugich. Aktualnie testuje strategie, polegajaca na kopiowaniu kilku o najlepszym srednim proficie i procencie wygranych i kontrakopiuje kilku gosci, ktorzy non stop traca - jak bede mial dobre wyniki, to sprobuje na realu.

Moze sie ktos podzielic jakimi strategiami gra na social tradingu (dobor traderow do kopiowania, jakie kryteria, czy moze kopiuje tylko otwarcia, a potem zamyka trady z palca)?

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

ja sie nie bawie w social trading, ale gdybym miał wybierać to bym szukał gości co najwięcej zarobili przy najmniejszym ryzyku, aby dd był mały.

projektzulu
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2010, 11:56

Moja przygoda z ZuluTrade.

Nieprzeczytany post autor: projektzulu »

Na ZuluTrade trafiłem prawie 4 lata temu a więc mogę się uważać za weterana.
Od 3lat swoją walkę z platformą zulu opisywałem na blogu http://projektzulu.blogspot.com/
ale niestety nie udało mi się osiągnąć spektakularnych wyników.
Mimo ciągłych modyfikacji systemów udało mi się opracować całkiem bezpieczny system tylko jest jeden problem...
Stosunek włożonego czasu jaki poświęcałem na zarządzanie kontem do zysków wypadał bardzo niezadowalająco. Zainteresowałem się platformą ZuluTrade aby nie poświęcać czasu na naukę a później na inwestowanie a wyszło na to że musiałem się wszystkiego nauczyć a później poświęcałem dużo czasu na monitorowanie wszystkiego.

Oczywiście wszystkich zafascynowanych platformą ZuluTrade (albo chcących zacząć przygodę z rynkiem Forex) zapraszam na mojego bloga jest tam dużo przydatnych informacji o samej platformie, o zarządzaniu depozytem jak i o sposobie doboru i zabezpieczania bezpiecznych dostawców sygnałów.

Sam postanowiłem spróbować czegoś innego, zamiast zarządzać systemami innych dostawców postanowiłem poświecić ten czas na stworzenie własnego. Po roku pomyślnych testów na koncie dostawcy (zamiast testów na koncie demo MT4, konto dostawcy ma jedną podstawową zaletę jest dostępne na każdym komputerze który ma dostęp do internetu :D ) postanowiłem testy przenieść na wyższy poziom i podpiąłem do konta dostawcy sygnałów konto rzeczywiste.
Wyniki są jak do tej pory optymistyczne. więcej na moim blogu projektzulu :)

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

advisor pisze:How work ZULU? like pamm system? or like copy system?

Zulu :563: . Pamm :563: . Copy :? Manual :)

NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: ZuluTrade

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

Ktoś tu na tym forum inwestuje w Zulu jeszcze?

ODPOWIEDZ