Złoto - dla niektórych GOLD :)

Wszystko na temat handlu kontraktami na surowce, towary rolne oraz metale szlachetne.
Awatar użytkownika
emiro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2013, 09:38

Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: emiro »

zajmuję się złotem i tak jest na dzisiaj :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale po co ryzykować?

Awatar użytkownika
MarkoS
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 23 lis 2012, 20:10

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: MarkoS »

Super,że założyłeś nowy temat,może parę słów wprowadzenie na temat złota dla tych co jeszcze nie próbowali swoich sił - mówię o sobie :lol: - pewnie więcej osób by skorzystało :564:

Awatar użytkownika
emiro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2013, 09:38

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: emiro »

nie wiem czy coś skomponuję jeszcze dzisiaj ale od poniedziałku na pewno, pozdrawiam :)
Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale po co ryzykować?

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

ja żem znalazł wykres kontraktów na złoto,
http://www.bankfotek.pl/view/1499557
krótkie pozycje rosną wiec na wzrosty nie ma co liczyć. No chyba że Bernanke przestanie mocno skupować aktywa to wtedy może coś zacznie rosnąć

Awatar użytkownika
MarkoS
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 23 lis 2012, 20:10

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: MarkoS »

emiro pisze:nie wiem czy coś skomponuję jeszcze dzisiaj ale od poniedziałku na pewno, pozdrawiam :)
Jest szansa na to,że pochylisz się nad tematem ?

Awatar użytkownika
emiro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2013, 09:38

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: emiro »

emiro pisze:zajmuję się złotem i tak jest na dzisiaj :)
z powodów osobistych nie mogłem kontynuować do dzisiaj tego tematu ale jak widzę nie było prawie żadnego zainteresowania także temat zawieszam bez dalszego ciągu i pozdrawiam dwie osoby, które zajrzały to tego wątku :)
Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale po co ryzykować?

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

To nie klub urażonej księżniczki, żebyś strzelał tu fochy... nic nie pokazałeś i liczysz na oklaski? dobre sobie... idź obrażaj się gdzie indziej :roll:

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Stforex - niepotrzebnie...

Miro to doświadczony trader, lubi i co najważniejsze potrafi grać na XAU (widziałem wiele jego setupów na innym forum).
Myślę, że bardziej mu chodziło o znikomy odzew w temacie, a co za tym idzie wywiązanie się jakiejś dyskusji.

Na Nawi dyskusje o walutach / surowcach odbywają się głównie w Journalach (sam wiesz najlepiej :wink: ), miejsca ku temu poświęcone są z reguły wyautowane. Częściej można jakąś polemikę przeprowadzić w DT, ale nie każdy trawi ten dział z "tłustymi L" , "delikatnymi S" i całą resztą :)

Awatar użytkownika
emiro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2013, 09:38

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: emiro »

cajto pisze:Stforex - niepotrzebnie...

Miro to doświadczony trader, lubi i co najważniejsze potrafi grać na XAU (widziałem wiele jego setupów na innym forum).
Myślę, że bardziej mu chodziło o znikomy odzew w temacie, a co za tym idzie wywiązanie się jakiejś dyskusji.

Na Nawi dyskusje o walutach / surowcach odbywają się głównie w Journalach (sam wiesz najlepiej :wink: ), miejsca ku temu poświęcone są z reguły wyautowane. Częściej można jakąś polemikę przeprowadzić w DT, ale nie każdy trawi ten dział z "tłustymi L" , "delikatnymi S" i całą resztą :)
witaj i dzieki Cajto - pomyślę o Journalu, pozdrawiam
Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale po co ryzykować?

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Złoto - dla niektórych GOLD :)

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Polecam pierw cos zaprezentowac, zeby bylo o czym dyskutowac. Sam chetnie dowiem sie czegos nowego. Jednak podejscie na zasadzie 'sratatata costam napisze, ale najpierw klaszczcie' jest niepowazne. Co do pw to jesli potrzebujesz dobrego slowa to nie wiedzialem ze mamy tu jakas grupe wsparcia... zapraszam do pogaduch przy porannej.. tam zloto jest czesto na tapecie a i bedziesz mial z kim podyskutowac.

Cajto: alez kolega Emir moze byc swietnym traderem. Ja mu nie zaluje. Jednak netykieta obowiazuje wszystkich, takze tych wybitnych. A tak sie po prostu tematow nie robi...


Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ