zbyt wysokie kupno / panika

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
mmarta
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2017, 21:10

zbyt wysokie kupno / panika

Nieprzeczytany post autor: mmarta »

witam , zaczelam forex pare tygodni temu i wiadomk up and down ale generalnie szlo calkiem niezle . Pare dni temy kolega trader mowi sprzedaj zloto i euro napewno poleci w dol , i tak tez zrobilam staged selling niestety gold poszedl mega do gory i narobilam sobie mega loss spanikowalam i zaczelam kupowac po cenie 1.3357 ... twraz mam stage soll and stage sell i spory minus na koncie. Nie wiem teraz zbytio jak z tego wybrnac moze macie jakies doswiadczenie w takich sutuacjach . szczerze mam ochote to zamknac i miec swiety spokoj ale to by bylo konkretny loss ktorego chcialabym uniknac . baardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: zbyt wysokie kupno / panika

Nieprzeczytany post autor: raposo »

mmarta pisze: szczerze mam ochote to zamknac i miec swiety spokoj ale to by bylo konkretny loss ktorego chcialabym uniknac . baardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi
I to moim zdaniem najlepsze wyjście. Jak się wdepło w bagno to najlepiej jak najszybciej z niego wyjść i przemyśleć wszystko od początku. Brak planu na to, co chce się zrobić ze swoimi pozycjami na rynku to jeden z bardziej powszechnych błędów. Nie licz, że ktoś powie Ci co teraz robić, bo wróżek tutaj nie ma (nawet jeśli ktoś twierdzi inaczej :) ).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Android
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2017, 23:01

Re: zbyt wysokie kupno / panika

Nieprzeczytany post autor: Android »

Możesz ewentualnie pozbyć się jednej pozycji i zostawić drugą, która wg Ciebie ma większe szanse na wzrost kapitału :)

ODPOWIEDZ