Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
PokrzywdzeniNaForex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:34

Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: PokrzywdzeniNaForex »

Wróbelki ćwierkają, że za sprawę Alpha Finex Sky FOrex i ich polskich pomocników wziął się w końcu sam minister Zbigniew Ziobro który wszczał sprawe na wniosek licznej grupy osob poszkodowanych. Obawiają się ze moze wyjść z tego drugi Amber Gold.

Podobno w sprawe zamieszane są bardzo grube szychy z warszwskich salonow ktore zaczely trzasc tylkami. Kasa od osob poszkodowanych szła na prostytutki, dragi, drogie auta i inne przyjemności jednego ze stołecznych pseudo celebrytów i bawidamków.

Część osób poszkodowanych nagle odzyskała już swoje pieniądze. Dostali zwrot kasy na konta.

Ktoś coś wiecej w temacie?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

PokrzywdzeniNaForex pisze:Wróbelki ćwierkają, że za sprawę Alpha Finex Sky FOrex i ich polskich pomocników wziął się w końcu sam minister Zbigniew Ziobro który wszczał sprawe na wniosek licznej grupy osob poszkodowanych. Obawiają się ze moze wyjść z tego drugi Amber Gold.

Podobno w sprawe zamieszane są bardzo grube szychy z warszwskich salonow ktore zaczely trzasc tylkami. Kasa od osob poszkodowanych szła na prostytutki, dragi, drogie auta i inne przyjemności jednego ze stołecznych pseudo celebrytów i bawidamków.

Część osób poszkodowanych nagle odzyskała już swoje pieniądze. Dostali zwrot kasy na konta.

Ktoś coś wiecej w temacie?
Jest gdzięś o tym w prasie/internecie?
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

jackub

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

PokrzywdzeniNaForex pisze: Kasa od osób poszkodowanych szła na prostytutki, dragi, drogie auta i inne przyjemności
Lubię wydawać kasę na prostytutki, drogie auta (nawet chyba bardziej niż na prostytutki) nie mówiąc już o innych przyjemnościach. Naród w swojej masie jest durny, daje temu wyraz przy wszystkich kolejnych wyborach, po ilości przeczytanych książek rocznie w przeliczeniu na obywatela i po tym w jaki sposób się komunikuje wewnątrz Narodu i z innymi Narodami.
Frankowicze myśleli że są cwani a wyszli na debili, związkowcy myśleli że są cwani a rozmontowali pracodawców przez co tych co bronili wysłali na trawę, politycy myślą że są cwani a kolejny rozbiór Polski zaczyna pojawiać się na horyzoncie....

Wyprowadzenie narodu z durnoty jest syzyfową pracą, pracą długookresową, szkoda tylko że nie ma chętnych do zrobienia tego. Mądry Naród wybierałby mądrych polityków, więc jaki interes w kształceniu Narodu mieliby politycy? ŻADNEGO!
Pan Ziobro może złapie paru złodziei, albo jakieś "lubiedziewczyny", ale dopóki nie dokształci się Narodu, łatwo będzie znajdywać kolejnych leszczy i jeleni..
Pozdrawiam serdecznie....

aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Kolego Jakub twoj wpis jest nie w temacie, nie na miejscu a tylko kompromituje ciebie i całe to forum.

Obrażanie Narodu Polskiego jako grupy narodowościowej jest przestępstwem i podlega pod paragraf karny - proszę administratora o wymoderowanie powyzszego wpisu, bo jak się w*ię to sama to zgłoszę gdzie trzeba, bo czegoś takiego czytać się nie da.

Jedyne na co cie stać to kopać i naigrywać się z leżąych. Różnie w życiu jest i każdy popełnia błędy. Ale to nie powód żeby szydzić sobie z ofiar tego podłego ... a chwalić sprawców. Puknij się w głowe Jakub! Nie wiem jakim człowiekiem trzeba być żeby coś takeigo wypisywać.

Jeśli to że Ziobro zajął się sprawą jest prawdą i zamierza pozamykać przestępców i pomóc ofiarom to chwała jemu za to.

Jak Twoja matka czy babka Jakub padnie ofiarą na wnuczka to też jej taka wiązanke puścisz? :563:

Awatar użytkownika
PokrzywdzeniNaForex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:34

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: PokrzywdzeniNaForex »

Jak do tej pory sprawę relacjonował na swoim blogu aplphafinex.blogspot.com niejaki pan Rysiek. Dużo gróźb dostawał za to. Bał sie o siebie i rodzine.

Ten Blog nagle zniknął, chodzą słuchy, ze Alpha Finex chciała zamknąć pana Ryśka za bloga i założyli mu sprawe karną w sadzie. Pan Rysiek się wpienił napisał list błagalny do Zbigniewa Ziobry proszac o ratunek i ten wziął się za sprawę Alpha Finex a Ryskowi załatwili ochrone.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Poszkodowanych na forex, czy przez Amber Gold, było by mniej gdyby zamiast chciwością posługiwali się rozumem. Całkowicie nie da się oszustw uniknąć, bo zawsze ktoś kogoś będzie chciał oszukać, ale stosując zasadę ograniczonego zaufania wielu nieprzyjemnych niespodzianek można uniknąć.

jackub

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Aldono,

Droga Aldono.sss, nie piszę „koleżanko” aby przypadkiem nie urazić Cię osobiście, w końcu jestem przestępcą w twoim mniemaniu.
Po pierwszy nie wprowadzaj odpowiedzialności zbiorowej, (jako taka jest metodą skompromitowaną przez Nazistów i Komunistów) co do mojej wypowiedzi ma forum, tak niezwykle użyteczne miejsce, gdzie ludzie obywatele wymieniają się wiedzą. Ciekawi mnie czy nie powinnaś zgłosić do prokuratury Onetu, WP i innych portali gdzie opinii dużo gorszych jest na co dzień dziesiątki drukowanych?? A może już to zrobiłaś. Chyle kapelusz jeśli tak .....
Ja nie obrażam Narodu Polskiego jedynie oceniam jego stan mentalny i duchowy, a to mi wolno, natomiast twoja reakcja przypomina histeryczne naruszenie świętości a pouczanie i groźby brzmią jak z okresu szczęśliwe już minionego za władzy Władysława Gomułki… tak to zabrzmiało , wybacz. A Naród jest jaki jest i każdy widzi. Naród w sam w sobie niczym specjalnym , szczególnie w okresie ostatnich 27 lat niczym specjalnym się nie wykazał. Jak powiedziałem większość jaka jest, a co zatem nie wszyscy. Nie może być mądry Naród jeśli statystycznie czyta ½ książki rocznie i to w dodatku wliczając w to kolorowe wydawnictwa Tesco czy Auchan. Więc jak musisz to wydaj mnie oprawcom a oni już będą wiedzieć co ze mną zrobić, żebym wszystko i wszystkich chwalił zgodnie z linią partii i Twoją wrażliwością.
Nie znajdziesz w moim wpisie naigrawania się z leżących i oszukanych, pokaż mi konkretnie kogo wymieniłem, chyba masz wybujałą wyobraźnię Pani Aldono.sss, polecam Pani szczególnej uwadze kolegę „lubiedziewczyny” i jego wątek, który rzeczywiście obraża naród i robi to w sposób haniebny, ja zaś w sposób prześmiewczy, no ale śmiech zawsze był groźniejszy dla poprawnych ideologicznie.
Nigdzie też nie chwaliłem sprawców, chyba Cię Pani Aldono.sss poniosła wyobraźnia trochę? Nie sądzisz?. Czy wzorem polityków osądzasz człowieka po tym czego nie zrobił, ale przecież mógł? Pozwoliłem sobie na prześmiewczy wpis dotyczący wydatkowania kasy „celebrytów i szychy warszawskie” bo to było prostackie i żałosne. Co do Pana Ziobro to czekam z utęsknieniem na jego skuteczność, przez dwa lata jego panowania poprzedniego razu nie doczekałem się wiele, no może tym razem, to w końcu dopiero drugi raz. Mówią do trzech razy sztuka.
Tekst o mojej matce, jest prosto wzięty z Barei, jest nie na temat, mogłaś sobie darować, nic głupszego nie dało się wymyślić?
Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej dystansu i uśmiechu na co dzień w tych trudnych czasach.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Jackub, znasz jakiś mądry naród którego nie ostrzygli banksterzy? piszę jako debil frankowiec więc wytłumacz łopatologicznie co i jak. Aldona trochę przesadzasz, Naród jest wtedy gdy jest zjednoczony ponad podziałami w jakiejś sprawie, zazwyczaj jednak jest to faktycznie stado baranów. Politycy też nie są pierwszego sortu zazwyczaj, jak to mówią - każda knajpa ma taką Marilyn Monroe na jaka zasługuje.

A co do PiSu i pana Ziobro, to wolałbym aby trzymali się od forex i spekulantów z daleka. Jak nawet nie pomogą to już pomogą. Nie wiecie, ze spekulanci to ZŁOOO!!!??? Że Soros to złodziej?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

jackub

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

T-REX pisze:Jackub, znasz jakiś mądry naród którego nie ostrzygli banksterzy? piszę jako debil frankowiec więc wytłumacz łopatologicznie co i jak. Aldona trochę przesadzasz, Naród jest wtedy gdy jest zjednoczony ponad podziałami w jakiejś sprawie, zazwyczaj jednak jest to faktycznie stado baranów. Politycy też nie są pierwszego sortu zazwyczaj, jak to mówią - każda knajpa ma taką Marilyn Monroe na jaka zasługuje.

A co do PiSu i pana Ziobro, to wolałbym aby trzymali się od forex i spekulantów z daleka. Jak nawet nie pomogą to już pomogą. Nie wiecie, ze spekulanci to ZŁOOO!!!??? Że Soros to złodziej?
Tyranozaurusie, ależ oczywiście że znam ty też znasz ..... :wink:
Dla ścisłości powiem Ci że również byłem posiadaczem kredytu frankowego ...
Dodam również że jestem "ofiarą" brokerów na 6000 USD .... i w dalszym ciągu będę uważał że należy odpowiadać za swoje własne działania.... uwaga dla Aldony, nie oznacza to że popieram złodziei jak pewnie zinterpretowałabyś moje słowa. Każdy ma swoją odpowiedzialność a złodziei należy tępić. Jasne?
Co do Marilyn Monroe całkowita zgoda, dałem temu wyraz w opisie poziomu wykształcenia "Narodu". Zauważę tylko że jeżeli politykom nie zależy na kształceniu Narodu mogę sobie to jakoś wytłumaczyć, ale jak wytłumaczyć inaczej niż durnota brak chęci samego Narodu do poprawienia poziomu swojego wykształcenia?
Całkowicie zgadzam się z twoim podejściem do możliwej "aktywności" Pana Ziobro w kwestii "spekulantów". Przecież dzięki m/in niskiemu poziomowi wiedzy Narodu słowo "spekulant" ma kompletnie inne znaczenie niż rzeczywiście to słowo oznacza ( od czasów wspomnianego wyżej już Gomułki), co może być po raz kolejny wykorzystane przez polityków do czarowania "Narodu"....
Pozdrawiam Tyranozaurusie...

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Zbigniew Ziobro i sprawa Alhpa Finex i Sky Forex

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

brzmi jak beletrystyka, ale jeśli... to byłoby ciekawie :D :D :lol: nie za bardzo rozumiem przejścia z managmentu alpha szwindlex do jakiś celebrytów, no bo jakoś nie wierzę że to jedno środowisko :P

ODPOWIEDZ