Zapraszam do inwestycji w ramach systemu PAMM

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

matka pisze:Mam nadzieję, że inwestorzy zobaczyli już wystarczająco dużo żeby podjąć decyzję, bo ja dłużej w to nie brnę.
Nie brnij człowieku, nie brnij. Wieczorem wkleję screeny i wszyscy będą mogli ocenić czy były w moich wypowiedziach:
"rasistowskie wiązanki"
"niewyszukane epitety"
czy "obleśne teksty" ....

Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

Typowe dla nas polaczków zachowanie - jak ktoś się wychyla z szeregu to go w łeb :?
matka proste nie chcesz nie idz na to
a tu odrazu zarzuty o oszustwo, pojawiło się równiz pytanie o licencje...moze zaraz któryś doniesie gdzie trzeba ze ten i ten ma zamiar obracać pienidzmi bez licencji!? paranoja - jakie to polskie... :evil:
a tobie Archanioł się troche dziwie - wyniki na twoim koncie sa bardzo dobre, pare dolarów tez na nim masz więc po co chcesz sie bawic w pamm? obróc sobie kaską dodatkowy raz i wyjdzesz na to samo bez uszczypliwych uwag i podejzeń

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Pełnomocnik pisze:matka proste nie chcesz nie idz na to
No właśnie nie idę, o co Ci chodzi? Dodatkowo umieściłem w wątku ważne moim zdaniem informacje, które zostały pominięte w pierwszym poście, żeby zaoszczędzić wszystkim zainteresowanym zbędnych nieporozumień i czasu na niepotrzebne wymiany postów. Reszta to tylko zbędny flejm, tak samo jak Twój post.
Pełnomocnik pisze:a tu odrazu zarzuty o oszustwo
A Ty uważasz churning za uczciwy? Może nie zrozumiałeś mechanizmu?
Pełnomocnik pisze:Typowe dla nas polaczków zachowanie - jak ktoś się wychyla z szeregu to go w łeb
No właśnie, wystarczy że się tylko wychylę i niedajboże coś mi się nie spodoba, od razu w łeb. Przecież ofertę mam akceptować taką jaka jest bez gadania a sprzedawca musi być niemiły żeby klient sobie za wiele nie wyobrażał. Ale mam do Ciebie i wszystkich wielką prośbę: darujcie sobie te nacjonalistyczne wstawki bo mi się już niedobrze robi. Uważasz, że jesteś jakiś wyjątkowy bo masz polski paszport?
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

matka masz racje z tym churningiem, sam widziałem następujący mechanizm

Cwaniak otwiera kilka kont i gra na przeciwstawne pozycje. W ten sposób modeluje sobie wykres na bardzo ładną rosnącą krzywą Equity i balans, robi to odpowiednio zamykając pozycje. Potem nagania klientów i obiecuje zyski w tempie jak do tej pory. Z brokerem ma umowę IB i podbiera część spreadu. Na koncie gra losowo i efekty są takie, że widać łagodny zjazd. Wiele pozycji jest przeciwstawnych i przetrzymywane są te stratne. Wykres Balance powoli rośnie a wykres Equity ciągle poprawia spadek. Dzieje się to do tej pory aż nastąpi MC na wszystkich pozycjach. Tak jest w 80% przypadków kont PAMM. Wystarczy sobie poobserwować rankingi tych kont na bieżąco to dopiero widać jak czesze się frajerów. Nie mówię, że tak robią wszyscy, bo są też tacy co robią małe zyski a potem szybki MC.
Efektem jest następujący wynik.
InstaForex daje 0.7 pipsa od trejdu za nagonionego klienta. Łączny spread to 3 pipsy. Także jak klient-frajer wpłaci 10000 $ to da się z niego wyciągnąć 2300 $.

Nie mówię, że Archanioł tak zamierza, tylko przedstawiłem mechanizm. Nawet mam znajomego, który tak zrobił kilku frajerów w konia.
I pytanko do Archanioł
Mam nadzieję, że to konto w prawdziwych $ a nie centowe ?

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

23:48

Dodano po 40 sekundach:

23:51

Dodano po 41 sekundach:

23:58

Dodano po 1 minutach:

00:17

Dodano po 1 minutach:

00:31

Dodano po 1 minutach:

00:37

Dodano po 39 sekundach:

00:47

Dodano po 32 sekundach:

01:28

Dodano po 53 sekundach:

01:44

Dodano po 7 minutach:
Pełnomocnik pisze:a tobie Archanioł się troche dziwie - wyniki na twoim koncie sa bardzo dobre, pare dolarów tez na nim masz więc po co chcesz sie bawic w pamm?
Ano już mi się odechciało ... Już sobie wyobrażam co by była za afera jakby się tak jakaś obsuwa kapitału przytrafiła, jakie byłyby podejrzenia itd ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Szwajcar pisze:Cwaniak otwiera kilka kont i gra na przeciwstawne pozycje.
Albo może być dwóch cwaniaków, jeden nazywa się A drugi B i dziwnym zbiegiem okoliczności każdemu shortowi A odpowiada long B ;) Jest wiele sposobów, część pewnie jeszcze nie odkryta ;) Największy wałek z churningiem o jakim słyszałem zrobiła osoba tu z forum, poszło z dymem parę baniek.

Ja mam propozycje od jednego IB 1.3 pips od Insta. Kolega Archanioł mi pisał że dostaje 1.5, całkiem ładny grosz do przytulenia, dużo lepszy 30% od zarobku przy tej ilości transakcji.
Szwajcar pisze:Mam nadzieję, że to konto w prawdziwych $ a nie centowe ?
Ta... a 15 czerwca obrócił 2239 lotów :D
Archanioł pisze:23:48
Jednego fajnego chyba brakuje, ale mniej więcej o to mi chodziło. Dzięki.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 20:51 przez matka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

matka

tak masz rację całe konto jest sfałszowane. Mam takie EA, które wysyła do myfxbooka transakcje i myfxbook rysuje do tego wykresy ...

A tak w ogóle to myfxbook też jest powiązane z InstaForex, dostaje prowizję za rysowanie fałszywych wykresów i naciąganie klientów ...

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Archanioł pisze:tak masz rację całe konto jest sfałszowane. Mam takie EA, które wysyła do myfxbooka transakcje i myfxbook rysuje do tego wykresy ...
Chcesz powiedzieć, że 15 czerwca obróciłeś 223,9 miliona dolarów? To w takim razie zwracam cały respekt i szacunek.
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

Ja mam pytanie czy wpłata była ok 300.000? Bo nie wiem czy dobrze czytam ten program mybook?

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

Prośba do MOD-a o skasowanie wątku albo przynajmniej pierwszego posta, bo oferta jest nieaktualna ...

Dodano po 3 minutach:
matka pisze:Chcesz powiedzieć, że 15 czerwca obróciłeś 223,9 miliona dolarów? To w takim razie zwracam cały respekt i szacunek.
Nie, mam układ z gościem z myfxbook.

Dodano po 2 minutach:
Kovis pisze:Ja mam pytanie czy wpłata była ok 300.000? Bo nie wiem czy dobrze czytam ten program mybook?
Wpłata była dużo mniejsza. Broker co jakiś czas kompresuje transakcje i wpisuje je w jednej pozycji jako balance. Myfxbook tego nie traktuje jak profit tylko dopisuje jako deposit ...

ODPOWIEDZ