Zapraszam do inwestycji w ramach systemu PAMM

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Archanioł pisze:A pipsy, ilość transakcji, czas ich trwania, ilość lotów na podstawie czego będzie liczył?
Na podstawie wpłat i wypłat?
Zastanów się co piszesz Tig3r ...
"Typowa polska mentalność" prawda Archanioł? Jeśli ktoś przed napisaniem PW nie jest na 100% zdecydowany że wchodzi w ciemno w układ typu churning, to sugeruje nie pisać do kolegi bo można dostać zwrotnie kilka bardzo niefajnych komplementów i pytanie po co zawraca się głowę. Ja na przykład dostałem rasistowską wiązankę gdy grzeczne podziękowałem za możliwość dodatkowego wynagradzania kolegi za transakcje na których straci mój kapitał.

To co się ostatnio dzieje na tym forum przechodzi tzw. ludzkie pojęcie. Jeśli ktoś nad tym nie zapanuje teraz to niedługo sytuacja będzie nie do ogarnięcia.
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

matka pisze:Ja na przykład dostałem rasistowską wiązankę
Bardzo proszę matka abyś wkleił tutaj tą "rasistowską wiązankę", którą rzekomo Ci zaserwowałem ...

matka pisze: Może w takim razie zaproponuję Ci zwiększenie Twojej prowizji od zysku o to co możesz dostać od brokera? To chyba uczciwa propozycja, zarobisz tyle samo a ja będę się czuł bezpieczniej.
Wyraziłem na to zgodę i zaproponowałem nawet żebyś mnie na złość wpisał czyjś inny affiliate code. I Co Ty na to? Że jednak dziękujesz.
Nie zawracaj więc głowy skoro składasz propozycje, a potem sam się z nich wycofujesz ...

Dodano po 15 minutach:
matka pisze:To co się ostatnio dzieje na tym forum przechodzi tzw. ludzkie pojęcie.
Z tym się akurat zgadzam i nie zamierzam dłużej brać w tym udziału.
Moja propozycja z pierwszego postu jest nieaktualna.
Wszystkim bardzo dziękuję.

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Archanioł pisze:Wyraziłem na to zgodę i zaproponowałem nawet żebyś mnie na złość wpisał czyjś inny affiliate code. I Co Ty na to? Że jednak dziękujesz.
Nie zawracaj więc głowy skoro składasz propozycje, a potem sam się z nich wycofujesz ...
W trakcie jakże przemiłych negocjacji, okraszonych niewyszukanymi epitetami, zauważyłem że na Twoim koncie PAMM nie ma jeszcze żadnych transakcji. Podjąłem więc decyzje o daniu Ci szansy na wykazanie się, że faktycznie potrafisz zarabiać i poczekaniu kilku miesięcy. Poprosiłem Cię o kontakt po tym czasie. O wycofaniu można by mówić gdybyśmy byli na coś umówieni, co się nie udało, głównie ze względu na Twoje niezwykle aroganckie podejście do klienta.

Wybacz, że na złość Tobie nie chciałem skorzystać z Twoich usług Introducing Broker, po prostu mnie nie tak łatwo namówić na uczestnictwo jako klient w churningu, który jest przestępstwem.

Policzmy teraz na podstawie statystyk, które masz w stopce, jak mogły by się kształtować Twoje zarobki z prowizji od brokera w ciągu tych kilku miesięcy. Masz tam prawie 2000 transakcji na GBPUSD. Kapitał który określiłeś jako minimalny dla tej strategii to 10 klientów x $500 = $5k, czyli myślę że średnio chociaż te 0.5 lota byś grał. Swoją prowizje określiłeś jako 1.5 pips, mamy więc 2000 x $7,5 = $15k, czyli 300% z tymże od nie Twojego kapitału, więc tak naprawdę nie można liczyć procentowo. Twój zarobek to $15k przy zerowym ryzyku i bez względu na to czy kapitał pomnożysz czy stracisz w całości. To tak informacyjnie dla osób, które jednak się zdecydowały.

Nie wiem jakie są Twoje intencje, być może faktycznie się kompletnie nie orientujesz w tym biznesie a być może właśnie orientujesz się zbyt dobrze. Zdecydowałeś się z wszystkiego wycofać więc teraz już nie ma się co martwić i dyskutować.
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

matka

Nie pomyślałeś o tym od drugiej strony. Że w KAŻDYM spredzie brokera jest zawarta prowizja dla kogoś? I że zamiast tą prowizję zostawiać brokerowi lepiej ją wziąć dla siebie (jako PAMM-Trader) i w zamian za to zaproponować tylko 30% prowizji od wypracowanego zysku, a nie 50% jak ktoś tutaj na tym forum oferował? Albo nawet 80% jak proponują niektórzy PAMM-Traderzy?

Ciebie po prostu boli to, że pracując Twoim kapitałem ktoś mógłby mieć z tego zysk ... Tyle w temacie ....

Dodano po 1 minutach:
matka pisze:W trakcie jakże przemiłych negocjacji, okraszonych niewyszukanymi epitetami
Proszę matka wklej epitety jakich rzekomo użyłem, bo już drugi raz kłamiesz ...

Dodano po 10 minutach:

Pytanie do MOD-a
Czy da sie jakoś zamieścić tutaj chronologicznie wymianę korespondencji PW między mną a matka?

Chciałbym, aby każdy mógł ocenić czy matka napisał prawdę zarzucając mi używanie "niewyszukaniych epitetów" i "rasistowskich wiązanek".

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Archanioł pisze:Pytanie do MOD-a
Czy da sie jakoś zamieścić tutaj chronologicznie wymianę korespondencji PW między mną a matka?
Co sobie wrzucisz to będzie. My nie mamy dostępu do PW innych.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Archanioł pisze:Nie pomyślałeś o tym od drugiej strony. Że w KAŻDYM spredzie brokera jest zawarta prowizja dla kogoś? I że zamiast tą prowizję zostawiać brokerowi lepiej ją wziąć dla siebie (jako PAMM-Trader) i w zamian za to zaproponować tylko 30% prowizji od wypracowanego zysku, a nie 50% jak ktoś tutaj na tym forum oferował? Albo nawet 80% jak proponują niektórzy PAMM-Traderzy?
Taki układ to churning, przestępstwo, zwykłe oszustwo. Żenująca jest ta próba wyłudzenia połączona z publicznym wmawianiem, że to jest w porządku, że przecież mogło być gorzej. Pokaż że potrafisz zarabiać to chętnie dam Ci te 80%, kategorycznie natomiast nie godzę się na to żebyś zarabiał krocie tracąc mój kapitał. To Ty nie pomyślałeś, że to jest prowizja od transakcji na moim koncie, z mojego kapitału. To nie są pieniądze, które i tak bym stracił. Zgoda na przekazywanie tej prowizji to zgoda na zmianę warunków na moim koncie. To działa mniej więcej tak: broker obciąża mój rachunek dodatkowym kosztem, który przekazywany jest bezpośrednio Tobie. Nie dość że nie mam żadnej gwarancji zysku, to jeszcze dodatkowo tracę na każdej transakcji na Twoją korzyść. Nieco zawoalowany ale bardzo prosty i skuteczny sposób na przelanie kapitału z jednego konta na drugie.
Archanioł pisze:Ciebie po prostu boli to, że pracując Twoim kapitałem ktoś mógłby mieć z tego zysk ... Tyle w temacie ....
Cieszę się, że orientujesz się w moich bolączkach lepiej ode mnie. Pozwól, że jeśli będę miał jakieś inne zmartwienia, zwrócę się do Ciebie o poradę. Ja sądziłem, że zamierzasz zarobić uczciwie, pobierając prowizję od zysku, nie od straty. Tak jak pisałem, bardzo chętnie zapłacę ci osiemdziesięciokrotność tego co żądałeś na początku, daj mi tylko do tego powód.
Archanioł pisze:Proszę matka wklej epitety jakich rzekomo użyłem, bo już drugi raz kłamiesz ...
Wklej je sam, masz je na PW i masz moją zgodę. Ja się brzydzę upubliczniać takie obleśne teksty.
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

Jedynym wyjściem będzie, jeśli na inną osobę będzie IB a na inną konto PAMM. Wtedy nie zajdzie warunek:

"Ryzyko wystąpienia tego zjawiska istnieje w sytuacji, kiedy spełnione są łącznie dwa warunki: po pierwsze, makler uzyskuje pełnomocnictwo do wykonywania operacji w imieniu i na rachunek klienta, a po drugie, jego wynagrodzenie choćby w części jest uzależnione od liczby wykonanych operacji."

Nie wiem, czy w przypadku nawet pierwszego warunku Archanioł otrzyma od Was jakiekolwiek pełnomocnictwo. To nie on działa na Waszym rachunku tylko Wy podłączacie się do jego (przeczytajcie uważnie regulamin kont PAMM).
Nie musi nawet wyrazić zgody na przyjęcie Waszego podłączenie (sami to robicie znając tylko numer jego rachunku PAMM).

Po za tym nie rozumiem co Was tak boli? że ktoś dodatkowo będzie miał prowizję od spreadu? Jak dla mnie to jest zachowanie psa ogrodnika, sam nie zje a drugiemu nie da.


Może nie głupią myślą byłoby inne rozwiązanie. Skoro zachodzi obawa, że ktoś umyślnie będzie chciał zarobić tylko na spreadzie i w dupie będzie miał czy konto klienta się wyzeruje czy nie.....
Podpisać umowę z klientem, że w przypadku gdy inwestycje przyniosą stratę (na którą się godzicie), to IB zwróci Wam prowizję którą otrzymał za Wasze zlecenia.


pozdrawiam
K.Czereśniak

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

K.Czereśniak pisze:Po za tym nie rozumiem co Was tak boli? że ktoś dodatkowo będzie miał prowizję od spreadu? Jak dla mnie to jest zachowanie psa ogrodnika, sam nie zje a drugiemu nie da.
Nie wiem o jakich i czyich bólach piszesz. Mnie absolutnie nic nie boli. Z przejadaniem własnych pieniędzy też nie mam ostatnio problemów. Wyjaśniłem już nie raz i w dość jasny sposób na czym polega ten układ. Szkoda, że tego nie chcesz zrozumieć, przykre jeśli udajesz że nie rozumiesz. Cytat którym się posłużyłeś dotyczy rynku regulowanego, w naszym wypadku nie ma ani maklera ani pełnomocnictwa. Między innymi dlatego zachodzi obawa, że ktoś zupełnie anonimowy, bez żadnych licencji, będzie się starał zarobić tylko na spreadzie.
K.Czereśniak pisze:Podpisać umowę z klientem, że w przypadku gdy inwestycje przyniosą stratę (na którą się godzicie), to IB zwróci Wam prowizję którą otrzymał za Wasze zlecenia.
Jeśli mogę spytać, jak byś chciał później taki zapis wyegzekwować? Dlaczego nie podpisać umowy, że jeśli zarobi to dostanie więcej? Może nawet da się tak zrobić na samym PAMM?
Nie ma sensu dyskutować tego dalej w tym wątku, bo Archanioł zgodził się odstąpić od pośrednictwa jako IB w moim przypadku. Niestety za zaproponowanie tego spotkało mnie coś bardzo niemiłego. No cóż... ochrona kapitału musi mieć swój koszt ;)
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

matka pisze:Wklej je sam, masz je na PW i masz moją zgodę. Ja się brzydzę upubliczniać takie obleśne teksty.
Co mam wklejać jak nie ma tam takich tekstów?

Sam zacząłeś upubliczniać naszą prywatną rozmowę i Cię to jakoś nie brzydziło, więc gdyby tam były takie teksty z pewnością nie omieszkałbyś ich dołączyć.
matka pisze: kategorycznie natomiast nie godzę się na to żebyś zarabiał krocie tracąc mój kapitał.
To jest niedorzeczne co piszesz. Bo mamy do rozpatrzenia następujące przypadki. Albo:
- EA zarabia i wtedy nie tracisz tylko zarabiasz;
- EA traci przeprowadzając dużo drobnych transakcji więc depo bardzo szybko spada do zera i nie ma już co tracić;
- EA traci otwierając jedną dużą transakcję doprowadzając depo do zera i też nie ma już co tracić.

Jednym słowem nie da się bardzo długo tracić, ciągle płacić spread dla brokera i ciągle być w grze ...
Taka zabawa musi się bardzo szybko skończyć więc nie da się zarobić kroci w tym czasie na części spreadu ... Chyba, że krocie dla Ciebie to parę dolców ...

Pomijam już fakt, że inwestor ma stały podgląd na aktualny zwrot z inwestycji i w przypadku jeśli widzi, że straty się przeciągają czy po prostu przekraczają akceptowalną granicę po prostu wycofuje inwestycję ...

Dodano po 3 minutach:
matka pisze:Niestety za zaproponowanie tego spotkało mnie coś bardzo niemiłego.
O czym Ty człowieku znowu piszesz? Wklej wreszcie to "coś", co Cię rzekomo spotkało, a przestań urządzać jakieś perfidne gierki ...

Teraz nie mam czasu, ale wieczorem wkleję screeny z całej naszej rozmowy ...

Dodano po 3 minutach:
K.Czereśniak pisze:Nie musi nawet wyrazić zgody na przyjęcie Waszego podłączenie (sami to robicie znając tylko numer jego rachunku PAMM).
Trader może zaakceptować inwestycję lub ją odrzucić. Jest tylko jeden problem, że może nie wiedzieć od kogo pochodzi inwestycja, bo też tylko widzi numer rachunku ...

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Mam nadzieję, że inwestorzy zobaczyli już wystarczająco dużo żeby podjąć decyzję, bo ja dłużej w to nie brnę. Przykre, że samotnie muszę brać na klatę to szambo, widać taka karma ;)
Obrazek
Unfortunately, more to come

ODPOWIEDZ