Zapiski maklera giełdowego...

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
fx_rambo
Gaduła
Gaduła
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:11

Nieprzeczytany post autor: fx_rambo »

witam
a na jakim TF grasz?

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

Witam . Gram na h1 ale analizujac moje niektore specyficzne wejscia , bede dokonował transakcji na mniejszym interwale , by je uprecyzyjnic i ustawiac mniejszego SL. Pozdrawjam

fx_rambo
Gaduła
Gaduła
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:11

Nieprzeczytany post autor: fx_rambo »

mat196 pisze:moje niektore specyficzne wejscia
określenie dobre do tego rodzaju wejść

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

co chcesz przez to powiedziec?

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

Kolejne wejscie Sell Aud /Usd po cenie 0.9853 Sl 0.9877 .POzdrawiam.

Sparris29
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2008, 11:26

Audusd sell

Nieprzeczytany post autor: Sparris29 »

Tak też dostałem ten sam sygnał. Ciekawe czy tym razem w końcu będzie z tego chleb :?

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

Jestem osoba ktora uczyła sie u chłopakow z ekipy Jaguar Trend. Wiec nie grałem na sygnał tylko na własne umiejetnosci , a zlecenia rzeczywiscie pokryły sie. Pozdrawiam.

Sparris29
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2008, 11:26

Nieprzeczytany post autor: Sparris29 »

no i znowu stop. Może następnym razem...

fxmaker
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2010, 19:54

Nieprzeczytany post autor: fxmaker »

Coś ten jaguar i ich sygnał coś kiepski pewnie dużo na wagary chodzili zamiast do szkoły : :oops:

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

Tak racja Aud / usd zamkniety na sl. Trudno. Taki czas. Wiem ze moze to nie wygladac za ciekawie. Ale ja wiem ze prawdopodobienstwo jest po mojej stronie. Grajac za max 2% przy tp do sl 4,5 do 1, szanse sa po mojej stronie bo tylko ja wiem jak to wyglada naprawde. Od dnia dzisiejszego do swojego systemu wprowadzam "uprecyzjanie wejsc" tzn. Gram na interwale h1 i na nim dokonuje transakcji, ale zauważyłem ze jesli mam okreslona sytuacje na h1 to szukam wejscia na mniejszych interwałach i tam doszukuje sie wejscia,po to by ustawic mniejszy sl. Co za tym idzie? To ze w przypadku sl kilkupunktowego a tp 90 stosunek sl do tp jest bardzo wysoki. Przy jednej transakcji dobrej bede mogł zrobic kilkanascie transakcji stratnych. W Trejdach ktore zakonczyły sie tp 90 ( mowie o trejdach na koncie demo ,i wczesniejszych na realnym koncie nie wchodzacych w skład dziennika) moge powiedziec ze metoda ta sprawdzała sie bardzo dobrze, i dlatego chce ja wyprobować . A co z tego wyniknie zobaczymy. Nie moge niestety opisac strategi ktora sie posługuje, i dlatego zrozumienie moich wppisow moze byc trudniejsze ale jak powiedziałem na pierwszej stronie ," z szacunku do osob ktore mnie tego nauczyły nie bede ujawniał swojej metody" .

Dodatkowo mam jeszcze otwarta pozycje na Eur/Jpy ale z racji tego ze nie było mnie przy komputerze wpis z ta transakcja musiacł poczekac do teraz. Wiec:

Sell po cenie 113.60 Sl 113.84 Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ