Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 29 kwie 2017, 13:25     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Zabezpieczenie się prawne w Polsce lub za granicą.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: Zabezpieczenie się prawne w Polsce lub za granicą.

Nieprzeczytany post22 lut 2017, 09:12

NowySwiat pisze:A nie jest tak, że w XM do pewnej kwoty gwarantują ?
Czy Fx pro nie ma nic przeciwko automatom i to naprawdę szybko skalpującym i operującym zleceniami sell stop i buy stop ? Jakie spready na eur usd ?

Akurat w przypadku XM nie wiem jak jest ale o takim ograniczeniu w FxPro nie słyszałem, a wiele różnych przypadków miało już miejsce. W Vipro faktycznie przy kwotach rzędu parudziesięciu tys. USD sprawy są rozpatrywane indywidualnie.

Co do skalpingu to sugerowałbym Vipro - taniej i lepsza egzekucja IMO. Zamkniesz się w kosztach poniżej 1.0 pipsa.
- RABATY u brokerów ECN, STP, MTF
- Forex Club Tools
- Program Podatek
FOREX CLUB
- Tickmill (-10%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (CASHBACK) - InterTrader (-10%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro

Zapraszamy do kontaktu - www w profilu

NowySwiat

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post22 lut 2017, 23:57

A scalp w fx pro ? Raczej mnie interesuje nieograniczony "brak ryzyka" niż tylko obiecanki do X kwoty...
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post23 lut 2017, 09:58

NowySwiat pisze:A scalp w fx pro ? Raczej mnie interesuje nieograniczony "brak ryzyka" niż tylko obiecanki do X kwoty...

Przy bardzo wielu transakcjach dziennie (>100-200) mogą zacząć "psioczyć" ale nie jest to regułą ;).
- RABATY u brokerów ECN, STP, MTF
- Forex Club Tools
- Program Podatek
FOREX CLUB
- Tickmill (-10%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (CASHBACK) - InterTrader (-10%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro

Zapraszamy do kontaktu - www w profilu
Poprzednia

Wróć do Forex - dyskusje ogólne