Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: bfx »

eresz pisze:Bfx, i w które pary z jenem się zapakowałeś? Spadło jak kamień :d
Usd, gbp, cad, aud i nzd. Plus mam stare eurjpy z przed kilku miesiecy. A Ty?
Kuźwa, laptop mi siadł. Chyba żebym go nie zabieral na urlop :)
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Stop run reversal to jest jednak piękna sprawa... Zwłaszcza jak się szuka ich podczas formowania na wysokich TF-ach a wejdzie z niskich

@maccyw chodziło mi raczej ogólnie, czy stosujesz taką metodę wejść jaką przedstawił ICT w jednym z filmików które mi poleciłeś... Chyba z tej trzyczęściowej serii, której tytułu nie pamiętam xD Chodziło o to, że W1 to nasz framework gdzie określamy taki generalny kierunek ruchu, a wchodzimy w longa z h1 wtedy kiedy cena na tym interwale doszła do bullish order block.

P.S. Przedstawiłbyś jakie racje Tobą kierowały przy wejściu w NZD/CAD?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

chciałbym się tego systemu od was nauczyć ale trudno jest jak się nie za podstaw metodologii czy mogli byście coś więcej powiedzieć o tym dlaczego takie wejście w tym kierunku a nie w odwrotnym i coś o manipulacji jak ją zauważyć. Może nanieśli bycie jakieś swoje spostrzeżenia na obrazek byłbym wdzięczny .Patryś coś wspomina o filmikach chciałbym się dowiedzieć jak je można znaleźć i też je obejrzeć z góry dziękuję za informacje i gratuluję rezultatów wiem że na forum innym jest to opisane lecz nie umiem języka angielskiego dzięki

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

No własnie nie skupiam się aż tak na Weekly jak jakis czas temu. Generalnie dlatego że laweruje się na maxa z niewielkim błędem i nie gram w długim terminie. Ponadto poznałem manipulacje Eresza na H4 więc ten interwał stał się dla mnie bardziej kluczowy. Natomiast lubię też spojrzeć na Weekly orientacyjnie gdy mam wątpliwości czy to co zrobiłem na niższym interwale jest totalnie bezsensowne i ryzykowne czy rynek jest ogólnie po mojej stronie.

NZD/CAD - order blocks, Weekly, Daily, ten sam schemat obserwowany od niedzieli czyli - akumulowali się za dnia rozładowywali w nocy + ważne dane a przed danymi zakumulowany rynek gotowy do SELL. To mi wystarczyło :)

Paradoksalnie łatwiej mi grać na danych niż ot tak, na rynku którym nie kierują dane. Nie wiem dlaczego, ale jak idą dane mam skuteczność 90%. Gdy danych nie ma to tak jakby mnie ktoś oślepił. I jasne, wiem że pisałem tu o BUY dla EUR/USD w dniu dzisiejszym a ostatecznie spadło. I tak, kupowałem i to ostro tyle że wyszedłem praktycznie na wierzchołku tego ruchu więc mnie nie wyzerowali jeżeli chodzi o profit :D

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

nie potrafie tego rzeznika rozgryzc, na Weekly teoeretycznie caly czas spadamy, na Daily mielismy FBO ale efektem jest mielenie w miejscu, co ciekawe naprzemian zielona i czerwona swieca. Macie jakies koncept?

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

irmentruda pisze:nie potrafie tego rzeznika rozgryzc, na Weekly teoeretycznie caly czas spadamy, na Daily mielismy FBO ale efektem jest mielenie w miejscu, co ciekawe naprzemian zielona i czerwona swieca. Macie jakies koncept?
kto rozgryzie Foxa na rzezniku ten stanie sie multimilionerem :D
na szczescie znasz mnie a specjalizuje sie w rzezniku jestem expertem :p
zaraz ci rozrysuje tego drania 8)
albo i nie poczekajmy co zrobia przez noc :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

Patryś pisze:Stop run reversal to jest jednak piękna sprawa... Zwłaszcza jak się szuka ich podczas formowania na wysokich TF-ach a wejdzie z niskich

@maccyw chodziło mi raczej ogólnie, czy stosujesz taką metodę wejść jaką przedstawił ICT w jednym z filmików które mi poleciłeś... Chyba z tej trzyczęściowej serii, której tytułu nie pamiętam xD Chodziło o to, że W1 to nasz framework gdzie określamy taki generalny kierunek ruchu, a wchodzimy w longa z h1 wtedy kiedy cena na tym interwale doszła do bullish order block.

P.S. Przedstawiłbyś jakie racje Tobą kierowały przy wejściu w NZD/CAD?
Panowie dajcie linka do tego filmiku, bo jakoś nigdy na ICT nie mogę znaleźć czegoś sensownego do posłuchania.
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

moj post jest stad, ze powoli wracam na Daily i Weekly, zaksiegowalem zysk i teraz mam z czego ostroznie trejdowac na wysokich TF.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Obrazek

brakuje wyraznej manipulacji nie mowiac juz o dystrybucji :p

ale widzac co robia na innych jenowatych widac manipulacje foxa juz w dol wiec na rzezniku powinno byc tak szybki spadek wszyscy sie laduja na eski i mega dystrybucja do nieba :D
patrzac jak rozlegla i szeroka jest to akumulacja naprawde czekaja nas mega potezne wzrosty :p

kto uwaza inaczej pisac plus screen dlaczego :D
kto uwaza tak samo tez pisac i screen dlaczego :d
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Obrazek
takie z nudow zagranie :p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

ODPOWIEDZ