Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

jak grałem w totka to zgadywałem albo "wyczuwałem" liczby jakie padną:)

co do meritum to na innych instrumentach mam "mocne L" albo "mocne S", które są aktualnie na plusie.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: highend »

irmentruda pisze:jak grałem w totka to zgadywałem albo "wyczuwałem" liczby jakie padną:)

co do meritum to na innych instrumentach mam "mocne L" albo "mocne S", które są aktualnie na plusie.
I bardzo dobrze i tak trzymać. A w totka nie warto grać IMO.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

nie byłem w stanie przechylić prawdopodobieństwa na moją stronę więc przestałem ;), ok. koniec offtopa, jeśli kogoś uraziłem, przepraszam. niech Ask wraca do CJa i zapodaje coś.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Eurgbp aktualnie robia SH, mozna powoli pakowac sie do gory pod drugi level. Tak ?
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

Sytuacja geopolityczna chwilowo jest tak poważna że należy się wstrzymać z graniem przeciwko $, jezeli dojdzie do konfliktu, lub same ryzyko wystąpienia, to jedynymi wygranymi takiej sytuacji zawsze będą USA. Także chwilowo poza rynkiem. Obrona kapitału zawsze ważniejsza niż potencialne zyski.
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

bfx pisze:Eurgbp aktualnie robia SH, mozna powoli pakowac sie do gory pod drugi level. Tak ?
W normalnych okolicznościach byla by to korekta po wyznaczeniu poziomu, zwylke tak jest że po wybiciu z akumulacji i zrobieniu poziomu cena wraca w okolice szczytu akumulacji aby następnie gwałtownie kontynuować gwałtowny ruch do góry, ale z powodów o ktorych pisałem wyżej będę tylko obserwatorem.
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: bfx »

as28 pisze:
bfx pisze:Eurgbp aktualnie robia SH, mozna powoli pakowac sie do gory pod drugi level. Tak ?
W normalnych okolicznościach byla by to korekta po wyznaczeniu poziomu, zwylke tak jest że po wybiciu z akumulacji i zrobieniu poziomu cena wraca w okolice szczytu akumulacji aby następnie gwałtownie kontynuować gwałtowny ruch do góry, ale z powodów o ktorych pisałem wyżej będę tylko obserwatorem.
CJ coś pisał że wszelkie fundamenty to przykrywka ruchów technicznych. Co myślisz o audcad S?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: highend »

as28 pisze:W normalnych okolicznościach byla by to korekta po wyznaczeniu poziomu, zwylke tak jest że po wybiciu z akumulacji i zrobieniu poziomu cena wraca w okolice szczytu akumulacji aby następnie gwałtownie kontynuować gwałtowny ruch do góry, ale z powodów o ktorych pisałem wyżej będę tylko obserwatorem.
masz na myśli rosyjski samolot, zamachy i takie tam?
a kto by się tym przejmował? na pewno nie banki i traderzy z USA.... ;)
ja gram tak jak piszesz tego eurgbp... czyli UP :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

bfx pisze:
as28 pisze:
bfx pisze:Eurgbp aktualnie robia SH, mozna powoli pakowac sie do gory pod drugi level. Tak ?
W normalnych okolicznościach byla by to korekta po wyznaczeniu poziomu, zwylke tak jest że po wybiciu z akumulacji i zrobieniu poziomu cena wraca w okolice szczytu akumulacji aby następnie gwałtownie kontynuować gwałtowny ruch do góry, ale z powodów o ktorych pisałem wyżej będę tylko obserwatorem.
CJ coś pisał że wszelkie fundamenty to przykrywka ruchów technicznych. Co myślisz o audcad S?
generalnie masz rację, jakkolwiek w okresach większych napięć należy spodziewać się większej zmienności i brudnych zagrań,
lepiej być ostrożnym szczególnie gdy gramy na koncie realnym, tym bardziej że zawsze możemy źle ocenić rynek,

co do wykresu to metodologicznie wygląda poprawnie, szukaj formacji pułapkowych (ucz się od sympathy'ego) na m15 i dobrego miejsca na zajęcie pozycji,
chwilowo nie gram na takich parach, jestem w trakcie zakładania konta u brokera który daje dobre warunki na parach z antypodów :)
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

highend pisze:
as28 pisze:W normalnych okolicznościach byla by to korekta po wyznaczeniu poziomu, zwylke tak jest że po wybiciu z akumulacji i zrobieniu poziomu cena wraca w okolice szczytu akumulacji aby następnie gwałtownie kontynuować gwałtowny ruch do góry, ale z powodów o ktorych pisałem wyżej będę tylko obserwatorem.
masz na myśli rosyjski samolot, zamachy i takie tam?
a kto by się tym przejmował? na pewno nie banki i traderzy z USA.... ;)
ja gram tak jak piszesz tego eurgbp... czyli UP :)
wszelkie takie niepokoje są na rękę amerykanom,
a więc przeciwko euro, Brytyjczycy raczej trzymają z USA a więc fundamentalnie to przeciwko kierunkowi EG,
sytuacja się uspokoiła, można próbować grać UP :564: , przynajmniej dopóki nie zrobią nowego dna, poniżej poziomu akumulacji, amerykanie świętują a wiec na rynku mogą zdarzyć się ciekawe ruchy na mało płynnym rynku
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

ODPOWIEDZ