Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 25 kwie 2017, 20:19     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

Patryś

Gaduła

Gaduła

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post10 kwie 2017, 19:04

Nie, szczerze mówiąc to kompletnie nie rozumiem o co Ci chodziło :D Sugerujesz że na obrazku eresza nie było w ogóle RRT? Były, tylko takie niezbyt koszerne
Awatar użytkownika

jackub

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post10 kwie 2017, 19:31

Patryś pisze:Nie, szczerze mówiąc to kompletnie nie rozumiem o co Ci chodziło :D Sugerujesz że na obrazku eresza nie było w ogóle RRT? Były, tylko takie niezbyt koszerne

Patryś, już wyjaśniam,
po pierwsze , naprawdę nie pamiętałem jak sie ta formacja nazywa i nie skojarzyłem skrótu RRT ... wyjaśniono mi, więc jeszcze raz spojrzałem na wykres H4 i nie dojrzałem tam takiej formacji ... a jeśłi miała by tam być to mocno naciągana.....
TAkie mocno naciągane formacje widać przeważnie po fakcie ... nie wiem czy na takie naciagane formacje połozyłbyś pieniądze..... jeśłi nie, to oznacza po prostu że formacji takiej nie było ......
może generalnie się czepiam, można to tak traktować ... mam po prostu wątpliwości i się dzielę nimi...
pozdrawiam
Learn to be wrong, fast.

Patryś

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 kwie 2017, 19:42

Aaa no spoczko
Czyli się zgadzamy bo, jak już mówiłem, dla mnie te RRT też szału nie robią ;) aczkolwiek moim zdaniem są. Przy RRT to ważniejsze od ich urody jest kontekst w jakim się pojawią

Ja nie jestem specem w dziedzinie CJa - po prostu mocno się tym ostatnio zainteresowałem. I raczej będę rozwijać inne podejście ;) Strasznie to subiektywne jak dla mnie

irmentruda

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post10 kwie 2017, 21:06

eresz pisze:Tak sobie analizuje piątkowy spadek na eurusd i zauważam taką zależność: RRT RZĄDZI!!!

takie piny obok siebie nic nie znacza, ot zwykla konsola, tym razem (po Bozemu) wybita w dol. Poczatkowo chcialem wejsc po tym pierwszym pinie w longa ale odpuscilem i dobrze.

irmentruda

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post10 kwie 2017, 21:09

caciavita pisze:[img]rrt.png[/img]

przeciez to zwykly engulf, co w tym nowego i odkrywczego?

gientek

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post10 kwie 2017, 22:35

irmentruda pisze:
caciavita pisze:[img]rrt.png[/img]

przeciez to zwykly engulf, co w tym nowego i odkrywczego?

Też tak to widzę :)
To właśnie piękno forexu..każdy szuka i widzi co innego patrząc na ten sam obrazek.

eresz

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 kwie 2017, 23:58

ech Panowie, już tłumaczę, chociaż po takim wysypie komentarzy, zaczynam się zastanawiać, czy ja czegoś nie pomyliłem :D

jak ja rozumiem rrt?

to seria świec obok siebie ALE każda kolejna ma wicka niżej niż poprzednia. Ma to na celu złapanie graczy w pozycje w złym kierunku i nie pozwolenie im wyjść na plusie czy choćby na BE, w efekcie zmuszając ich do zamknięcia ze stratą. A czy to są piny, czy zwykłe świece z ciałem, to dla mnie większego znaczenia nie ma.

co zobaczyłem na wykresie eurusd? to jeszcze raz obrazek
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

irmentruda

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post11 kwie 2017, 08:19

eresz pisze:to seria świec obok siebie ALE każda kolejna ma wicka niżej niż poprzednia. Ma to na celu złapanie graczy w pozycje w złym kierunku i nie pozwolenie im wyjść na plusie czy choćby na BE, w efekcie zmuszając ich do zamknięcia ze stratą.

To zmienia postac rzeczy:)
Wielokrotnie dalem sie zlapac w cos takiego dlatego tutaj wiedziony doswiadczeniem (dupogodzinami?) odpuscilem longa widzac ostry ped w dol.
Pozdro!
Awatar użytkownika

jackub

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post11 kwie 2017, 09:20

eresz pisze:ech Panowie, już tłumaczę, chociaż po takim wysypie komentarzy, zaczynam się zastanawiać, czy ja czegoś nie pomyliłem :D

jak ja rozumiem rrt?

to seria świec obok siebie ALE każda kolejna ma wicka niżej niż poprzednia. Ma to na celu złapanie graczy w pozycje w złym kierunku i nie pozwolenie im wyjść na plusie czy choćby na BE, w efekcie zmuszając ich do zamknięcia ze stratą. A czy to są piny, czy zwykłe świece z ciałem, to dla mnie większego znaczenia nie ma.

Ok teraz widzę te twoje rozjazdy stacji kolejowej.... na przytoczonym wcześniej wykresie ... kiedyś kiedyś nauczyłem nazywać taki stan rynku "porcupine" - jeżozwierz...
Powódzenia .... :564:
Learn to be wrong, fast.

Patryś

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post11 kwie 2017, 09:48

eresz pisze:ech Panowie, już tłumaczę, chociaż po takim wysypie komentarzy, zaczynam się zastanawiać, czy ja czegoś nie pomyliłem :D

jak ja rozumiem rrt?

To co opisujesz to trapping volume a nie rrt :D
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal