Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: jackub »

sorry David ... ile czasu grałeś metodologią ICT?

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

DavidFx pisze:
as28 pisze: Ciężki to biznes skoro większość guru forexu dochodzi do wniosku, że najlepiej zarabia się na sprzedawaniu innym swoich teorii.
nic sie nie martw, maccyw na pewno juz wykupil dostęp i bedzie nam tu na biezaco wysylal screeny z jego wejsc na zywo :p
Muszę Cię rozczarować - nie, nie będę wysyłał screenów z jego wejść na żywo z płatnego live roomu :) Co więcej na tym etapie już nie potrzebuję dostępu do jego płatnego live room'u nawet nie wiedziałem że taki istnieje, zresztą po co aby pokazać jak on trejduje ? Całą wiedzę wyłożył w swoich darmowych tutorialach jeżeli ktoś nie łapie o co w tym chodzi po obejrzeniu tutoriali na jego stronie to możliwe że nie jest to metoda dla niego. Nie ma też po co tego nadmiernie komplikować, kończy się to później tak że można się samemu we własnych analizach pogubić.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

jackub pisze:sorry David ... ile czasu grałeś metodologią ICT?
0 dni ale to bez znaczenia widze ze inni graja dlugo a wyniki zadne wiec na doswiadczeniu innych poprostu to wnioskuje :p
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

jackub

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: jackub »

DavidFx pisze:
jackub pisze:sorry David ... ile czasu grałeś metodologią ICT?
0 dni ale to bez znaczenia widze ze inni graja dlugo a wyniki zadne wiec na doswiadczeniu innych poprostu to wnioskuje :p
To może upierdliwośc z mojej strony , ale jacy inni i jakie wyniki, chętnie bym sie przyjrzał ..... :wink:

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

jackub pisze:
DavidFx pisze:
jackub pisze:sorry David ... ile czasu grałeś metodologią ICT?
0 dni ale to bez znaczenia widze ze inni graja dlugo a wyniki zadne wiec na doswiadczeniu innych poprostu to wnioskuje :p
To może upierdliwośc z mojej strony , ale jacy inni i jakie wyniki, chętnie bym sie przyjrzał ..... :wink:
oto lista innych :p
ICT maccyw i dragonfly :D

ICT sam to wymyslil to jasne ze z tego korzysta wynik z tego po latach zalozony platny trading room aby zarobic na chleb i wode :D
maccyw jak kazdy widzi transakcje odwrotne do kierunku ceny :D
dragonfly mysli ze wie o co chodzi ale za wczesnie wchodzi i go zawsze wycinaja :D

oto trojka wspanialych nie potrzebuje wiecej przykladow aby ocenic ta metodologie :p
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
quapi
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 30 sty 2005, 21:46

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: quapi »

@maccyw, jackub - czy orientujecie się, jaką część swoich zasobów ICT zamyka? Czy tylko tweety czy również coś na swojej stronce? Czy znikną również bieżące analizy z YT?

pozdr
The irresistible force met the immovable object

jackub

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Nie śledzę dokładnie ICT ale obawiam się że bieżące analizy będą dostępne tylko dla uczestników Live roomu, Materiały dostępne na stronie mają pozostać ... aczkolwiek ja sobie wszystko ze strony i z torrentów zassałem...
Live room ma być wejściem na "wyższy poziom" wiedzy .... Ok niech mu będzie, 150 dolców miesięcznie to dla mnie zdecydowanie za dużo ....
Ostatnio zmieniony 29 sie 2016, 11:00 przez jackub, łącznie zmieniany 1 raz.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

DavidFx pisze: 0 dni ale to bez znaczenia widze ze inni graja dlugo a wyniki zadne wiec na doswiadczeniu innych poprostu to wnioskuje :p
To może upierdliwośc z mojej strony , ale jacy inni i jakie wyniki, chętnie bym sie przyjrzał ..... :wink:

oto lista innych :p
ICT maccyw i dragonfly :D

ICT sam to wymyslil to jasne ze z tego korzysta wynik z tego po latach zalozony platny trading room aby zarobic na chleb i wode :D
maccyw jak kazdy widzi transakcje odwrotne do kierunku ceny :D
dragonfly mysli ze wie o co chodzi ale za wczesnie wchodzi i go zawsze wycinaja :D

I cała ta trójka ma wyniki których nie boi się pokazać. Natomiast siedzi tu taki David, co to trollować jedynie potrafi, który krytykuje innych choć nie pokazał jeszcze ani jednego statementu który by pokazał że cokolwiek zarabiasz :) Co więcej, ostatnio wycięli cie na większości par które pokazałeś, było i USD/SEK, AUD/JPY i pare innych - zainteresowanych odsyłam do postów wstecz. Więc jak reprezentujesz CJa ? Jak dla mnie zachowujesz się jak pryszczaty nastolatek co to jak mu nowy pryszcz na nosie wyskoczy musi sobie podskakiwać do innych :D

PS. Gdyby spojrzeć na liczbę moich pomyłek, a Twoich pomyłek to zaskakująco częściej wchodzisz pod prąd pomimo że to ICT nie ma sensu :D

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

quapi pisze:@maccyw, jackub - czy orientujecie się, jaką część swoich zasobów ICT zamyka? Czy tylko tweety czy również coś na swojej stronce? Czy znikną również bieżące analizy z YT?
Ja niestety się w temacie nie orientuję, znacznie rzadziej korzystałem z jego filmów na YT, chociaż ostatnio rzeczywiście masa tych filmów wyleciała, a skupiłem się na tutorialach dostępnych na jego stronie (link kilka postów wcześniej). W sumie jak ogarniesz to co jest na tych tutorialach (przypuszczam że ich nie zamknął) to myślę że powinno Ci to spokojnie wystarczyć do zrozumienia jego strategii :) Cały YT to tylko dodatek do lepszego zrozumienia jego gry ale kwintesencją są tutoriale na jego stronie firmowej.

Awatar użytkownika
quapi
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 30 sty 2005, 21:46

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: quapi »

maccyw pisze:
quapi pisze:@maccyw, jackub - czy orientujecie się, jaką część swoich zasobów ICT zamyka? Czy tylko tweety czy również coś na swojej stronce? Czy znikną również bieżące analizy z YT?
Ja niestety się w temacie nie orientuję, znacznie rzadziej korzystałem z jego filmów na YT, chociaż ostatnio rzeczywiście masa tych filmów wyleciała, a skupiłem się na tutorialach dostępnych na jego stronie (link kilka postów wcześniej). W sumie jak ogarniesz to co jest na tych tutorialach (przypuszczam że ich nie zamknął) to myślę że powinno Ci to spokojnie wystarczyć do zrozumienia jego strategii :) Cały YT to tylko dodatek do lepszego zrozumienia jego gry ale kwintesencją są tutoriale na jego stronie firmowej.
Dzięki, Panowie, za odpowiedź. Filmy z ICT dawno ściągnąłem raczej dla wygody oglądania niż z obawy o zniknięcie. Dociągnę też te z YT.
Tak jeszcze odnośnie powyższego sporu - kompletnie bezsensowny. ICT zaprezentował (za darmo!) bardzo kompletny, wszechstronny i bogaty materiał. Fakt, że bardzo konserwatywny, że nie ma szans na złapanie dołka na D1 przy zmianie trendu, że może są lepsze (szybsze) metody na określenie biasu niż cross EMA 9-18. Jak komuś nie odpowiada to niech sobie modyfikuje czy w całości odrzuca.
Podejrzewanie go że parę lat temu nakręcił 100h filmów by teraz kosić :) po 150 $ za płatny mentoring jest no, zdrowo pojechane :)
A strategia - jak sam ICT stwierdza - jest do spisania na wizytówce.

pozdro
The irresistible force met the immovable object

ODPOWIEDZ