Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

as28 pisze: Kilka uwag:
- ignoranci i ludzie niewierzących w geniusz kapitana niemile widziani,
To ja będę tym ignorantem - kocham takie dziedziny i koła wzajemnej adoracji, gdzie jest jeden wszystkowiedzący guru, zgraja miernych ale wiernych ale nikt nie jest w stanie udowodnić, że tak jest naprawdę.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: freakout »

no i w końcu mamy jakiś arcyciekawy (przynajmniej dla mnie) journal :d pisz dużo, wrzucaj malunki i w miarę możliwości pokaż jak to wszystko stosujesz - będę obserwować ;)



pozdrawiam 8)

Mpapiez

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

freakout pisze:no i w końcu mamy jakiś arcyciekawy (przynajmniej dla mnie) journal :d pisz dużo, wrzucaj malunki i w miarę możliwości pokaż jak to wszystko stosujesz - będę obserwować ;)



pozdrawiam 8)

Wstęp zrobił zajebisty :wink: , oby cały journal trzymał taki poziom.

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Takie impulsy 3 falowe można znaleźć na historii bez problemu ale na live nie pójdzie w ten sposób. Daj statement jak nie swój to Janka.

Hahaha ale to dobre, że waluty są zmanipulowane... To ty chyba nie wiesz co to ekonomia i jaka jest rola banków centralnych. To nie nazywa się manipulacja... Powagi trochę... A lis to może być na kontraktach na gpw gdzie będzie sterować ceną ale nie na fx. Bez żartów.

Już nie takie strategie stosowano tutaj na forum jak twoja i zawsze kończyło się kichą. Tak naprawdę to udokumentował, że zaroił Adrianoforex. A tak to wszyscy moczą.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

http://forum.comparic.pl/viewtopic.php? ... ptain+Jack

tu macie z comparica Kapitana Jacka :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

highend pisze:Super! Poziome kreski - levele.... czy aby nie robię czegoś podobnego malując fibo? :)
nie o to chodzi w tym wątku, twoje fibo to zupełnie inna metodyka,
wątek obejmuje proces ruchu ceny od akumulacji do dystrybucji w całościowym cyklu,
fibo można używać pomocniczo - kwestia indywidualna dostosowania wiedzy CJ do własnego stylu tradingu.
Wg. CJ wszelakie powszechnie stosowane metody gry/kształcenia nowych dawców kapitału oparte na fibo, pivotach, strefach popytu i podaży, średnich, wskaźnikach są doskonale znane dla Fox'a i wykorzystywane przez niego przeciw graczom. Fox często uwiarygadnia te poziomy/wychodzi poza średnie, aby wciągnąć graczy w niewłaściwe pozycje lub wyciąć z dobrze zajmowanych, w razie potrzeby przez stosowanie procesu SH.
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

krysa_gambler pisze:Takie impulsy 3 falowe można znaleźć na historii bez problemu ale na live nie pójdzie w ten sposób. Daj statement jak nie swój to Janka.

Hahaha ale to dobre, że waluty są zmanipulowane... To ty chyba nie wiesz co to ekonomia i jaka jest rola banków centralnych. To nie nazywa się manipulacja... Powagi trochę... A lis to może być na kontraktach na gpw gdzie będzie sterować ceną ale nie na fx. Bez żartów.

Już nie takie strategie stosowano tutaj na forum jak twoja i zawsze kończyło się kichą. Tak naprawdę to udokumentował, że zaroił Adrianoforex. A tak to wszyscy moczą.
przykro mi bardzo, ale nie jest moim celem przekonywanie nieprzekonanych, ten wątek nie jest konkurencję do głównego wątku który podałem w pierwszym linku. tam odsyłam po statement'y, wyciągi, zagrania live itd.
Jeszcze raz proszę o powstrzymanie się od takich, nic nie wnoszących postów,
Jeżeli ktoś ma życzenie pomarudzić to niech chociaż przetrawi wiedzę zamieszczoną w podanych na początku linkach.
W innym wypadku zamiast zamieścić coś sensownego marnuję czas na odpisywanie na coś takiego.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2015, 12:25 przez as28, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

To w końcu to jest journal, opis systemu czy reklama? Jak journal to po prostu rób swoje, pokaż zagrania itp, opis systemu - dodaj coś od siebie (jeśli go praktykujesz) bo na razie mamy tylko tłumaczenia z FF (mam nadzieje że chociaż Twoje). Jak zrobisz to dobrze na pewno zapalisz do tego jakichś ludzi. Prawd objawionych jest całkiem sporo na tym forum, więc nie rozumiem czemu mamy wierzyć akurat Tobie. Ale zawsze możesz strzelić focha i powiedzieć, że zamykasz temat.
Pozdro
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Mpapiez

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

T-REX pisze:To w końcu to jest journal, opis systemu czy reklama? Jak journal to po prostu rób swoje, pokaż zagrania itp, opis systemu - dodaj coś od siebie (jeśli go praktykujesz) bo na razie mamy tylko tłumaczenia z FF (mam nadzieje że chociaż Twoje). Jak zrobisz to dobrze na pewno zapalisz do tego jakichś ludzi. Prawd objawionych jest całkiem sporo na tym forum, więc nie rozumiem czemu mamy wierzyć akurat Tobie. Ale zawsze możesz strzelić focha i powiedzieć, że zamykasz temat.
Pozdro

Podpisuje się pod tym. Narazie mamy 2 strony pustego gadania.Sensowny journal powinien pokazywać momenty wejścia i wyjścia lub tylko zamknięte pozycję ale z opisem co i jak.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

póki co wątki o metodzie CJ jakie spotkałem w polskim necie to są właśnie takie ogólniki typu:
"tu należy wchodzić a tu wychodzić"
""tu lis załadował się a tu będzie rozładowywać się"
"tutaj lisek zagania do zagrody"
"lis narysował formację W ale spóźniłem się z wejściem bo nie byłem przy kompie tylko pisałem sprawdzian z religii".
Nigdzie nie widziałem żadnego statementu, zamkniętych zagrań, statystyki pozycji negatywnych i pozytywnych, średniego RR, żadnego mfxbka. Oczywiście nikt nie ma obowiązku publikować takich rzeczy ale byłoby fajnie poprzeć swój pogląd konkretami.

AS28 - fajnie, że próbujesz pokazać coś nowego ale ludzie w tym kraju są bardzo uczuleni na teksty "CJ tutaj robił tak a tutaj CJ napisał, że to nie istnieje". Wszystkim to przypomina pisanie matury na temat "kim był Lenin i dlaczego go kochasz". Aktualnie w szkołach już nie ma Lenina ale są inne postacie, tym razem ośrodek władzy znajduje się w Watykanie i wszędzie znajdziesz teksty z postacią centralną wszystkowiedzącą. Stąd pierwsze słowa krytyki.

ODPOWIEDZ