XTB Trading Cup 2014

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To ranking samochodów zarejestrowanych, a zapewne nagroda zarejestrowana jeszcze nie została. No chyba, że już przed zakończeniem znany jest zwycięzca... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

. No chyba, że już przed zakończeniem znany jest zwycięzca...
tego wykluczyć nie można :wink:
w każdym bądź razie kryzysu w Polsce nie widać, klasa premium sprzedaje się u nas dobrze
eot
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

@MaciejWLKP
ja też tak miałem. Prawdopodobnie logujesz się do serwera demo, a xtb ma do konkursu specjalny serwer.

Awatar użytkownika
Ksawery_Xtbowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwie 2014, 11:31

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Ksawery_Xtbowski »

Drodzy Konkursowicze,

jeśli macie problem z zarejestrowaniem się do platformy xStation lub nie wyświetla się ona poprawnie, prosimy o użycie innej przeglądarki (sugerowaną jest Chrome) i ponowne zainstalowanie wtyczki Adobe Flashplayer (http://get.adobe.com/pl/flashplayer/).
Ksawery Xtbowski

trav
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 sie 2012, 14:58

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: trav »

Ranking odświeżany jest z opóźnieniem godzinnym?
Czy spadamy, czy rośniemy to jesteśmy zarobieni.

Awatar użytkownika
mafazer
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 23 wrz 2014, 12:05

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: mafazer »

Czy rozwiązał już ktoś problem z logowaniem do platformy XTB Trading Cup 2014? zainstalowałem najnowszą wtyczkę Adobe Flashplayer. W mozilli wpisuje login hasło i nie może zalogować, na Chrome nie wyświetla mi się nawet okno do logowania.

-- Dodano: 06 paź 2014, 23:02 --

Problem po części rozwiązałem. W mozilli wyłączyłem inne wtyczki i platforma załadowała się. Przy chrome to nie zadziałało.

Awatar użytkownika
Ksawery_Xtbowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwie 2014, 11:31

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Ksawery_Xtbowski »

Platforma xStation działa już prawidłowo. Zapraszamy do rejestrowania się do konkursu XTB Trading Cup 2014 - http://tradingcup.xtb.pl
Ksawery Xtbowski

Robiwan
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:10

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Robiwan »

Rachunek w eur, depo początkowe 10.000 eur, dźwignia 100, zabezpieczenie dla 10 lot równe 10.000 eur (eur/usd) czyli aby podwoić depo grając całym rachunkiem należy wygenerować zysk 126,5 pipsa.
Pierwszego dnia liderzy mieli już depo zwiększone kilkukrotnie więc tylko podziwiać (nie ma w tym ironii raczej ciekawość).
Zupełnie nie jestem w temacie automatów i półautomatów i to w tym obszarze widzę odpowiedź jak tego dokonują.
W 2011 (chyba) zwycięzca wypracował 2133,40% zysku, na tą chwilę widzę, że lider ma już 1666,66% a jest dopiero czwarty dzień z dwudziestu dni konkursowych.
Widzę, że pierwsza dziesiątka jest na tą chwilę bardzo płynna, nie wiem z czego to wynika bo lewar wcale nie jest taki zabójczy.
Pozdr. R.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

Rachunek w eur, depo początkowe 10.000 eur, dźwignia 100, zabezpieczenie dla 10 lot równe 10.000 eur (eur/usd) czyli aby podwoić depo grając całym rachunkiem należy wygenerować zysk 126,5 pipsa.
Pierwszego dnia liderzy mieli już depo zwiększone kilkukrotnie więc tylko podziwiać (nie ma w tym ironii raczej ciekawość).
liderzy niekoniecznie muszą grać na edku. Można grać na wielu innych instrumentach, gdzie relacja margin-zmienność-tick value jest z pewnością lepsza.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

na każde 1k euro śmiało otwierasz 1 lot....
Tu raczej większość jedzie na 100% depozytu. To nie konkurs a loteria mocno hazardowa i nic z tradningiem nie ma wspólnego ;)
Generalnie dla zabawy jest bardzo fajnie, dawno nie robiłem 100% w jeden dzień by w drugi stracić również 100% :D
Już samo XTB usunęło z tabeli Ranking krajów wg średniej stopy zwrotu- na dole liczby, a zostawiło same słupki.
Zbyt jasny przekaz był, że wszystkie kraje są na grubym minusie, czyli bardzo dużo osób traci te depozyty, a to źle wyglądało marketingowo.... A już szczególnie źle to będzie wyglądać z zestawieniem super wyniku zwycięzcy.
Kilka osób na + a kilkaset tysięcy na minusie.... Konkurs ma przynieść nowych klientów/jeleni a nie ich wystraszyć skalą przegranych... w końcu na niczym tak się dobrze nie zarabia jak na marzeniach...
Swoją drogą... tą ich platformę to muszę pochwalić, całkiem ciekawa, ale nie ma to jak stare dobre MT4 :mrgreen:
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ