XTB Trading Cup 2014

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
Winiak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 26 lis 2012, 21:24

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Winiak »

Dołączam do pytania - czy w konkursie można używać MT4? XStation w ogóle mi nie odpowiada.

Veni

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Veni »

Veni pisze:Hej, czy tylko ja nie moge składać zleceń? "prosze czekać" i tak do upadłego, a jak jakiś limit to po kilku minutach się pojawia na platformie... chyba szybciej się zadzwoni ;D
UP!

po wylogowaniu działa!

Awatar użytkownika
Ksawery_Xtbowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwie 2014, 11:31

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Ksawery_Xtbowski »

Rywalizacja XTB Trading Cup 2014 odbywa się na demonstracyjnej wersji konkursowej platformy xStation.
Ksawery Xtbowski

Awatar użytkownika
nufnuf
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 23 wrz 2008, 13:09

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: nufnuf »

Proszę o jasną odpowiedź, czy w konkursie można używać platformy MT4?

EFFECTIVE

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Jasne, że nie można. Dobry marketing nie moze uzywać slowa ''Nie'' to tez odpowiedzi są wymijające ;)

Nagrody fajne ale platforma niestety bardzo niedopracowana. Muli, wiesza się, zlecenia wchodza niczym real - 100 lot na transakcje a to tylko demo. Nieczytelna i nie intuicyjna ale nagrody fajne, tak ze do samych zlecen starczy. ;)

Veni

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Veni »

EFFECTIVE pisze:Jasne, że nie można. Dobry marketing nie moze uzywać slowa ''Nie'' to tez odpowiedzi są wymijające ;)

Nagrody fajne ale platforma niestety bardzo niedopracowana. Muli, wiesza się, zlecenia wchodza niczym real - 100 lot na transakcje a to tylko demo. Nieczytelna i nie intuicyjna ale nagrody fajne, tak ze do samych zlecen starczy. ;)
No nie wiem, tak to u mnie wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=R5RuKAd ... e=youtu.be

EFFECTIVE

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Veni pisze:
EFFECTIVE pisze:Jasne, że nie można. Dobry marketing nie moze uzywać slowa ''Nie'' to tez odpowiedzi są wymijające ;)

Nagrody fajne ale platforma niestety bardzo niedopracowana. Muli, wiesza się, zlecenia wchodza niczym real - 100 lot na transakcje a to tylko demo. Nieczytelna i nie intuicyjna ale nagrody fajne, tak ze do samych zlecen starczy. ;)
No nie wiem, tak to u mnie wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=R5RuKAd ... e=youtu.be

Szczerze powiedziawszy u mnie aż tak zle nie jest. W porownaniu z tym co sie dzieje u Ciebie jest na prawdę dobrze.

Na jakiej przegladarce to odpaliles? u mnie firefox. Moze zaktualizuj flasha.

Veni

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Veni »

EFFECTIVE pisze:
Veni pisze:
EFFECTIVE pisze:Jasne, że nie można. Dobry marketing nie moze uzywać slowa ''Nie'' to tez odpowiedzi są wymijające ;)

Nagrody fajne ale platforma niestety bardzo niedopracowana. Muli, wiesza się, zlecenia wchodza niczym real - 100 lot na transakcje a to tylko demo. Nieczytelna i nie intuicyjna ale nagrody fajne, tak ze do samych zlecen starczy. ;)
No nie wiem, tak to u mnie wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=R5RuKAd ... e=youtu.be

Szczerze powiedziawszy u mnie aż tak zle nie jest. W porownaniu z tym co sie dzieje u Ciebie jest na prawdę dobrze.

Na jakiej przegladarce to odpaliles? u mnie firefox. Moze zaktualizuj flasha.

Dzięki za pomoc, odpalałem na Maxthonie i IE najnowszym, tam nie chodziło, a flash był najnowszy. Jednak odpowiedź FIREFOX i można zlecenia składać! ;-)

Silezia

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: Silezia »

Mam pytanie do firmy XTB. Jakie procenty osiągały osoby z pierwszej piątki w ostatnich konkursach ?

A po drugie w regulaminie znalazlem ciekawy zapisek mowiacy ,ze mozecie zamienic samochod na kurs jazdy w szkole porshe co wedlug mnie wam sie bardziej oplaca bez konsekwencji. Czyli rozumiem ,ze tylko wedlug waszego widzimisię będzie nagroda wybrana za 1 miejsce?

David_Plavko
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 27 sie 2011, 13:10

Re: XTB Trading Cup 2014

Nieprzeczytany post autor: David_Plavko »

Silezia jeżeli jesteś turkiem to masz pecha i nie dostaniesz samochodu. A jeżeli jesteś polakiem to przeczytaj uważnie regulamin...

ODPOWIEDZ