XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

raposo pisze: BITCOIN w ofercie
Pierwszy polski broker Forex wprowadza do oferty kryptowaluty. Bitcoin, Ripple, Ethereum... Już za tydzień dostępne do handlu.
https://forexclub.pl/bitcoin-xtb-kryptowaluty/

Lewar na BTC i ETH 1:10. Dostępne na xStation na kontach Standard i Professional.
Dałoby się pomęczyć brokera o wdrożenie tych 5 nowych par na MT4, a nie tylko na xStation :) ? Ze swojej strony posłałem już zapytanie.

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

jamesfisher pisze:
raposo pisze: BITCOIN w ofercie
Pierwszy polski broker Forex wprowadza do oferty kryptowaluty. Bitcoin, Ripple, Ethereum... Już za tydzień dostępne do handlu.
https://forexclub.pl/bitcoin-xtb-kryptowaluty/

Lewar na BTC i ETH 1:10. Dostępne na xStation na kontach Standard i Professional.
Dałoby się pomęczyć brokera o wdrożenie tych 5 nowych par na MT4, a nie tylko na xStation :) ? Ze swojej strony posłałem już zapytanie.
Broker śledzi forum więc na pewno i tu zobaczy Twoją sugestię ;). Ale wątpię, aby się na to zdecydowali. Wolą rozwijać przede wszystkim swoją platformę, która swoją drogą jak na Web-version jest całkiem udana.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

nie zrobią na MT4 nie ma szans.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

@XTB
Radzę brokerowi zastanowić się nad wprowadzeniem BTC/USD na MT4, gdyż ludzie zadecydują nogami i pójdą do Admiral Markets, który niedługo wprowadzi BTC do oferty właśnie na MT4.

Wladek12
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2017, 23:05

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Wladek12 »

No właśnie bardzo dobry pomysł - w ostatnim czasie i BTC bardzo popularny jest

Awatar użytkownika
X-Trade Brokers DM
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2017, 14:08

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: X-Trade Brokers DM »

Na MT4 handel na kryptowalutach, ze względów technicznych, nie jest możliwy.
Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z oferty na platformie xStation5, szczególnie, że dziś ulepszyliśmy warunki transakcyjne obniżając spread, którego standardowa wielkość obecnie wynosi:
Standard / Pro
BTCUSD 15 / 7
DSHUSD 5 / 4
ETHUSD 5 / 4
LTCUSD 0,8 / 0,7
XRPUSD 0,005 / 0,004

-- 10 sie 2017, 15:16 --

Z przyjemnością informujemy, że udostępniamy naszym Klientom rekomendacje największych banków. Dzięki ekskluzywnemu dostępowi można śledzić ruchy największych instytucji finansowych.
Szczegóły i rejestracja na stronie https://pl.xtb.com/banki-rekomendacje

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

Od kilku dni sprawdzam jak zachowuje się konto standard w XTB przy danych makro. Jak na razie jestem miło zaskoczony. Biorę pod uwagę poślizgi kupno/sprzedaż i rozszerzanie spreadu w trakcie danych i tuż prze i po. Mam pytane czy ktoś z Was korzysta z xStation5? Jak wygląda tam poślizg i spread przy danych? Z góry dziękuję.
Obrazek

Szczepan1234
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2017, 12:05

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Szczepan1234 »

Przesiadłem się na xStation z MT4 już jakiś czas temu, kilka dni i w pełni intuicyjnie się poruszałem. Wygląda zdecydowanie lepiej od MT4 a i początkowe problemy z szybkością zosatły naprawione Co do samych poślizgów to nie jest źle, nie miałem nigdy większego problemu

-- 18 sie 2017, 15:05 --

W wracając do crypto, to opiekun kumpla puścił info, że podobno na xtb ma być handel crypto 24/7, dobrze by było. Co sądzicie, słyszeliście coś?

Fiodor33
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2017, 23:45

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Fiodor33 »

W stanie platformy się nie wypowiem bo od miesięcy śmigam na MT4 ale co do
W wracając do crypto, to opiekun kumpla puścił info, że podobno na xtb ma być handel crypto 24/7, dobrze by było. Co sądzicie, słyszeliście coś?
to ostatnio mój ziomek wbił się do nich na infolinie i podobno jak zapytał czy uruchomią krypto 24/7 to nie było jednoznacznej odpowiedzi, tylko coś w stylu że "prosimy czekać na oficjalne info" więc coś musi być na rzeczy :wink:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Już w ten weekend XTB wprowadza handel na wszystkich 5 oferowanych kryptowalutach 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Bedzie tylko krótka przerwa w piątki od 22 do 4 rano w sobotę.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ