XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:jaka jest minimalna wypłata z rachunku ( PRO ) ile kosztuje i ile mogę ich robić ?:)
Dla wszystkich rachunków, czyli Basic/Standard/Pro jest tak samo: 50 zł prowizji dla wypłat poniżej 500 zł.
Dla kont w pakiecie *Premium za darmo. Nie ma limitu ilości wypłat.

*Premium to konto przy depozycie min. 100 000 zł.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:
PipsKong pisze:jaka jest minimalna wypłata z rachunku ( PRO ) ile kosztuje i ile mogę ich robić ?:)
Dla wszystkich rachunków, czyli Basic/Standard/Pro jest tak samo: 50 zł prowizji dla wypłat poniżej 500 zł.
Dla kont w pakiecie *Premium za darmo. Nie ma limitu ilości wypłat.

*Premium to konto przy depozycie min. 100 000 zł.
OK , a wypłaty większe niż 500 ?? za darmo i tez no limit ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:
raposo pisze:
PipsKong pisze:jaka jest minimalna wypłata z rachunku ( PRO ) ile kosztuje i ile mogę ich robić ?:)
Dla wszystkich rachunków, czyli Basic/Standard/Pro jest tak samo: 50 zł prowizji dla wypłat poniżej 500 zł.
Dla kont w pakiecie *Premium za darmo. Nie ma limitu ilości wypłat.

*Premium to konto przy depozycie min. 100 000 zł.
OK , a wypłaty większe niż 500 ?? za darmo i tez no limit ??
Tak.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

alkon
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 09 lip 2015, 18:47

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: alkon »

Na następny tydzień lecę do Tajlandii na kilka tygodni. Czy nie będzie problemu z połączeniem się za pomocą platformy MT 4 ? i składania zleceń?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

alkon pisze:Na następny tydzień lecę do Tajlandii na kilka tygodni. Czy nie będzie problemu z połączeniem się za pomocą platformy MT 4 ? i składania zleceń?
To zależy :). Na pewno ping będzie wyższy z racji odległości do serwera XTB więc nie oczekuj maksymalnie błyskawicznej realizacji zleceń ale normalnie można handlować.
Tak ogólnie rzecz biorąc, w Tajlandii internet jest trochę wolniejszy niż w Europie, i da się to odczuć. Wi-fi działa zazwyczaj co najwyżej średnio i jest obciążone przez pozostałych użytkowników lub ma bardzo słaby sygnał, nawet w tych lepszych hotelach. Ale za to zasięg 4G (LTE) jest niemalże wszędzie - nawet na środku morza czy na wysepce na której nie ma nawet drogi asfaltowej i samochodów. A to miłe zaskoczenie, bo u nas wystarczy wjechać w mały lasek i jesteśmy poza siecią. Dlatego warto sobie kupić kartę SIM od razu po przylocie (polecam True Mobile lub AIS) i wykupić pakiet internetu. Potem udostępnisz sobie internet przez telefon lub możesz wziąć ze sobą dodatkowy modem/router USB z wejściem na SIM. Koszt startera i pakietu 12 GB (są też mniejsze) na miesiąc to ok. 800 THB (ok. 90 zł). Dostępne w każdym sklepie 7-eleven i Family Mart. Do kupna SIM potrzebujesz paszportu lub jego kopii (rejestracja numerów) ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Komisarz
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:41

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Komisarz »

DD

Ktoś może podpowiedzieć, który rysunek jest właściwy.
Wg XTB nad krótką bym się zastanawiał 3 razy a nad Admiralem 2 razy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Komisarz pisze:DD

Ktoś może podpowiedzieć, który rysunek jest właściwy.
Wg XTB nad krótką bym się zastanawiał 3 razy a nad Admiralem 2 razy.
Każdy i żaden zarazem ;). Forex to rynek zdecentralizowany więc nie występuje tu pojęcie jednej właściwej ceny. Dałeś wycinek wykresu bez osi czasu, a szczerze powiem, że nie chce mi się go przeczesywać na M5 i szukać która to była godzina ale możliwe, że np. były wtedy publikowane jakieś dane, co powoduje, że: spread się rozszerza (u każdego brokera mogą mieć inne wartości), kwotowania dynamicznie skaczą, płynność jest rozproszona. W efekcie u każdego brokera mogą wystąpić pewne różnice w kwotowaniach, co właściwie zdarza się notorycznie.

Trzeba nauczyć się z tym żyć ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Komisarz
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:41

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Komisarz »

No tak, to jest dla mnie jasne. A to jest akurat dzisiejsza różnica na otwarciu XTB ma lukę zamkniętą a ADM nie.
No nic zobaczymy akurat tu dla mnie adm jest bardziej wiarygodny więc poczekam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Komisarz pisze:No tak, to jest dla mnie jasne. A to jest akurat dzisiejsza różnica na otwarciu XTB ma lukę zamkniętą a ADM nie.
No nic zobaczymy akurat tu dla mnie adm jest bardziej wiarygodny więc poczekam.
Z doświadczenia powiem Ci, że nie ma "bardziej wiarygodnych" wykresów. Możesz ściągnąć sobie 5 kolejnych platform i wyciągać z tego 'średnią' - i to dopiero będzie wiarygodne. A tak to kwotowania u brokera A czasem będą bardziej Ci pasować, a czasem u brokera B. Rozbieżności zawsze będą występować, mniejsze lub większe.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mbandrzej43
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2010, 10:55

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: mbandrzej43 »

Dlaczego u mnie na pasku Terminal nie ma zakładki sygnały ?

ODPOWIEDZ