!xMeter EA

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Nowy robot włączony w przypadkowym momencie z początkowej straty szybko wyszedł na plus. Teraz pojawia się pytanie. Kiedy zamykać mu pozycje ?
Obrazek

-- Dodano: śr 03-12-2014, 17:39 --
JAREK67 pisze:Nowy robot włączony w przypadkowym momencie z początkowej straty szybko wyszedł na plus. Teraz pojawia się pytanie. Kiedy zamykać mu pozycje ?
Obrazek
Pójdę chyba na skróty i będę zamykał wszystko jak leci kiedy będzie się pojawiał jakiś kuszący zysk.

Obrazek
хостинг картинок bmp

silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

bardzo fajny wątek :) czy mógłby ktoś mi powiedzieć w jaki sposób ten wskaźnik oblicza siłę pary?
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

silverarrow pisze:bardzo fajny wątek :) czy mógłby ktoś mi powiedzieć w jaki sposób ten wskaźnik oblicza siłę pary?
Oryginalny wariant uwzględniał dzienne High i Low, co sprawiało, że praktycznie niemożliwym było stosowanie go przez całą dobę. Z tego względu nieco uprościłem algorytm. Najogólniej mówiąc wskazania oparte są na średnich.

Awatar użytkownika
oswarek
Gaduła
Gaduła
Posty: 202
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:09

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: oswarek »

1.jpg
JAREK67 może przyda Ci sie wskaznik ktory dodalem w zalaczniku... mysle ze jest ciekawy bo pokazuje sile walut oparta na srednich jako wykres i wtedy jesli xmeter pokazuje np silne EURO to z niego moglbys odczytac czy nie jest to juz koniec jego mocy analizujac npp pochylenie kreski i/lub obserwujac dodane przez siebie poziomy na m15 poziom 0,005 jest juz czesto koncem sily danej waluty... w zalaczniku wskaznik i obrazek jak on wyglada :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

oswarek pisze:
1.jpg
JAREK67 może przyda Ci sie wskaznik ktory dodalem w zalaczniku... mysle ze jest ciekawy bo pokazuje sile walut oparta na srednich jako wykres i wtedy jesli xmeter pokazuje np silne EURO to z niego moglbys odczytac czy nie jest to juz koniec jego mocy analizujac npp pochylenie kreski i/lub obserwujac dodane przez siebie poziomy na m15 poziom 0,005 jest juz czesto koncem sily danej waluty... w zalaczniku wskaznik i obrazek jak on wyglada :)
http://forex-nawigator.biz/forum/curren ... 24785.html

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: mac »

witaj Jarku , wiesz moze czy istnieje wskaznik xmeter posiadajacy jakis alert? lub cos podobnego? ktorej wersji uzywasz/ posiadam wer 1 i 3 ale ich wskazanie roznia sie nieznacznie
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

mac pisze:witaj Jarku , wiesz moze czy istnieje wskaznik xmeter posiadajacy jakis alert? lub cos podobnego? ktorej wersji uzywasz/ posiadam wer 1 i 3 ale ich wskazanie roznia sie nieznacznie
ja na moje potrzeby przerobiłem ten wskaźnik. nie znam innych.
właściwie to przerobiłem EA, które bazuje na tym wskaźniku.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: mac »

a czy jest mozliwosc dodania do xmeter alertu gdy wskaznik spodnie nisko lub wysoko , tzn waluta osiognie poziom np 1 lub 8?
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

mac pisze:a czy jest mozliwosc dodania do xmeter alertu gdy wskaznik spodnie nisko lub wysoko , tzn waluta osiognie poziom np 1 lub 8?
Taka możliwość zawsze istnieje. Poproś Dadasa, on takie rzeczy od ręki załatwia(ł).

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: !xMeter EA

Nieprzeczytany post autor: mac »

spoko dzieki
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

ODPOWIEDZ