XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
pkdtd28
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 25 sty 2015, 12:42

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: pkdtd28 »

Cześć,
macie jakieś problemy z platformą internetową MT4 XM (korzystam w pracy i nie mogę zainstalować normalnej)? Bo u mnie jest informacja, że nie może się połączyć mimo iż wprowadzam prawidłowe dane.
Próbowałem również uzyskać jakieś info na live chat, ale nie pomogli....

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
blesS
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 406
Rejestracja: 28 mar 2011, 13:45

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: blesS »

pkdtd28 pisze:Cześć,
macie jakieś problemy z platformą internetową MT4 XM (korzystam w pracy i nie mogę zainstalować normalnej)? Bo u mnie jest informacja, że nie może się połączyć mimo iż wprowadzam prawidłowe dane.
Próbowałem również uzyskać jakieś info na live chat, ale nie pomogli....
Może w pracy masz poblokowane porty, uzyj jakiegoś vpna

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

pkdtd28 pisze:Cześć,
macie jakieś problemy z platformą internetową MT4 XM (korzystam w pracy i nie mogę zainstalować normalnej)? Bo u mnie jest informacja, że nie może się połączyć mimo iż wprowadzam prawidłowe dane.
Próbowałem również uzyskać jakieś info na live chat, ale nie pomogli....
Nie napisałeś nic o systemie operacyjnym - Macie windowsa czy inne systemy jak Linux, Mac OS? Nie wiadomo czy pierwszy raz instalujesz platforme czy nagle przestała działać. Nic nie wiadomo z tego co napisałeś. Może ktoś będzie wiedział jak Ci pomóc kiedy napiszesz coś więcej o problemie a nie tylko że masz problem.

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

pkdtd28 pisze:Cześć,
macie jakieś problemy z platformą internetową MT4 XM (korzystam w pracy i nie mogę zainstalować normalnej)? Bo u mnie jest informacja, że nie może się połączyć mimo iż wprowadzam prawidłowe dane.
Próbowałem również uzyskać jakieś info na live chat, ale nie pomogli....
antywirus może blokować, ja miałem problemy z Ochroną Internetu z Plusa (f secure ) i Gdatą - wsparcie tego pierwszego praktycznie nie istnieje bo Plus nie wykupił w f secure i oni nie pomagają więc się pozbyłem badziewia a Gdata w kilka minut pomogła mailowo

Awatar użytkownika
pkdtd28
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 25 sty 2015, 12:42

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: pkdtd28 »

pkdtd28 pisze:Cześć,
macie jakieś problemy z platformą internetową MT4 XM (korzystam w pracy i nie mogę zainstalować normalnej)? Bo u mnie jest informacja, że nie może się połączyć mimo iż wprowadzam prawidłowe dane.
Próbowałem również uzyskać jakieś info na live chat, ale nie pomogli....


Kontaktowałem się z IT, coś zrobili po swojej stronie i poszło. Teraz łączy się bez problemu (przynajmniej na razie). Dzięki za próbę rozwiązania problemu.

nnosk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2017, 23:01

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: nnosk »

ja się właśnie na g datę zdecydowalem bo słyszalem że ich wsparcie techniczne działa błyskawicznie, niby taka mała rzecz ale ważna w przypadku problemów

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: Jones »

hmm coś nie tak u mnie z MT4 :evil:
zaktualizował się przy uruchomieniu i teraz nie wiem czy przez to czy przez brokera
bo nie widze żadnej swojej pozycji kuxwa zarobione były
na dodatek nie mam historii amba :roll:

PS.
po napisaniu maila do pomocy czary mary i jest wszystko na swoim miejscu :?
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

Wpłaty i wypłaty śmigają zgodnie z procedurą ... Nie mam na koncie jakiejś dużej kwoty.
Z obsługi klienta niewiele korzystam, bo wszystko jest w miarę jasne. Prowadzę własny bilans wpłat i wypłat, więc wiem ile mogę wypłacić z jakiejś metody płatności.
To jest już 3 broker z którego korzystam, i na moje oko platforma w xm zacina najmniej. Zazwyczaj jak coś tnie, to problem raczej leży po stronie mojego łącza z internetem.

Jestem już w xm od listopada 2016, i jak na razie osobiście nie mam się do czego przyczepić. Jest ok.
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Witam. Jak to jest z tym kasowaniem debetu. Wziąłem bonusy przy otwarciu konta czyli kredyt 150 PLN + 100 PLN wpłaty własnej. Straciłem swój kapitał i część kredytu i teraz jestem na minusie 30 PLN. Więc gdybym chciał zresetować debet wystarczy zrobić wpłate min. 20 PLN czy musze wpłacić wartość debetu? A co jeśli debet byłby większy np. 10.000 PLN? Moge wpłacić minimalny depozyt 20 PLN i taki duży debet zostanie całkowicie zresetowany i anulowany? Jest jakiś margines gdzie dług nie zostanie już anulowany i trzeba go spłacić w całości żeby został zresetowany?

W faq jest napisane:
Czy można stracić więcej pieniędzy niż zdeponowana kwota?
Nie, nie można stracić więcej niż kwota, którą zdeponowałeś/-aś. Jeśli poślizg danej pary walutowej spowoduje ujemne saldo, zostanie ono automatycznie zresetowane przy Twoim kolejnym depozycie.


Więc jak wygląda w praktyce resetowanie debetu jeśli chodzi o większe sumy np. 10.000 PLN gdy początkowy depozyt wynosił tylko 100 PLN? Wystarczy wpłacić wartość ostatniego depozytu? Jak to jest rozwiązane w praktyce?

Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

-rookie- pisze:Witam. Jak to jest z tym kasowaniem debetu. Wziąłem bonusy przy otwarciu konta czyli kredyt 150 PLN + 100 PLN wpłaty własnej. Straciłem swój kapitał i część kredytu i teraz jestem na minusie 30 PLN. Więc gdybym chciał zresetować debet wystarczy zrobić wpłate min. 20 PLN czy musze wpłacić wartość debetu? A co jeśli debet byłby większy np. 10.000 PLN? Moge wpłacić minimalny depozyt 20 PLN i taki duży debet zostanie całkowicie zresetowany i anulowany? Jest jakiś margines gdzie dług nie zostanie już anulowany i trzeba go spłacić w całości żeby został zresetowany?

W faq jest napisane:
Czy można stracić więcej pieniędzy niż zdeponowana kwota?
Nie, nie można stracić więcej niż kwota, którą zdeponowałeś/-aś. Jeśli poślizg danej pary walutowej spowoduje ujemne saldo, zostanie ono automatycznie zresetowane przy Twoim kolejnym depozycie.


Więc jak wygląda w praktyce resetowanie debetu jeśli chodzi o większe sumy np. 10.000 PLN gdy początkowy depozyt wynosił tylko 100 PLN? Wystarczy wpłacić wartość ostatniego depozytu? Jak to jest rozwiązane w praktyce?

Witam,

Tak jak Pan zauważył w XM nie można stracić więcej niż kwota zdeponowana. Niezależnie od wielkości straty.
Jeśli poślizg danej pary walutowej spowoduje ujemne saldo na koncie, zostanie ono automatycznie zresetowane przy kolejnym depozycie.
Przykład: saldo wynosi -5000 PLN, wpłaca Pan 50 PLN, nowe saldo wyniesie dokładnie 50 PLN (nie zostanie nic odjęte z Pana depozytu), ujemne saldo zostanie zresetowane przez system na chwilę przed zaksięgowaniem Pana wpłaty.

W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu z naszą obsługą klienta na live chacie lub poprzez maila.

Pozdrawiam,
Martyna Sytek
XM Representative
XM - Excellent Execution

ODPOWIEDZ