XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Handluję u nich ok. 3 lat. Nie skalpuję, więc nie mam problemów. Podobno skalp nie jest mile widziany. Było o tym w tym wątku.
Poza tym, co to znaczy grać przeciw komuś? Brokerowi raczej się nie opłaca ruszać rynkiem przeciw detalistom. Ruchy niezgodne z całym rynkiem są wyłapywane a pewnie można się też na tym przejechać.
Jesteśmy wystarczająco słabi/niedoświadczeni/niecierpliwi, itp., by trzeba było nam pomagać zerowanie kont. Takie jest moje zdanie na temat polowania na stopy. Poślizgi cenowe to inna sprawa. W XM raczej mi się nie zdarzają, może dlatego, że nie handluję na danych. Rekwotowania - podobnie.
Handluję ostatnio głównie D1, to wiele upraszcza.
:)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

meylo pisze:Handluję u nich ok. 3 lat. Nie skalpuję, więc nie mam problemów. Podobno skalp nie jest mile widziany. Było o tym w tym wątku.
Poza tym, co to znaczy grać przeciw komuś? Brokerowi raczej się nie opłaca ruszać rynkiem przeciw detalistom. Ruchy niezgodne z całym rynkiem są wyłapywane a pewnie można się też na tym przejechać.
Jesteśmy wystarczająco słabi/niedoświadczeni/niecierpliwi, itp., by trzeba było nam pomagać zerowanie kont. Takie jest moje zdanie na temat polowania na stopy. Poślizgi cenowe to inna sprawa. W XM raczej mi się nie zdarzają, może dlatego, że nie handluję na danych. Rekwotowania - podobnie.
Handluję ostatnio głównie D1, to wiele upraszcza.
:)
Niby sa wiarygodni ale nie boisz sie tam wpłacać dużej kasy? Przeciez to Cypr

-- 02 kwie 2017, 15:48 --
d4mian7 pisze:
meylo pisze:Handluję u nich ok. 3 lat. Nie skalpuję, więc nie mam problemów. Podobno skalp nie jest mile widziany. Było o tym w tym wątku.
Poza tym, co to znaczy grać przeciw komuś? Brokerowi raczej się nie opłaca ruszać rynkiem przeciw detalistom. Ruchy niezgodne z całym rynkiem są wyłapywane a pewnie można się też na tym przejechać.
Jesteśmy wystarczająco słabi/niedoświadczeni/niecierpliwi, itp., by trzeba było nam pomagać zerowanie kont. Takie jest moje zdanie na temat polowania na stopy. Poślizgi cenowe to inna sprawa. W XM raczej mi się nie zdarzają, może dlatego, że nie handluję na danych. Rekwotowania - podobnie.
Handluję ostatnio głównie D1, to wiele upraszcza.
:)
Niby sa wiarygodni ale nie boisz sie tam wpłacać dużej kasy? Przeciez to Cypr
Nie robią problemów z wypłatami?

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Nie.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

Witam serdecznie,

XM posiada zarówno licencję FCA oraz CySec. Jeśli chodzi o ofertę premii jest on zróżnicowana i zależy od kraju rezydencji klienta. Klienci z zarejestrowanym adresem polskim otrzymać mogą premię bez depozytu 100 PLN oraz premię do depozytów 50% do wpłaty (do wysokości premii 500 USD), a następnie 20% do wpłaty (aż do łącznej wysokości premii 5000 USD).

Stawki swap zmieniają się w zależności od naszych dostawców płynności. Wszelkie informacje dotyczące wartości swap znajdą Państwo na głównej stronie XM w zakładce Handel.

Wszystkie wypłaty są realizowane do źródła wpłaty. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni drogą mailową lub poprzez live chat.

Pozdrawiam,
Martyna Sytek
XM Representative
XM - Excellent Execution

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

XM-Polska pisze: Klienci z zarejestrowanym adresem polskim otrzymać mogą premię bez depozytu 100 PLN oraz premię do depozytów 50% do wpłaty (do wysokości premii 500 USD), a następnie 20% do wpłaty (aż do łącznej wysokości premii 5000 USD).
Czy te premie mozna wypłacić ? Jeśli tak to jakie warunki konieczne są do spełnienia ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Dzień dobry
Jakiś komentarz doponiższego?
http://financefeeds.com/exclusive-xm-on ... omers-ibs/
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.


Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

Witam serdecznie,

Oficjalne stanowisko XM w tej sprawie znajduje się na naszej stronie internetowej tutaj:
http://www.xm.com/pl/important-announce ... m-xm-41043

Firma XM jest zdecydowana podjąć wszelkie odpowiednie działania przeciwko jakimkolwiek zniesławiającym publikacjom, w celu ochrony swojej reputacji.

Martyna Sytek
XM Representative
XM - Excellent Execution

jackub

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

XM-Polska pisze:Witam serdecznie,

Oficjalne stanowisko XM w tej sprawie znajduje się na naszej stronie internetowej tutaj:
http://www.xm.com/pl/important-announce ... m-xm-41043

Firma XM jest zdecydowana podjąć wszelkie odpowiednie działania przeciwko jakimkolwiek zniesławiającym publikacjom, w celu ochrony swojej reputacji.

Martyna Sytek
XM Representative
Przeczytałem i dalej nie wiem nic..... wyjaśnienie nic nie wyjaśnia...

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

jackub pisze:
XM-Polska pisze:Witam serdecznie,

Oficjalne stanowisko XM w tej sprawie znajduje się na naszej stronie internetowej tutaj:
http://www.xm.com/pl/important-announce ... m-xm-41043

Firma XM jest zdecydowana podjąć wszelkie odpowiednie działania przeciwko jakimkolwiek zniesławiającym publikacjom, w celu ochrony swojej reputacji.

Martyna Sytek
XM Representative
Przeczytałem i dalej nie wiem nic..... wyjaśnienie nic nie wyjaśnia...
Nie wiem, ja jednak boję się wpłacać tam pieniądze (jakiekolwiek )

ODPOWIEDZ