XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

meylo pisze:
d4mian7 pisze:miał ktoś problem z wpłatą depozytu przez przelewy 24 tego rodzaju ze pobralo srodki na koncie ale w strefie inwestora pojawil sie komunikat, ze operacja zostala przerwana i wpata nie udala sie? co robić?
Miałem takie sytuacje. Po ok. 1-2 godzin wpłata wpłynęła na rachunek.
Tak, wszystko sie wyjasnilo. wplate robilem o 23 w nocy. Bank ksiegowal po polnocy (dzien pozniej) stad problem.
Wplata sama wpadla :)

-- 30 mar 2017, 22:16 --

Hej, to normalne ze na oilMay nie ma swapu? U admirala na wti miałem. Ktos cos? Dzieki.)

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Czy XM ma licencje brytyjską ? Tak wynika z reklamy, która wyświetliła mi się na górze forum oraz jest taka informacja na ich stronie głównej.

http://www.xm.com/pl/regulation

Jak to wyglada przy otwieraniu konta i korzystaniu z niego ? Podlegamy jako klient pod licencję brytyjską czy pod cypryjską ? Cypryjską licencją już się nie chwalą, więc nie wiem czy z niej zrezygnowali czy ją utracili.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak, ma licencję FCA już od jakiegoś czasu ale cypryjskiej nie utracili. Następuje powolna migracja. Paradoksalnie niebawem cypryjskie regulacje będą bardziej restrykcyjne niż brytyjskie :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

A jak to jest z premiami ? XM oferuje premię 50 %.

http://www.xm.com/pl/bonus-program

Nie opisują szczegółów tej premii, więc nie wiem o co kaman, a poza tym ponoć premie są zakazane ? Chyba, że FCA tylko sugerowało aby brokerzy zrezygnowali z dawania premii ?

Zerknąłem na ich warunki instrumentów, które zamieszczają na stronie i jeśli chodzi o waluty to spready wyglądają nieźle, ale w przypadku indeksów i akcji to już mi się mocno nie podoba, gdyż mają ujemne swapy codzienne niezależnie od kierunku. Do tego limity w zleceniach limit i stop. Powinni nieco poprawić te ofertę.

http://www.xm.com/pl/energies

Swapy na walutach też nie powalają. W przypadku pary Aud/Cad mają ujemne swapy w obie strony. Ta para od pewnego czasu dobrze pokazuje, czy broker nie rąbie klienta na swapach. Jeśli swap jest ujemny w obie strony to niestety tak.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Gdzie nie ma swapu są rolowania.
Licencje mają obie i jeśli ktoś chce to może przejść pod UK. Przymusu nie ma. Jeśli ma się większą dźwignię, to po migracji wchodzi 1:100.
Premie działają ja dotąd. Wpłacasz 100 złotych - dostajesz 50 złotych bonusu. Wycofują go przy wypłatach. Przy wyzerowaniu konta też anulują.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

meylo pisze:Gdzie nie ma swapu są rolowania.
Licencje mają obie i jeśli ktoś chce to może przejść pod UK. Przymusu nie ma. Jeśli ma się większą dźwignię, to po migracji wchodzi 1:100.
Premie działają ja dotąd. Wpłacasz 100 złotych - dostajesz 50 złotych bonusu. Wycofują go przy wypłatach. Przy wyzerowaniu konta też anulują.
meylo, a gdzie sa informacje o tych rolowaniach? jakie to kwoty i kiedy to robią. dzięki

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Informacje o rolowaniach przychodzą mailem na platformę. Wydaje mi się, że mniej więcej raz na kwartał. Koszty - w TMS zdziwiłem się kiedyś niemiło. Może po niedzieli wypowie się przedstawiciel XM.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

dzięki meylo :)
A jak wygląda sprawa wypłat. Czy jesli wpłacałem depo przez przelewy24 to mogę wypłacać przez skrilla ew. na rachunek bankowy?
Jednym słowem - czy sposób wpłaty decyduje o możliwości wypłaty?

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Zazwyczaj wypłaty do wysokości wpłat są robione tą samą drogą. Czyli jeśli wpłacasz przez P24 ze swojego konta to pieniądze wrócą tą samą drogą. Nadwyżki, czyli zysk wypłacasz dowolnie. Sprawdzaj koszty.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

meylo pisze:Zazwyczaj wypłaty do wysokości wpłat są robione tą samą drogą. Czyli jeśli wpłacasz przez P24 ze swojego konta to pieniądze wrócą tą samą drogą. Nadwyżki, czyli zysk wypłacasz dowolnie. Sprawdzaj koszty.
Meylo, masz XM? Nie grają przeciw Tobie?

ODPOWIEDZ