XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

obi3333 pisze:Podaj ich do Sądu (po wezwaniu powinni zmieknąć bo sa na przegranej pozycji) oddadzą i nie bedą mieć wymówek bo nie złamałaś regulaminu.

heh, gdzie? w Nikozji?
gdzies teraz wyczytalem, ze ten caly CySEC to taka lipa, ze za kase przybijaja pieczatki jak leci.

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

aniacfiszan pisze:15 od momentu 2013 roku kiedy założyłam pierwsze konto.

Informacja ze strony xm:

Czy mogę otworzyć więcej niż jedno konto inwestycyjne?
Tak. Jednakże w takim przypadku zaleca się wykorzystanie tych samych danych osobowych, jak w przypadku innych kont transakcyjnych.

Jednak nie rozumiem jaki związek z zabraniem mi 3400$ z konta ma posiadanie wielu kont transakcyjnych? przez ostatnie miesiące dawno nie używałam xm, a później korzystałam cały czas z jednego konta?????????????

U każdego brokera o którym wiem można posiadać wiele kont
Najpierw zarzucasz XM kłamstwo, cytuje: "Skąd wzięła się ta liczba 15??? Twierdzenie to jest niezgodne z prawdą, nigdy nie miałam w xm tylu kont."

A potem sama sobie przeczysz i piszesz w sprawie ilości kont, że jednak było ich, cytuje: "15 od momentu 2013 roku kiedy założyłam pierwsze konto."

Tyle mi wystarczy, żeby mieć obiekcje co do twojej prawdomówności. Oczywiście sama ilość kont nie jest złamaniem regulaminu, ale ciekawe czy tylko w sprawie ilości kont zawiodła cię pamięć :lol:
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: highend »

Pani Magdalena Frączek jest chyba opiekunem każdego klienta ;)
bardzo miła Pani, bardzo dobrze wykonuje swoją pracę ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Nie mam żadnych zarzutów do Pani Magdaleny, a do samej firmy xm, nie życzę nikomu aby broker tak postąpił jak ze mną, na razie compilance nadal bez odpowiedzi

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Co do XM.com to używałem ich konta micro do testowania strategii. Miałem przypadek kiedy otwarta stratna pozycja zbliżała się do poziomu stop-out. Chciałem uzupełnić depozyt, ale skrill nie działał. Nie zdążyłem uzupełnić depo i wybiło mi stop-out. Po złożeniu zażalenia nie dość że zwrócili mi całą strate to jeszcze dali bonus. Aczkolwiek były to groszowe sprawy, coś z 300zł depo zwrócili + 150zł bonusu dali. :mrgreen: Zwrócili, choć nie musieli, mogli się np. wymigac tym, że mogłem skorzystać z innej formy płatności w celu uzuepłnienia depozytu jeśli skrill nie działał. Oczywiście nie wiadomo jakby to wyglądało, gdyby chodziło o np. 3000zł, a nie 300zł, ale zachowali się w porządku.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: mac »

to co piszesz jest oczywiscie zle , xm nie mial prawa oddac Tobie pieniadze , poniewaz to nie byla ich winna
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: highend »

xhDog pisze:Oczywiście nie wiadomo jakby to wyglądało, gdyby chodziło o np. 3000zł, a nie 300zł, ale zachowali się w porządku.
No widzisz, jednym muszą zabrać 10.000 PLN, żeby innym dać 300 PLN ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

marco123
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2012, 18:37

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: marco123 »

Panowie probowalem zarejstrowac konto live 3 dni temu, gralem juz wczesniej u wielu brokerow, zawsze bez problemow, validation team to istny beton przepraszam za skrot myslowy ale nie da sie tego inaczej okreslic, nie jestem stalym rezydentem w pl wiec moglem podeslac tylko wyciag bankowy zeby potwierdzic adres zamieszkania, nie mialem zadnych billsow na siebie, na wyciagu nie ma mojego adresu tylko imie i naziwsko wiec to moja wina ze mam konto w mbanku :) babka powiedziala zebym wyslal oficjalne pismo z urzedu z moim adresem wiec tak zrobilem w nadziej ze to zakonczy ta farse, skadze znowu po kilku h otrzymuje mail ze to nie jest dowod rece opadaja. Trwalo to wszystko 3 dni, zamkneli mi konto na moja prosbe, przynajmniej tyle potrafili zalatwic, jest wiele innych fajnych brokerow ktorzy zalatwiaja takie rzeczy w kilka godzin szkoda ryzykowac kapital i tracic nerwy, nie polecam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

marco123 pisze:Panowie probowalem zarejstrowac konto live 3 dni temu, gralem juz wczesniej u wielu brokerow, zawsze bez problemow, validation team to istny beton przepraszam za skrot myslowy ale nie da sie tego inaczej okreslic, nie jestem stalym rezydentem w pl wiec moglem podeslac tylko wyciag bankowy zeby potwierdzic adres zamieszkania, nie mialem zadnych billsow na siebie, na wyciagu nie ma mojego adresu tylko imie i naziwsko wiec to moja wina ze mam konto w mbanku :) babka powiedziala zebym wyslal oficjalne pismo z urzedu z moim adresem wiec tak zrobilem w nadziej ze to zakonczy ta farse, skadze znowu po kilku h otrzymuje mail ze to nie jest dowod rece opadaja. Trwalo to wszystko 3 dni, zamkneli mi konto na moja prosbe, przynajmniej tyle potrafili zalatwic, jest wiele innych fajnych brokerow ktorzy zalatwiaja takie rzeczy w kilka godzin szkoda ryzykowac kapital i tracic nerwy, nie polecam.
Nie wiem dokładnie jak wygląda dokument, który im wysłałeś ale sami podlegają pod regulatora i muszą przestrzegać pewnych norm. Niektórzy przymkną oko i trochę zaryzykują, inni nie. Tu trafiłeś na ten drugi scenariusz.
Czasem jest tak, że jeden dokument przejdzie, drugi już nie, bo nie będzie zawierał jakiegoś 'elementu'.

Skoro masz konto w mBanku wystarczyło udać się do placówki (w dużych miastach jest ich coraz więcej) lub zamówić pocztą (idzie krócej niż tydzień) pismo, które potwierdza, że jesteś właścicielem rachunku. Są też inne sposoby... Tylko trzeba chcieć i próbować :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

marco123
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2012, 18:37

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: marco123 »

z tym ze zamowienie na papierze czegokolwiek z mbanku zajmuje czas i nie jest bezplatne, podejrzewam ze zrobione jest to umyslnie aby banki mogly na nas zarabiac wlasnie w takich sytuacjach, na angielskim koncie widnieja wszystkie dane czarno na bialym, widac standardy w PL odbiegaja od norm w zachodniej Europie.

ODPOWIEDZ