XM.COM brak kontaktu z supportem

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
krzysztov
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2017, 14:38

XM.COM brak kontaktu z supportem

Nieprzeczytany post autor: krzysztov »

Witam,

ponad tydzień temu założyłem sobie konto na XM, weryfikacja dokumentów, otrzymałem bonus, wytrejdowalem +13usd. W internecie przeczytałem, że mogę wypłacić nadwyżkę.
Zleciłem wypłatę na Netleller i tak czekam już ponad tydzień. Napisałem do supportu czemu ciągle wypłata wisi no i otrzymałem @ że niezbędna jest weryfikacja. Zapytałem na czym ma ona polegać (dokumenty już wysłałem, były one niezbędne do otrzymania bonusu - tak mi się wydaje). Miła Pani odpisała mi, że wszystkich informacji udzieli mi mój opiekun. Mija prawie tydzień i cisza. Oczywiście napisałem jeszcze kilka @ ze znakami zapytania, ale dalej kompletna olewka. Nie wiem czy tylko mnie tak wyróżniają, czy to normalna polityka firmy.. Pewnie nawala im łączność miedzy piętrami w wielkim wieżowcu.

Jakoś nie specjalnie zależy mi na tych 13usd, chciałem sobie wszystko "skonfigurować" przed wpłaceniem niedużych sum (zaplanowałem 800zł na grę, które ewentualnie mogę stracić bez żalu).
Kusząca jest informacja o tym, że mogę wypłacić środki w 24h, lecz wygląda to zupełnie inaczej w praktyce..

Brak kontaktu ze strony supportu.. Czy tak wygląda profesjonalizm XM? Co robić? Jak żyć?

ps.
znacie może brokerów godnych polecenia, którzy oferują szybką wypłatę środków na Netellera?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM.COM brak kontaktu z supportem

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Bronić brokera nie będę, bo różnie może być ale fakty są takie, że to potężna, międzynarodowa firma. Klientów cała masa, maili jeszcze więcej. Nie dostałeś odpowiedzi, bo może trafiła ona w spam. Może Twoje maile trafiły w spam. Może polskojęzyczny pracownik na chorobowym czy urlopie. Scenariuszy wiele. Ale faktem jest, że przy takim rozmachu prędzej zapomnieli o Twoich 13$ niż umyślnie nie chcieli Ci go wypłacić :).

Przede wszystkim przeczytaj regulamin promocji, bo może jest coś, czego nie wiesz i dlatego transakcja wisi, bo jest spora szansa, że jest jakiś zgrzyt właśnie tutaj. Potem sprawdź SPAM na swojej poczcie. Jak nic nie ma to napisz na live chat lub z innego maila.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

krzysztov
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2017, 14:38

Re: XM.COM brak kontaktu z supportem

Nieprzeczytany post autor: krzysztov »

raposo pisze:Cześć,

Bronić brokera nie będę, bo różnie może być ale fakty są takie, że to potężna, międzynarodowa firma. Klientów cała masa, maili jeszcze więcej. Nie dostałeś odpowiedzi, bo może trafiła ona w spam. Może Twoje maile trafiły w spam. Może polskojęzyczny pracownik na chorobowym czy urlopie. Scenariuszy wiele. Ale faktem jest, że przy takim rozmachu prędzej zapomnieli o Twoich 13$ niż umyślnie nie chcieli Ci go wypłacić :).

Przede wszystkim przeczytaj regulamin promocji, bo może jest coś, czego nie wiesz i dlatego transakcja wisi, bo jest spora szansa, że jest jakiś zgrzyt właśnie tutaj. Potem sprawdź SPAM na swojej poczcie. Jak nic nie ma to napisz na live chat lub z innego maila.
Raczej w spam to nie.. wiadomość z formularza na stornie, więc raczej bym to wykluczył. Ja się wcale nie spinam, czekam cierpliwie, ale tydzień to trochę dużo na odpowiedz w kilku zdaniach. Opiekun chyba po to jest żeby te tysiące @ rozdzielić, ale może rzeczywiście jest przeciążony, bo własnie jak pisze odp to dostałem wiadomość od nich.. (swoją drogą to forum chyba czyni cuda, przypadek?)

Uprzejmie proszę o podanie dogodnego dla Pana czasu kiedy mogłabym się z Panem skontaktować telefonicznie w dniu jutrzejszym, w godzinach 9:00 - 17:00 czasu polskiego.

Bardzo możliwe, że z każdym umawia się na rozmowę. Jeśli trwa to aż tydzień z nowym Klientem to faktycznie muszą mieć dużo pracy.

Można by w sumie temat zamknąć, myślę że dalszy bieg sprawy będzie jak najbardziej pozytywny.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM.COM brak kontaktu z supportem

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Hehe, XM akurat na forum zagląda więc tak, czasem to pomaga... :)

Ale jeśli chodzi o SPAM, to często odpowiedź brokera trafia w nasz spam. Szczególnie wrażliwe są skrzynki na o2 i wp.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ