Wywrotka Polskiej gospodarki a PLN

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
lubiedziewczyny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 18 sty 2016, 21:24

Re: Wywrotka Polskiej gospodarki a PLN

Nieprzeczytany post autor: lubiedziewczyny »

Nie chciałbym rozwijać tematu w kierunku religii bo to forum forexowe ale powiem jedno. Wywoływałem duchy tabliczką ouija i się zgadzam, że one istnieją. Ale to co jest napisane w Biblii którą również czytałem to prawdziwy bełkot. Wyznawcy katolicyzmu tak naprawde nie czytali owej, bo każdy kto ten shit przeczyta wie, że to nie może być najmniejsza prawda/

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Wywrotka Polskiej gospodarki a PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

lolek pisze:
lubiedziewczyny pisze:Niech się PiS udławi tym kosciołem za******ym. Dość, że kler ogłupia naród to jeszcze teraz dostanie majątek. Byle by mieć więcej i więcej. Zburzyć kościoły i postawić burdele i dyskoteki. Kto za:)?
To by było przejście ze skrajności w prawo do skrajności w lewo.
Ja jestem za tym żeby ludzie byli jak najbardziej rozwinięci a jak najmniej ogłupiani.
Znalazłem jeszcze jeden fajny filmik o tym jak religia manipuluje ludźmi.
Ciekawe jest to że nie negują tam duchowości tylko twierdzą że jest przeciwieństwem religii a sama religia uważana jest za narzędzie kontroli.
https://www.youtube.com/watch?v=9sBRUHM_xTg
Świetny film. Polecam


chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Wywrotka Polskiej gospodarki a PLN

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

MarioDM pisze:
chihuahua pisze:
A matematykę w podstawówce już miałeś? Jak do 1,1 bln dodasz x to nie zdołuje to wydatków?
Szkoda, że sam nie chodziłes do podstawówki. Peło zwiększyło w ciągu ośmiu lat zadłuzenie o 800 mld. Przy stopie procentowej 2% sama obsługa tego zadłużenia wynosi 16 mld rocznie czyli niemal tyle samo co program 500+. Może wynosić nawet więcej bo część tego długo jest w euro. Zanim coś napiszesz najpierw pomyśl.
Ale czym chcesz mnie wyśmiać? Tym, że nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie tylko odwracasz kota ogonem?
To jak do x doda się y sprawi, że koszt obsługi będzie wyższy czy nie? Jednocześnie rząd ten nie ma pieniędzy na ten cel, a jedynie założenia budżetowe, że banki, sklepy i wuj wie kto jeszcze zaczną płacić wyższy haracz.

https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%82ug ... bt_gdp.jpg
Tu masz mapę zadłużenia świata. Wynika z niej jasno, że np. Kazachstan jest krainą szczęśliwości, a europa i ameryka północna to najgorsze możliwe miejsca. Tylko tak się dziwnie składa, że waluta Kazachstanu jakoś jest niewiele warta.
A może zadłużenie trzeba też połączyć z tym rankingiem?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa% ... ominalnego

Ja nigdzie nie twierdzę, że te twoje Peło jest cacy: mam nadzieję, że dożyję dnia, gdzie Donald razem ze swoją świtą oraz z drugiej strony z Jarkiem, Becią i całą świtą staną przed trybunałem stanu. Twierdzę, że generowanie długu trwa w najlepsze i w żaden sposób 500+ nie rozwiąże problemu tego kraju. Co najwyżej cofnie wiele rejonów do myślenia jak za komuny, że państwo da za nic. Do tego trzeba dodać ordynarna propagandę ogłupiania ludzi i nepotyzm,gdzie nawet Peło nie miało aż tyle bezczelności.

A... i kto to jest leming, a kto nie? Chętnie się oświecę.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Re: Wywrotka Polskiej gospodarki a PLN

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

lubiedziewczyny pisze:.....Wywoływałem duchy tabliczką ouija i się zgadzam, że one istnieją. ......

I to jest przejaw nowoczesności i postępu.

I jak tu inwestować w podbój kosmosu jak można wyjść z ciała i polecieć sobie samemu, tylko trzeba uważać aby nie urwać astralnej pępowiny.

Pozdrawiam postępowców
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Wywrotka Polskiej gospodarki a PLN

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

lubiedziewczyny argumenty godne mistrza i do tego okultysta :)

proponuje zamknąć temat, gdyż nis­ki po­ziom jest co­raz wyższy...
Rozsądek to jest coś po co ludzie sięgają dopiero wtedy gdy wszystkie inne metody zawiodą.
Murphy
PS jeśli wspominasz o starej księdze polecam przeczytać Księgę Przysłów albo Mądrości, wszystko już było ludzie się nie zmienili tylko moda się zmienia.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ