Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 27 kwie 2017, 05:26     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Wyniki tradingu

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Wyniki tradingu

Nieprzeczytany post15 mar 2017, 13:41

Mam regularne zyski od prawie 3 lat. Postanowiłem pochwalić się wynikami.
Tutaj od początku marca. Co pewien czas będzie aktualizacja.
Wcześniejsze wyniki od lipca 2015 gęsto i często wstawiałem na różne fora i grupy, ale zazdrośni admini usuwali mi wątki i promowali własne bzdety niezwiązane z "prawdziwą solą tradingu" jaką jest zarabianie na rynku. Oni wolą około-rynkowe strzyżenie owiec.

Wyniki za marzec 2017.
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

JAREK67

Maniak

Maniak

Re: Wyniki tradingu

Nieprzeczytany post15 mar 2017, 14:11

Spekulant PL pisze:Mam regularne zyski od prawie 3 lat. Postanowiłem pochwalić się wynikami.
Tutaj od początku marca. Co pewien czas będzie aktualizacja.
Wcześniejsze wyniki od lipca 2015 gęsto i często wstawiałem na różne fora i grupy, ale zazdrośni admini usuwali mi wątki i promowali własne bzdety niezwiązane z "prawdziwą solą tradingu" jaką jest zarabianie na rynku. Oni wolą około-rynkowe strzyżenie owiec.

Wyniki za marzec 2017.

To jeszcze podaj swój poprzedni nick/i.
Awatar użytkownika

fx-emery92

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post15 mar 2017, 15:30

Spekulant PL. hahaha, debili szukasz?
Obrazek
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post15 mar 2017, 22:12

Aktualizacja 15 marca 2017, w skrócie dobry dzień.

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 mar 2017, 11:06

Spekulant PL pisze:Aktualizacja 15 marca 2017, w skrócie dobry dzień.

uwielbiam takich ludzi:)to też tak w skrócie:)
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 18:43

Aktualizacja 17 marca. podsumowanie wyników od początku marca i z 16/17marca.
Awatar użytkownika

freakout

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 19:07

podepnij konto pod Myfxbook'a albo pod ForexFactory i zobaczymy czy to nie demo ;)
"Pracuj mądrze a nie ciężko..." ;) |$$$| "Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy..." :lol:

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 21:52

wiarygodności tym wpisom daje tylko myfxbook...takie screeny zrobione to kompletnie nie muszą ale mogą być fikcją...wystarczy zrobić 20 transakcji a następnie poprzez opcje edycji usunąć wszystkie straty, odpowiednio zsumować zyski i powpisywać w odpowiednie miejsca...to sam0 z dd i całą resztą...

mnie by się tak nie chciało dziennie tego zmieniać chyba że miałbym w tym jakiś cel

pytanie wprost...dlaczego nie dasz myfxbook nawet z zasłoniętym kapitałem? rozumiem gdy trader nie pokazuje kapitału bo ma do tego święte prawo i nikomu nic do tego...ja również w moim myfxbook nie pokazuje wszystkiego czym obracam na rynku tylko to jedno z wielu rachunków

zapodaj wprost myfxbook...może mnie nauczysz tradingu jak generować takie zyski????chętnie zapłacę:)dużo:)
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 22:08

myfxbook odpada, bo nie chcę zdradzać w żaden sposób strategii, po drugie konto ma 4 lata i kilka mln zysków
nic nie sprzedaje, pokazuję tylko wyniki, za jakiś czas dam wypłatę na 200tys zł z konta i pokażę Floating P/L, Balance i Equity, ale to powyżej 1mln

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 22:11

Spekulant PL pisze:myfxbook odpada, bo nie chcę zdradzać w żaden sposób strategii, po drugie konto ma 4 lata i kilka mln zysków
nic nie sprzedaje, pokazuję tylko wyniki, za jakiś czas dam wypłatę na 200tys zł z konta i pokażę Floating P/L, Balance i Equity, ale to powyżej 1mln

myfxbook w żadnym wypadku nie zdradza Twojej strategii...nie musi tak być...ale ok jak uważasz...
wypłata będzie już jakimś dowodem...tyle że wcale nie musi być z konta tego...reasumując ja nie oskarżam, nawet nie jest mi to potrzebne tylko chce powiedzieć że to co tutaj podajesz nie musi ale jak mowie może być kompletnie nieprawdziwe...tyle...nie ma to po prostu żadnej wartości... mówię to bez żadnych emocji i intencji
Następna

Wróć do Forex Journal