Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 27 kwie 2017, 05:27     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Wyniki tradingu

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Wyniki tradingu

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 16:33

aktualizacja
21kwietnia (kilka dodatkowych transakcji)
+lipiec2015

tjsu, który czerpie pieniądze od brokerów proszę tu nie przytaczać, kasa jest na rynku, nie z reklam brokerskich czy szkoleń
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

webskitrader

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 17:01

Spekulant PL pisze:
nie odpowiadam na żadne pytania dotyczące systemu (w moim mniemaniu i tak byście nic nie zrozumieli, a nie lubię tracić czasu)

Człowieku, Twoje EGO, BRAK POKORY oraz SZACUNKU DO INNYCH najlepiej świadczą o Tobie. Bez komentarza. I tak wbrew tego co sądzisz o ludziach, każdy potrafi myśleć.

Nie traktuj innych swoją miarą

Ja z kolei mam pytanie. Jakim cudem w 2015 roku wytrzymałeś 83% drawdown ? Przy takim wybuchowym charakterze i tak dużych sumach według mnie byś się zabił patelnią w kuchni.

Tylko oszczędź nam tekstu o nie odpowiadaniu o swoim systemie. Podejście do drawdown'u wynika z psychologii a nie systemu inwestycyjnego.
Awatar użytkownika

jackub

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 17:40

grubo, dużo za grubo jeśli już MUSIAŁEŚ w ogóle oceniać.
Learn to be wrong, fast.

Caldeborn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 18:40

Ludzie jak to ludzie. Najpierw krzycza, ze nikt na forexie nie zarabia. Jak ktos pokaze, ze mozna to oszust, ze demo, ze nie daje systemu. Kto zdrowy na umysle opublikuje swoj system? Po to zeby rynek go skorygowal i przestal zarabiac? Mozna cos podpowiedziec ale system jak zarabia to trzyma sie w sejfie. Dobra robota, gratuluje.
Awatar użytkownika

Trader1

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 18:47

Ja tez gratuluje . To jest to czego pragną chyba tu wszyscy - a potrafią nieliczni.

waz

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 21:57

Trader1 pisze:Ja tez gratuluje . To jest to czego pragną chyba tu wszyscy - a potrafią nieliczni.

Ale Wy ktorzy skladacie gratulacje jestescie naiwni. Czego gratulujecie-statmentow niewiadomo czy demo czy prawdziwych.
Jestescie tak spragnieni sukcesu ze cieszycie się czyims "prawdziwym/wyimaginowanym" szczeciem sukcesem.
Autor tematu jest arogancki do granic chamstwa, ma Was za idiotów a wy klaszczecie jak dzieci na kukiełkowym teatrzyku, przykro sie czyta posty ze slowami uznania. Nie gratuluje autorowi i nie domagam sie jakichkolwiek informacji z jego screenow. Po to jest forum, jak ma ochote niech pisze cokolwiek co nie obraza innych, a on wlasnie ma za nic zasady.
Lejaca sie strazackim strumieniem buta z jego wypowiedzi ma Was sprowokowac do dyskusji nad prawdziwoscia przy jednoczesnym wysylaniu prozb o tajemnice jego sukcesu. Facet albo jest gminazjalista lub niedocenionym pyszalkiem ktoremu brakuje poklasku. Niech kazdy wybierze sobie odpowiednia wersje, a autor niech publikuje ma prawo.
Panie Spekulacncie odrobinę wiecej pokory.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 22:09 przez waz, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika

Trader1

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 22:04

Waz powiedz - jeżeli uważasz, ze nie da rady osiągać takich wyników, to po co się tym interesujesz? Siedzisz bo się nudzisz ?
Ja jestem prawie pewny, ze to możliwe przy takim kapitale.
Malo tego 19 dobrych wejść przy 2 lub 0 Sl tez jest możliwe.
Nie obchodzi mnie ile pieniedzy ma autor - i czy to prawda czy tez nie , ale myślę ze jest to jak najbardziej do zrobienia.

Co do nauki gry - inwestowania na forum to dawno nie liczę na żadną pomoc. Jeżeli sam do czegoś nie dojdziesz to nikt Ci nie pomoże.

waz

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 22:07

Trader1 pisze:Waz powiedz - jeżeli uważasz, ze nie da rady osiągać takich wyników, to po co się tym interesujesz? Siedzisz bo się nudzisz ?
Ja jestem prawie pewny, ze to możliwe przy takim kapitale.
Malo tego 19 dobrych wejść przy 2 lub 0 Sl tez jest możliwe.
Nie obchodzi mnie ile pieniedzy ma autor - i czy to prawda czy tez nie , ale myślę ze jest to jak najbardziej do zrobienia.

NIe interesuja mnie jego screeny tylko Wasze wypowiedzi - uwierz. A to ze takie wyniki mozna wykreca wiem ze to mozliwe
https://www.mql5.com/en/signals/129797
oraz pozostale sprzedawane tam systemy.
poszukaj na mq5.com sygnalow, gra bez SL, potrafi czynic cuda, sa tam tacy co maja po 100 wejsc bez pomylki.
Awatar użytkownika

Trader1

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 22:10

Gra bez SL jest do nauki - gra bez SL nie zrobisz wielkich pieniędzy chyba ze masz jeszcze większe.
Wg mnie krotki SL, powtarzające się schematy - im więcej praktyki tym mniejszy interwal i ...
Awatar użytkownika

freakout

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post22 kwie 2017, 02:41

ten temat to jest jakiś marny trolling - jaki jest sens wstawiania screenów samego statementu bez żadnych informacji o stosowanej strategii? czemu to ma służyć? autor tematu chce w ten sposób coś sobie powiększyć czy jak? bo nie rozumiem :)
"Pracuj mądrze a nie ciężko..." ;) |$$$| "Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy..." :lol:
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal