Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 27 kwie 2017, 05:28     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Wyniki tradingu

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

JAREK67

Maniak

Maniak

Re: Wyniki tradingu

Nieprzeczytany post19 kwie 2017, 12:12

Ale czym się jaracie? Każdy handluje takim kapitałem jaki ma przeznaczony do handlu.
1.4 % tygodniowo to nie jest jakiś kosmos na rynku FX.
Dlatego właśnie, że dysponuje dużym kapitałem, ma komfort nie ponoszenia nadmiernego ryzyka, które jest przyczyną znakomitej większości uwalania rachunków.

-rookie-

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2017, 12:20

Spekulant, to chociaż napisz na czym zarobiłeś na początku 2015, że krzywa tak wystrzeliła do góry. Napisz coś więcej o tym.
Obrazek
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post20 kwie 2017, 12:36

aktualizacja
20kwietnia

nie odpowiadam na żadne pytania dotyczące systemu (w moim mniemaniu i tak byście nic nie zrozumieli, a nie lubię tracić czasu)
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

ext3

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 13:00

Spekulant PL pisze:Mam regularne zyski od prawie 3 lat. Postanowiłem pochwalić się wynikami.
Tutaj od początku marca. Co pewien czas będzie aktualizacja.
Wcześniejsze wyniki od lipca 2015 gęsto i często wstawiałem na różne fora i grupy, ale zazdrośni admini usuwali mi wątki i promowali własne bzdety niezwiązane z "prawdziwą solą tradingu" jaką jest zarabianie na rynku. Oni wolą około-rynkowe strzyżenie owiec.

Hej Spekulant PL,
Wyniki spoko, ale niestety niewiarygodne.
Piszesz, że chcesz się pochwalić, to się pochwal, bo tak to nie mamy ani czego podziwiać, ani czego zazdrościć, bo photoshop wszystko przyjmie. Co jakiś czas pojawia się podobny wątek, a bez podstawowych danych to jest kolejny śmieciowy temat i nikt się tym nie będzie podniecał. Na grupie TJS był taki "Marci Pol" bodajże, on też niby nieźle zarabiał, ale chociaż wklejał jakieś screeny :)
A to stwierdzenie "i tak byście nie zrozumieli" dodatkowo dyskredytuje Ciebie i Twoje posty, bo
logują się tu osoby, które głęboko siedzą w tematach matematyczno-statystyczno-analitycznych.

Zatem Reasumując, naprawdę chcemy Ci wierzyć, więc jeśli chcesz się pochwalić, a nie zaśmiecać forum, to wpisz:
- system manual czy automatyczny
- instrumenty
- ogólna idea oparta o: .... PA, S/R, SD, wskaźniki, cykle, analizę wolumenu, taśmę, korelacje, testy historyczne z optymalizacją, analiza Monte Carlo, wykorzystanie sieci neuronowych ...
- zapodaj listę jakichś transakcji

Bez tego, to robisz śmietnik - na zasadzie - milioner loguje się na forum internetowym, żeby się pochwalić, że jest milionerem. Z takimi zarobkami i osiągnięciami to faktycznie istotny punkt w grafiku milionera :mrgreen:
a poważnie to raczej zakrawa na kolejną prowokację / szukanie naiwniaków na priv / gimbusiarstwo.
Awatar użytkownika

jackub

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 13:21

Bardzo mi odpowiada odpowiedź i podejście Jarka67 ....
ext3 ... nie rozumiem twojego podsumowania, być może jestem ograniczony albo leszczem ... "me ne frega"
facet nie łamie regulaminu i najwyraźniej nie zależy mu na niczyjej opinii bo ma własną. Zastrzegam się że nie staję w jego obronie bo on ma gdzieś moją obronę. Ma prawo w ramach regulaminu pisać to pisze.. nie podoba ci się to dajesz temu wyraz, ale posądzanie z góry kogokolwiek o manipulacje , photoshopy jest słabiutkie... zawsze wszystko można sprowadzić do oszustwa, ja osobiście tego nie lubie, sory.
Learn to be wrong, fast.

ext3

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 13:29

jackub pisze:Bardzo mi odpowiada odpowiedź i podejście Jarka67 ....
ext3 ... nie rozumiem twojego podsumowania, być może jestem ograniczony albo leszczem ... "me ne frega"
facet nie łamie regulaminu i najwyraźniej nie zależy mu na niczyjej opinii bo ma własną. Zastrzegam się że nie staję w jego obronie bo on ma gdzieś moją obronę. Ma prawo w ramach regulaminu pisać to pisze.. nie podoba ci się to dajesz temu wyraz, ale posądzanie z góry kogokolwiek o manipulacje , photoshopy jest słabiutkie... zawsze wszystko można sprowadzić do oszustwa, ja osobiście tego nie lubie, sory.

Nie posądzam, ale historia anonimów na forach jest jaka jest nieprawdaż? trudno z tym polemizować.
Tzn. bez konkretów, zarozumiały ton wypowiedzi => niewiarygodne.

A btw. Jakubie, dziwi mnie Twoja odpowiedź (łatwowierność) i brak realistycznego podejścia, bo widziałem że w innych postach ostatnio zachowujesz dużo dystansu i właśnie realizmu.
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 13:45

aktualizacja
21kwietnia
+17-21kwietnia

przy 1,7mln zloty wypłacam 0,5mln zloty
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika

jackub

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 13:45

ext3, jestem człowiekiem tolerancyjnym i każdy ma u mnie pulę zaufania dopóki mnie nie oszuka. nie czuję się oszukiwany przez Spekulanta PL bo od razu powiedział gdzie mnie ma czy gdzie ma moje wątpliwości. Spełnia więc jakąs swoją potrzebę, czy to pochwlenia się czy to pokazania komukolwiek cokolwiek... jego prawo.
Co do wiarygodności, ext3 to nie zachodzi przypadek wiarygodności lub nie i nie można nikogo karać za to że być może jest oszustem. Jak wyjdzie że jest, zmieni to moją postawę o ile oskarżenie bedzie poparte dowodami... to oczywiste.
CZy ma zamiar ukryty, może ma , wolno mu mieć, każdy piszący na forum ma jakiś cel a że forum jest z zasady anonimowe to i cele w większości takie są. Ja też mam swoje ukryte cele pisząc na forum, ze wstydem przyzam że czasem nawet infantylne.... cóż leszcze tak miewają..
ext3 ... pozdrawiam
Learn to be wrong, fast.

ext3

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 14:01

jackub pisze:ext3, jestem człowiekiem tolerancyjnym i każdy ma u mnie pulę zaufania dopóki mnie nie oszuka. nie czuję się oszukiwany przez Spekulanta PL bo od razu powiedział gdzie mnie ma czy gdzie ma moje wątpliwości. Spełnia więc jakąs swoją potrzebę, czy to pochwlenia się czy to pokazania komukolwiek cokolwiem... jego prawo.
Co do wiarygodności, ext3 to nie zachodzi przypadek wiarygodności lub nie i nie można nikogo karać za to że być może jest oszustem. Jak wyjdzie że jest, zmieni to moją podstawę o ile oskarżenie bedzie poparte dowodami... to oczywiste.
CZy ma zamiar ukryty, może ma , wolno mu mieć, każdy piszący na forum ma jakiś cel a że forum jest z zasady anonimowe to i cele w większości takie są. Ja też mam swoje ukryte cele pisząc na forum, ze wstydem przyzam że czasem nawet infantylne.... cóż leszcze tak miewają..
ext3 ... pozdrawiam

ok, ja mam inne podejście w takich konkretnie przypadkach, ale rozumiem i szanuję Twoje,
piwo dla Ciebie Jakubie :564:
i dla Spekulanta PL też piwo :564:
jeśli wyniki prawdziwe to jest co podziwiać
Awatar użytkownika

jackub

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post21 kwie 2017, 16:06

Bardzo mi miło ext3... własnie opróżniam buteleczkę leciutkiej Stelli Artois... :564:
Learn to be wrong, fast.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal