Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 27 kwie 2017, 05:27     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Wyniki tradingu

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

webskitrader

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Wyniki tradingu

Nieprzeczytany post11 kwie 2017, 22:56

Drogi Panie Spekulancie. Nie widzę za bardzo sensu w takim prowadzeniu wątku, w jaki Ty to robisz.
Przecież w ten sposób z tego co piszesz nie skorzysta ani Ty ani forumowicze.

Skoro zarabiasz, to zarabiaj, ale po co się tym chwalisz?
Mnie osobiście takie wyniki dowartościowałyby wystarczająco i nie potrzebowałbym dodatkowych wzdechów i achów od innych.
Mam swoja prywatną opinię na temat tego co robisz, jednak na razie zachowam ją dla siebie.

Natomiast jest inna kwestia.

Bierz pod uwagę, że w większości tutaj są ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na rynkach. Zobaczą Twoje wyniki, bez żadnych wyjaśnień i do końca życia będą szukali Świętego Graala i tracili pieniądze.
Nikt im nie wyperswaduje, że taki Graal nie istnieje, bo przecież widzieli Twoje wyniki.

Nic do nikogo tutaj nie mam i niech każdy działa jak chce, ale osobiście (czysto prywatnie) mam nadzieję, że odpuścisz.
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post13 kwie 2017, 08:30

Aktualizacja
Cały okres od marca do dzisiaj (broker podniósł mi na stałe margin dla pozycji i musiałem dopłacić 450tys., żeby otwierać pozycje o tej samej wielkości co przedtem)
+4-13kwietnia 2017

Tu są pokazane wyniki, nie dbam o to kto to czyta i czy ma wartość edukacyjną, pisałem już, że systemu nie zdradzę. Jak nie podoba się to proszę nie czytać.
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

caciavita

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post13 kwie 2017, 13:57

Spekulant PL pisze:Wcześniejsze wyniki od lipca 2015 gęsto i często wstawiałem na różne fora i grupy

Mozesz wrzucić te steatmenty.Miło sie oglada jak ktoś zarabia

Dzieki

Cblondyn

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post13 kwie 2017, 16:08

Spekulant PL pisze:Aktualizacja
Cały okres od marca do dzisiaj (broker podniósł mi na stałe margin dla pozycji i musiałem dopłacić 450tys., żeby otwierać pozycje o tej samej wielkości co przedtem)
+4-13kwietnia 2017

Tu są pokazane wyniki, nie dbam o to kto to czyta i czy ma wartość edukacyjną, pisałem już, że systemu nie zdradzę. Jak nie podoba się to proszę nie czytać.

I tu sie kolego mylisz. Bo ja tak jak i wiekszość traderów wiele by dała by jak najwieksza grupa używała mojego systemu. Ciekawe czy kolega sie domyśli dlaczego ;)
A to takie proste ....

webasto

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post13 kwie 2017, 16:33

no czemu niby?

Ja jakbym miał taki system to bym też nie pokazywał nikomu.

A poza tym nie wiadomo jak wygląda equity, może być na 0 albo na -
Awatar użytkownika

freakout

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post13 kwie 2017, 18:55

a ja nadal uważam że to demo ;) nikt rozsądny nie pokazuje takiej kasy publicznie z wiadomych powodów :-)
"Pracuj mądrze a nie ciężko..." ;) |$$$| "Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy..." :lol:
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post18 kwie 2017, 18:30

aktualizacja
14-18 kwietnia

Abduzeedo

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post18 kwie 2017, 23:44

zazdrość wszędzie ta zazdrość fajnie ze zarabia i fakt tez nikomu nie zdradzę systemu szkoda ze Szwajcar nic nie dodaje 8) ten tez miał jebniecie tzn pewnie ma

Cblondyn

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2017, 11:07

Abduzeedo pisze:zazdrość wszędzie ta zazdrość fajnie ze zarabia i fakt tez nikomu nie zdradzę systemu szkoda ze Szwajcar nic nie dodaje 8) ten tez miał jebniecie tzn pewnie ma

Już wiele razy widziano na tym forum nie takie "czary mary" które okazały się.....zwykłą lipą. A ukazywanie tylko części rzeczywistości tylko na to wskazuje. I rodzi sie pytanie PO CO?
Generalnie to forum powstało w celu wymiany doświadczeń, uwag, wymiany poglądów jak i w celach edukacyjnych. W większości przypadków tak jest.
No ale jak widać są i tacy którzy szukają splendoru i poklasku ;). A może i jeszcze czegoś o czym nie wiemy a dowiemy się wkrótce :)
Co do systemu to powtarzam, że im bardziej popularny tym lepiej. Jeśli ktoś tego nie rozumie to dla niego ....tym gorzej ;)
Awatar użytkownika

Spekulant PL

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post19 kwie 2017, 12:08

aktualizacja
19kwietnia
+kilka miesięcy z 2015
z wynikami nie dyskutuje się, a zarabianie na rynku to prawdziwa sól tradingu, nie szkolenia czy bajeczki teoretyków
skill
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal