Wybór brokera na początek

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
netfox
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2014, 15:10

Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: netfox »

Witam wszystkich. Bardzo nakręciłem się na inwestycje forex. Zaczerpnąłem trochę podstawowej wiedzy jednak moje doświadczenie jest zerowe. Aktualnie dysponuje budżetem około 7-10 tyś zł. Nie czuje jednak potrzeby inwestowania na początek tak dużej kwoty. Z drugiej strony konta demo chyba nie są zachęcające... naczytałem się o tych wszystkich Plus500 itd... Szukam jakiegoś brokera w którego mógłbym zainwestować jakieś 100-200 zł i po prostu się sprawdzić. Możecie mi coś polecić?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Tak mały depozyt też pewnie będziesz traktował jak konto demo... Stąd moja sugestia żebyś pograł na demie, sprawdził jak dobrze Ci idzie, a potem wpłacił gdzieś mały depozyt (ale w miarę rozsądny do swobodnej gry) u porządnego brokera, a nie wynalazku typu Plus500...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

netfox
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2014, 15:10

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: netfox »

A jakie demo polecasz?

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:13

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: mosek »

Załóż sobie konto real micro w xm np możesz tam grać na nanolotach na realnym rynku.
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Demo bez różnicy jakie. Najlepiej jak potestujesz kilka różnych i zobaczysz która oferta oraz jaka platforma najbardziej Ci odpowiadają. Demo właśnie m.in. po to jest ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

netfox
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2014, 15:10

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: netfox »

Hmm... Założyłem na XM konto demo i ściągnąłem program na komputer. Niestety strasznie się gubię w interfejsie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: raposo »

XM ma standardowe MT4 - wpisz "tutorial metatrader 4" w Google i znajdziesz sporo instrukcji lub poradników, które Ci pomogą.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Polecam IC Markets http://www.icmarkets.com/, chyba najniższy depozyt od 200$, niskie spready od 0 pipsów.

pawelo760
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2014, 17:38

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: pawelo760 »

Jak chcesz potrenowac za niewielkie pieniadze to polecam http://www.liteforex.com/pl/. Depozyt dla konta lite 10$. Korzystam z uslug tego brokera od kilku lat i nigdy nie mialem zadnych problemow.

kk2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 25 lip 2016, 18:56

Re: Wybór brokera na początek

Nieprzeczytany post autor: kk2000 »

pawelo760 pisze:Jak chcesz potrenowac za niewielkie pieniadze to polecam http://www.liteforex.com/pl/. Depozyt dla konta lite 10$. Korzystam z uslug tego brokera od kilku lat i nigdy nie mialem zadnych problemow.
Uprzejmie proszę o zaprzestanie reklamy tego złodzieja, bo to nie broker tylko złodziej.
Cena BID czy ASK nie zależy u tego złodzieja od ceny rynkowej, tylko od tego jaki zysk będzie chciał mieć z Ciebie złodziej.
Jeśli całą kasę przegrywasz na forex to mozesz sobie założyć konto na LiteForex. I tak stracisz kasę.
Jeśli jednak chcesz zarabiać i to Ci się uda, to LiteForex z pewnością Cię okradnie z zarabianych pieniędzy.

ODPOWIEDZ