Wuza Day trading vol.2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

freakout
Klakierku frajera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pełnego Pojedynku nie było, bo nawet 50k Twój idol nie wpłacił. :563:
Poza tym wypłacił potem po stracie 50%. Ja miałem 10% straty w chwili zamknięcia podglądu.

I co leżysz. Wdeptany w ziemię. Konkrety a nie lanie wodzianki. :563:

Dawaj podgląd na rachunek z tymi swoimi zasadami o których pisałeś tutaj. :p
Rynek zmienia się co jakiś czas. Możesz mnie wyzwać na pojedynek nawet. Dawaj. :mrgreen:
Sam przestań robić SYF i podpinaj konto. Pokomentujemy freakout Twój rachuneczek.

Ja udostępniałem 2 razy konto. Raz zakończyło się zyskiem 45-60% a drugi raz strata 10%.

Adrianoforex
A ty frajerze wpłacaj minimum 20k PLN i jedziemy dalej z pojedynkiem. Za dużo lania wody a za mało prawdziwych igrzysk. Pokażesz publicznie kolejny MC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
.....................................................
Żebyście nie myśleli sobie to podpuszczam Was. :564:
Pokażcie coś wreszcie, bo ekipa GRIDu same straty do tej pory.
No i chwalicie się, że kwotowo mniejsze a % leżycie. :d

Piramidowanie zysków kontra uśrednianie strat. Zapraszam do pojedynku. Może być już te minimum 10k PLN.
Konkret a nie stale trollowanie. :d
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Kwotowo mniejsze, ale procentowo to już pewnie nie, bo ile on tam może tej renty za schizofrenię wydrzeć :/ w PL raczej nie nawalą dużo za to.

Szwajcar no to dawaj, podnoszę rękawice :) 10 k na rachunku podpiętym jeszcze mam xD
EDIT:
Ee nie doczytałem w dokładnie do stratnych się nie bawię, ekspertem w traceniu w ten sposób jest Adriano to nie ma co czyichś błędów popełniać.
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Szwajcar pisze:freakout
Klakierku frajera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pełnego Pojedynku nie było, bo nawet 50k Twój idol nie wpłacił. :563:
Poza tym wypłacił potem po stracie 50%. Ja miałem 10% straty w chwili zamknięcia podglądu.

I co leżysz. Wdeptany w ziemię. Konkrety a nie lanie wodzianki. :563:

Dawaj podgląd na rachunek z tymi swoimi zasadami o których pisałeś tutaj. :p
Rynek zmienia się co jakiś czas. Możesz mnie wyzwać na pojedynek nawet. Dawaj. :mrgreen:
Sam przestań robić SYF i podpinaj konto. Pokomentujemy freakout Twój rachuneczek.

Ja udostępniałem 2 razy konto. Raz zakończyło się zyskiem 45-60% a drugi raz strata 10%.

Adrianoforex
A ty frajerze wpłacaj minimum 20k PLN i jedziemy dalej z pojedynkiem. Za dużo lania wody a za mało prawdziwych igrzysk. Pokażesz publicznie kolejny MC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
.....................................................
Żebyście nie myśleli sobie to podpuszczam Was. :564:
Pokażcie coś wreszcie, bo ekipa GRIDu same straty do tej pory.
No i chwalicie się, że kwotowo mniejsze a % leżycie. :d

Piramidowanie zysków kontra uśrednianie strat. Zapraszam do pojedynku. Może być już te minimum 10k PLN.
Konkret a nie stale trollowanie. :d
widzisz drogi Szwajcarze - różnica między mną a Tobą jest taka że ja jestem już zbyt duży żeby bawić się w jakieś dziecinne pojedynki typu "kto więcej straci" lub "kto więcej zarobi" - choćbyś nie wiem co zrobił nie sprowokujesz mnie do tego bo mnie to po prostu śmieszy ;) raz straciłeś i masz odpowiedź co do swojego stylu gry - jest on zwyczajnie do dupy ;) poza tym nie jestem klakierem Adriana i nie jest on moim idolem, a tym bardziej go nie bronię bo też przewalił trochę hajsu i nie wywiązał się do końca z obietnic :) ale za to Twoje zachowanie zaczyna mi przypominać użytkownika o nicku Kimkolwiek - typowy troll, pisać byle dużo i bez sensu ;) może to zatem Twoje drugie konto? wracaj na stary nick i nie świruj jarzębiny :d

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Leonardo
OK, to od następnego tygodnia zaczynamy. Warunek to minimum 10k PLN. Innych nie ma. :D
Załóż nowy dziennik tutaj o tytule np. "Szwajcar kontra Leonardo". :d

freakout
Nie snuj opowieści. Konkrety proszę a nie pozycjonowanie się na mędrca z pustelni co już stary jest i wszystko wie.
No, ale OK. :564:

Pieski poszczekają a karawana jedzie dalej. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

szaman1977
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:36

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: szaman1977 »

Marek12578 pisze: Jak ktos jest taki madry z tymi 2-3% na transakcje i sztywnymi zasadami, to moze pokaze w swoim dzienniku jak w taki sposob zarabiac??? - bo ja nie potrafie.
odpowiem Ci najlepiej jak mogę :)

bo 2-3% na transakcje graja Ci którzy posiadaja kapital a nie kapitalik

w dziennikach mało kto posiada ponad kilka tys wkładu - srednia pewnie kolo 2k
a z tym az ciężko trzymać się w/w zasady zdobywając po 50 pln tyg :)

symulacja stanu konta przy luźnym zalozeniu 2-3% na trade h1/h4 , kilku tradach i ok 7% profitu mies:

miesiac 10000
1 10700
12 22522
24 50724
36 114239
48 257289
60 579464
72 1305065
84 2939255
96 6619766
108 14908982

dla mnie to wystarczający argument

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

szaman1977
Zapraszam do pokazania chociaż wycinka z okresu 36 miesięcy jakie jesteś na forum. Wtedy argument OK. Inaczej NIE.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: highend »

Cała ta dyskusja powinna polecieć do kosza.

Raz, że smieszno-żałosna. Dwa, że dziecinna. Trzy - to dziennik Wuzy.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Marek12578
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 21 lut 2010, 19:27

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Marek12578 »

szaman1977
Twoj argument jest dla mnie znow tylko potwierdzeniem teoretyzowania. Dalej jest teoria vs praktyka. Proponuje chociaz wyobrazic sobie siebie w prowadzeniu wlasnego realnego biznesu i doswiadczeniu w REALIACH roznego popytu na swoje produkty badz uslugi. Bo inaczej to ja dalej widze "cieplutki etacik z bonami na swieta + kilka innych przywilejow" vs niezalezny przedsiebiorca ktory musi sie martwic o to czy zarobi na swoje wszystkie koszty i bedzie jakis zysk. A moze poprowadzi tak swoj biznes ze faktycznie z bardzo malej kwoty rozbuduje go do wartosci kilku tysiecy % wiekszej niz kwota z ktorej startowal.

Skoro na 1 trade tracisz 2-3% i zdazy Ci sie 3-4 transakcje z rzedu stratne to wyjdzie na to samo jesli ja zaryzykuje 10 do 15% na zbudowanie jednej piramidy ale dzieki dolozeniu DO ZYSKOWNEJ pierwszej transakcji uzyskam z calosci +15 do +60% a jak trend sie rozwinie to moze byc wiecej.

NIe badzcie jak Yoda (bo jemu to palcem trzeba wskazywac odpowiedzi ktore nawet do niego byly skierowane) i sami znajdzcie odpowiedzi na swoje pytania w dzienniku Szwajcara, albo jego postach na nawigatorze ktore zostaly napisane kilka lat temu. Jest co czytac i zawieraja wiele madrosci zyciowej. I jest pokazane jak z duzej kwoty jest zrobiona jeszcze wieksza, wiec argumenty o tym ze kazdy kto ma szesciocyfrowy kapital powinien sie zadowolic zyskiem mniejszym niz 10%/miesiac jest wziety z powietrza albo literatury sprzedawanej przez brokerow.

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

beka beka beka znowu teoryzowanie i zbedne lanie wody
Marek a co ma AT do AF umiesz robic kapuche to rob nie wazne jakimi metodami przewagi nie ma sposob a chyba interpretacja robie kapuche tak to co ten co nie robi inaczej jest lepszy bo nie robi inna metoda.?!
Dalej wasze mityczne MM, RYZYKO DZIALA W DWIE STRONY ILE ZARYZYKUJE TYLE WYGRAM to jest 1:1, przeciez jesli Szwajcarowi idzie pozycja to sie chyba margin zwieksza, jak doklada to zmniejsza, w momencie dolozenia rownie dobrze moze zaksiegowac ta co szla i odpalic na wiekszym locie nowa ( tym co mial odpalic + tym zamknietym )i nie ma piramidy a jest praktycznie to samo ( a jak by zamykal na gorce a dokladal na dolku to jeszcze lepiej by wychodzil bo mialby lepsza cene) Wuza jak by nie dokladal co chwila robiac 14, trzymal by tylko 1 lota dalej bylby w grze. roznica jest taka ze Szwajcar zwieksza jak idzie, jak ma racje, jak ma passe, jak ma szczescie nie wazne jak to nazwac ale kiedy mu idzie, Wuza, adrano doklada jak mu nie idzie czyli gra przeciw szczesciu, przeciw passie stara sie odkuc nie majac racji czekajac az racja przyjdzie. Wuza sie przelewarowal jaja pekly i zamknol na stracie jak by mial tego 1/3 otwarta to by sie nie zeslal i moze z tego jakos wyszedl. Szwajcar akceptuje straty Wuza, adriano, Danbo nie i to ich nszczy. Szwajcar skazany jest bardziej na powodzenie jak jego brak, widzieliscie co sie stalo jak zlamal zasady i zaczol dokladac, odrazu przestalo isc ale to niecierpliwosc akurat, ludzie domagali sie kapuchy presja i tyle. Rozmkniciacie ogolnie jakies dziwne rzeczy a tu zawsze jest 1:1 ryzyko zawsze dziala tak samo i nie da sie tego oszukac.
i co to maja do rzeczy sumy jakimi sie operuje wiecej kapuchy wiecej problemow z szukaniem plynnosci i tyle z wykorzystaniem jej calej do zarabiania, jak broker da 1:500 przy 100k i 100 lotow do odpalenia to dalej robie 100% w ·40 pipsach kto mi zabroni

ogolnie beka z was i nie pisac mi o spreadzie bo ja to wszystko zaokraglalem go pomijajac.
ooo i adriano z lampy wyskoczyl beka
freakout beka co ty wogole wypisujesz ja tu czuje ze nie ma ogolnie co sprowokowac
szaman beka no ale najmniejsza xD
marek beka na ostro
highend beka ty zamiast tu pisac co do kosza ma leciec to zoabcz co w DT wypisujesz ile tam powinno Twojego do kosza poleciec koleszko beka przyzwoitka sie znalazla.

-trolololo

jak_zyc
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 30 maja 2012, 11:43

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: jak_zyc »

Szwajcar pisze:Ja miałem 10% straty w chwili zamknięcia podglądu.
Ja udostępniałem 2 razy konto. Raz zakończyło się zyskiem 45-60% a drugi raz strata 10%.
Chyba śnisz. Na pierwszym koncie wiosną miałeś zysku 0%, na drugim w chwili odcięcia podglądu miałeś 40% obsuwy (jeśli dobrze pamiętam to pozycje były takie 0,1 USDRUB x2, 0,1 GBPUSD na stracie jakieś 700zł), a na trzecim równoległym 60% obsuwy.
Jesteś po prostu trollem. Głosisz na tym forum jakieś teorię przyprawiające innych o straty. Prosisz innych o konkrety. A sam nie dałeś ani jednego, że twoja cudowna strategia od siedmiu boleści zarabia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wuza pisze:Trolle typu jak_żyć czy hlllhlll będą zawsze i jedynym sposobem na tego typu ludzi jest nie dyskutowanie z nimi i tyle, natomiast każda inna krytyka jest budująca i pozwala wyciągać z niej wnioski i tego każdemu życzę ;)
Dzięki, że mnie wyróżniłeś. Przynajmniej nie należę do osób, które szukają sławy, a potem muszą trzymać ręce w nocniku jak poleci im kilkadziesiąt tysięcy.

Szwajcar, ja to po tysiączka to nawet nie schylam się jak widzę na ulicy. Może dla ciebie to dużo. Ale ja o takie stawki się nie zakładam. Po drugie trzeba mieć zezwolenie na stawianie zakładów wzajemnych, albo je stawiać u kogoś kto ma te zezwolenie. Po trzecie trzeba będzie 10% podatku zapłacić, więc o 900zł to w ogóle już nie warto mi czekać aż rok pokisisz pozycje a potem na farcie uda ci się... w sumie nic się nie uda, bo nie dałeś jeszcze żadnych konkretów.
Dawaj ja też stanę do pojedynku 10k i rzutem na taśmę zmiażdżę Cię Trollu. Chyba, że chcesz 100k, ale funtów, ale cie nie stać, może ten tysiak jednak wrzucimy na rachunki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie wyzywaj innych od psów, frajerów ani innych takich chamie. Ostatnie straty zniszczyły ci psychikę.
Wygranym nie jest ten, kto zgarnia pule najczęściej, wygrany to taki, kto zgarnia najwięcej pieniędzy!

ODPOWIEDZ