Wuza Day trading vol.2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Kimkolwiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 960
Rejestracja: 09 kwie 2013, 06:26

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Kimkolwiek »

Wuza znowu malo piszesz.. masz juz zielone swiatlo na reala? Analiza poparta dobrym wejsciem w realu jest bezcenna. Tak jak kiedys to robiles. Pamietasz? To byly czasy 10k zielonych w tydzien ajajaj
Moja droga do wielkiego chajcu: http://www.forexfactory.com/kimkolwiek#27
Cos dla relaksu: https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI
Nie sprzedaje sygnalow, nie robie szkolen.

WARNING:
DO NOT TRY THIS AT HOME!

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Kimkolwiek pisze:Wuza znowu malo piszesz.. masz juz zielone swiatlo na reala? Analiza poparta dobrym wejsciem w realu jest bezcenna. Tak jak kiedys to robiles. Pamietasz? To byly czasy 10k zielonych w tydzien ajajaj
Piszę dużo ale nie na forum ;) Jak chcesz pospamować to znajdziesz mnie na blogu.

Co do konta rzeczywistego to mogę zdradzić tyle, że będzie ono zarządzane prze zemnie przez rok przy współpracy z pewnym Polskim stowarzyszeniem, umowy leżą już u prawników także realizacja tego projektu jest już dużo bliżej niż dalej.

Awatar użytkownika
Kimkolwiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 960
Rejestracja: 09 kwie 2013, 06:26

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Kimkolwiek »

no tak zgadza sie ze duzo piszesz tylko ze to sa analizy takie bez duszy ( nie to ze mi sie nie podoba czy cos, ogolnie blog mega pro rozumisz) ale ludzie potrzebuja akcji, strzelanin po kilka lotow w serii, wybuchow kapitalu, i poscigow za uciekajacymi pipsiorami! Szkoda ze juz nikt takich dziennikow nie produkuje jak Ty w 2013, siadalo sie z piwkiem i popkornem przed komputerem i sledzilo co i jak. Ludzie krzyczeli tlum wiwatowal. Emocje siegaly zenitu, moderatorzy i admini pisali cos w stylu ja cie sune ale jazda, nawet obudziles kilka forumowych trupow. TO bylo cos...
Kolejne konto bedzie podpiete pod FF?
Moja droga do wielkiego chajcu: http://www.forexfactory.com/kimkolwiek#27
Cos dla relaksu: https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI
Nie sprzedaje sygnalow, nie robie szkolen.

WARNING:
DO NOT TRY THIS AT HOME!

Awatar użytkownika
Nemojimmy
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2013, 20:31

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Nemojimmy »

Hej Wuza.

Mam pytanko,preferujesz zlecenia oczekujące czy wejścia z łapy?

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Nemojimmy pisze:Hej Wuza.

Mam pytanko,preferujesz zlecenia oczekujące czy wejścia z łapy?
To zależy, przeważnie z ręki natomiast "starzeje" się jeżeli chodzi o podejście do rynku i coraz częściej przewijają się nawet myśli o jakimś automacie opartym na kilku z moich założeń..
Zlecenia oczekujące to broń obusieczna, super narzędzie do ustawiania się na wybranych wcześniej poziomach natomiast także brak możliwości reakcji na jakieś mocne ruchy wywołane nieprzewidzianymi wypowiedziami, wybiciami itp. Jeżeli czekasz na potwierdzenie i sygnał na wybranym przez Ciebie poziomie to używając oczekujących nie jesteś w stanie odpuścić zajęcia pozycji na silnym ruchu który przebije ten poziom bez żadnej reakcji.

Awatar użytkownika
Nemojimmy
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2013, 20:31

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Nemojimmy »

No właśnie to sam wrażenie odnoszę,że co by się nie wykombinowało to jednak możliwość reagowania na zachowanie ceny przy danym poziomie daje sporą przewagę.

Co do zmęczenia,to rób sobie dni całkowicie wolne od rynków,tak żeby nawet o nich nie myśleć.Ew. znajdź sobie jakieś drugie hobby czy też zajęcie.U mnie się fajnie sprawdza odpalanie jakiejś gry czy też chwytanie za gitarę i sprawdzanie rynków tylko co jakiś czas.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Nemojimmy pisze:No właśnie to sam wrażenie odnoszę,że co by się nie wykombinowało to jednak możliwość reagowania na zachowanie ceny przy danym poziomie daje sporą przewagę.

Co do zmęczenia,to rób sobie dni całkowicie wolne od rynków,tak żeby nawet o nich nie myśleć.Ew. znajdź sobie jakieś drugie hobby czy też zajęcie.U mnie się fajnie sprawdza odpalanie jakiejś gry czy też chwytanie za gitarę i sprawdzanie rynków tylko co jakiś czas.
Nie takie zmęczenie miałem na myśli ;) W związku z aktualną pracą spędzam przed wykresami jeszcze więcej czasu niż kiedyś ale każdemu życzę pracy która jest jednocześnie Twoim hobby.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Czas coś podbić temat ~

GBP/USD Long, 1,6768
SL - 1,6713 TP Open
28052014GBP_USD 15M.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Zeziu07
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 26 lut 2011, 15:42

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Zeziu07 »

Cześć,

mógłbyś jakoś szerzej pokazać dlaczego L?

Pozdr,

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Wuza Day trading vol.2

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Zeziu07 pisze:Cześć,

mógłbyś jakoś szerzej pokazać dlaczego L?

Pozdr,
28052014GBP_USD 1D.jpg
Głównie z uwagi na wykres dzienny, dopiero zejście poniżej 1,673 neguje scenariusz wzrostowy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ