WTI Journal By Niviti

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #34
Zagranie jeszcze ze środy tym razem grałem pod shorty ostatnio otwieram ich coraz więcej ^^ tutaj głównie z tego powodu że nie było jeszcze zrobionego fibo więc liczyłem że zgodnie z sentymentem ustawię się na shorty a potem przy końcu korekty ustawię się na longi niestety rynek zadecydował że korekty jeszcze teraz nie będzie i zostałem wyrzucony z rynku na sl, tutaj muszę powiedzieć że jeśli gram na longi to nie stawiam sl w ogóle ale jakoś do shortów nie jestem pewien cała transakcja na - 3.36
Trade #35

Transakcja na edku poranny sentyment godzina 8-10 zawieram pozycje na shorty i w planie mam że zamykam jeśli następna świeca będzie zielona niestety rynek wywalił mnie z pozycji :( a potem ładnie zrobił 60 pipsów, z tego po rannego trejdu byłem w plecy jakieś -3 ale udało się odrobić po korekcie i tutaj grałem już klasyczny swój set-up czyli impuls+ korekta na jakimś fibo jakby co to dokładamy na kolejnych poziomach i wychodzimy po świecach, tutaj z 1 pozycji wyszedłem po świecy a druga została na 0 jakby jeszcze miało pójść, dalej zakończyło się tak że cały dzień skończył się na bardzo małym plusie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #36
Nie potrzebnie odwracałem pozycje wykosiło mnie na sl, zamiast zamknąć
1 pozycje i zostawić 2 na BE, dzisiaj zamknąłem obie i otworzyłem przeciwne pozycje, niestety skończyło się to na lekkim minusie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #37

Edek dzisiaj wchodziłem po m1, 4 pozycje w sumie po 0.5 każda 1 świeca zielona mocny młotek wychodzę z 2 pozycji, drugie 2 zamknąłem praktycznie na 0, następnie po kolejnych młotkach wchodzę w longi, czyli z tego wynika że 1 scenariusz się nie sprawdził bo wsp/opr nie został przełamany, longi zamknąłem przez przypadek poszło do góry myślałem że mam nadal shorty i pozamykałem pozycje a rynek za 30 sec zrobił 20 pipsów, dzisiaj jestem na małym plusie z tych shortów które grałem wcześniej :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #38

Takie tam szybkie granie z Rana totalnie na spontanie szybka analiza są młoteczki, otworzyłem 2x pozycje 0.5 tp ustawiony na fuksa powyżej szczytu, tutaj prawie mojego sl złapało ale tym razem miałem więcej szczęścia normalnie bym nie stawiał sl ale musiałem uciekać na uczelnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #39
Wyharatane wczoraj z rana +10 pipsów


Trade #40
Dzisiaj Wchodziłem po m1 + stoch z rana testy na dół ładuje się w pozycje w sumie byłem załadowany 4x po 0.5 ustawiłem sobie 2 scenariusze lecimy do góry i albo zatrzymujemy się na szczycie albo lecimy jeszcze wyżej, 2 scenariusz nie mam racji rynek robi z 20 pipsów w przeciwnym kierunku i szukam wyjścia. Sprawdził się scenariusz 1 niestety cały zysk straciłem w następnym trejdzie z sl...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade 41#
Edek, na początku longi, potem próba wyłapania końca porannego testu, nie potrzebnie na początku zamknąłem te shorty ostatnio zauważyłem że przez takie akcje tracę mnóstwo kasy, potem ponowna próba złapania shortów, 4x pozycje po 0.5 każda, potem gwałtowny ruch w górę i tutaj już tylko szukałem ucieczki na szczęście udało się z tego wyjść, z całego dnia jestem na nie wielkim minusie, tutaj zauważyłem żeby uważać jak w trakcie sentymentu są jakieś dane prawdopodobnie to właśnie przez to dzisiaj nie udało się złapać większego ruchu.

Trade 42#
Edek z dzisiaj, niestety konto wyczyszczone, grałem pod poranny sentyment pierwsze wejście po m5 zielonej + stoch otwieram 2x po 0.5, potem dołożenie po m1, pierwsza zielona świeca po małym spadku i 2x po 0.5 potem przebicie poziomu wsp/opr co już powinno wiązać się z nie spełnieniem mojego scenariusza i szukaniem ucieczki, niestety tutaj nie trzymałem się swojego Trading Planu normalnie nie powinienem tego piramidować jeśli nie było wcześniej impulsu wzrostowego a jak widzimy na d1 poprzednia była spadkowa, dodatkowo lemingi wyraznie grały pod longi co powinno być ostrzeżeniem przed takim graniem all-in, koniec końców konto wyzerowana po raporcie ze stanów, mocny dolar i pozamiatane, przerzucam hajsy z innych kont i znowu cisnę Runa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #43

Poranny sentyment na edku 8-9 ładowałem się ze świeczek m5, pierwszy młotek i od razu wchodzę 2x na buy, następnie dołożyłem w praktycznie tym samym miejscu po spadku, tutaj popełniłem błąd mogłem jeszcze poczekać z tym dokładaniem przez to potem musiałem wyjść na małym minusie, zamiast wyjść z jednych pozycji na 0 a drugie zostawić na BE, całość zagrania na zdjęciu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #44

Wyharatane dzisiaj z rana +8-10 pipsów, pierwsze wyjście po 1 świecy na m5, drugie po 2 świecach, ostatnio zauważyłem, że scenariusz w którym rynek zatrzymuje się na naszym 1 wsp/opr i robi 1 czerwoną świece jest strasznie powtarzalny nawet nie wiem czy nie jest to najczęstszy scenariusz jaki się rozgrywa na sentymentach dlatego jutro spróbuje wyjść z 1 pozycji na fuksa zamiast czekać do 1 czerwonej świecy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #45
Sentyment z Edka + 10 pipsów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #46

EURUSD, pierwsza pozycja 2x po 1 mikrolota, potem dołożenie praktycznie po tej samej cenie 2x po 0.5 mikro lota, rynek spadł o 10 pipsów potem już się bałem że spadnie jeszcze bardziej dlatego nie dokładałem, następnym razem spróbuje dołożyć po m5 a nie m1, + dodatkowo lapiej na początku otworzyć 2x po 0.5 a dopiero potem dowalić całe loty dzisiaj o tym zapomniałem i musiałem zamknąć pozycje praktycznie na 0, pierwszy pinbar i ucieczka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ