WTI Journal By Niviti

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #23
Wejście z dzisiaj, oczywiście Edek <3
A.1 wejście w pozycje po 0,2 mikro 2x pozycje, wejście na stochu+fibo+świece młotki Emotikon grin
B.2 wejście w pozycje po 0,3 mikro 2x pozycje, stosuje zasadę, że im dalej w las tym więcej powinniśmy stawiać, tutaj jak coś to wchodzę nie na 1 świecy zielonej ale czekam na dwie co najmniej, często po 1 są dalsze spadki
C.Pierwsze wyjście z tych 2 początkowych pozycji na 0 tutaj wyszedłem ponieważ pojawiły się pierwsze pełne czerwone świece na m5, więc wolałem nie ryzykować tylko zostawić sobie 2 pozycje które zbudowały jakoś poduszkę
D.Wyjście z 1 pozycji po 1 całej m15 czerwonej, drugą sobie zostawiłem na wszelki wypadek.
E.Zamknięcie ostatniej pozycji około 22:00 która zrobiła około 50 pipsów
w sumie + 8.21 pln z całego Runu cały czas zastanawiam się jeszcze nad dopasowaniem wielkości pozycji normalnie stosując teraz taki MM jestem w stanie wytrzymać ruch 100 pipsów w przeciwną stronę zanim konto mi wyparuję z drugiej strony przy takich ruchach w moją stronę kiedy nie zdążę zbudować całej pozycji robię jakieś 5-20%.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #24
Edek wczoraj dał nie zle zarobić, dzisiaj z tego co patrze w sumie też :D
pozycje budowałem po tym silnym spadku który był po-południu czekam na 2 m15 z knotami/czerwone, pierwsze pozycje 2x po 0,3 potem spadek w dół świece doji dołożenie po 2x po 0,4 i potem to już tylko czekałem, w sumie to mogłem dołożyć jeszcze 2x po 0,5, ale jakoś wolałem zachować kapitał na wypadek dalszych spadków, potem wyjście na 0 z pierwszych pozycji cena zatrzymuje się, pierwsza m15 ciemna i jestem out, i trzymam tylko te 2x po 0,4 pozycje mogłem trzymać jeszcze dłużej jednak musiałem się uczyć i u mnie nie zdało to testu dlatego wolałem uciec z zyskiem +21.37 pln.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #25

Pozycje otwierane na edku, dzisiaj zboczyłem trochę ze swojego trading planu, a mianowicie zacząłem budować pozycje wcześniej z obawy, że rynek ruszy beze mnie, na początku bardzo lajtowo z tego właśnie względu że nie było tego fibo na początek po 2x po 0,1 teraz zobaczyłem że nie naniosłem tych pozycji na rynek ale i tak zamknąłem je na 0, więc raczej nic by to nie dało (pozycje otwierane w niebieskim kwadracie), następnie dołożyłem po spadku 2 świece zielone na m5 i pozycje po 0,3, następnie jeszcze 2x po 0,3 dołożyłem trochę wyżej jak dosłownie świeca w ostatnich 10 sec zmieniła się na niezły młotek co jeszcze bardziej mnie utwierdziło w przekonaniu że rynek idzie w moim kierunku, i następnie wyjście z pierwszych pozycji po tym jak pokazały się cienie od góry, zostawiłem 2 pozycje i ustawiłem tp ponad szczyt, tutaj gdybym wychodził po ciemnej m15 dałoby rade jeszcze więcej wycisnąć a tak +13.28 do przodu :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #26
15.09.2015 szybki wpis z edka pozycje otwierane po świeczkach, potem rynek robił ruch o 15-25 pipsów jednak przy zamykaniu pozycji przy ciemnych m15 wyszedłem na 0 z obu transakcji, jak będę miał więcej czasu wstawię całe rozliczenie z 3 miesięcy gry.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #27

Wejście w edka dzisiaj między 8 a 9 pierwsze 2 swięczki na wzrosty i otwieram 2x po 0.5 mikrolota, potem szybka ucieczka pierwsza pozycja wyjście po 1 czerwonej świecy, 2 na BE, zdobyte +5 pipsów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #28
Edek, dzisiaj otwierałem shorty, między 8-9 test do góry + świeca dodatkowo MA 200+ stoch zadziałała jako wsp/opr pozycja zamknięta na 0 scenariusz się nie sprawdził wsp/opr został obroniony potem zjazd do góry próba łapania kolejnego szczytu odszedłem od kompa na 15 min i musiałem zamknąć pozycje na stracie -4.23

Run #29
Edek jeszcze jeden Trade z dzisiaj, tym razem na longi :) stoch+świeczki młoteczki i tyle w sumie wystarczyło mi do otworzenia pozycji, pozycja zamknięta na 0 gdyż musiałem lecieć już na studia i nie mogłem doglądać pozycji a szkoda bo rynek zrobił 50 pipsów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #30
Edek z dzisiaj, dawno nie miałem tak słabego runu a wszystko przez to że nie trzymałem się zasad które wcześniej przez różne doświadczenia sobie wyrobiłem całe szczęście Run nie zakończył się Wtopą i udało się wyjść na 0, tutaj popełniłem 2 znaczne błędy po 1, Pierwsze pozycje możemy otworzyć po pierwszej korekcie impulsu czyli jak tu mieliśmy 100 pipsów wzrostu to czekamy na ten pierwszy poziom fibo 61.8,tutaj nie czekałem gdyż bałem się że rynek odleci beze mnie i będzie po zamiatane, gdybym trzymał się tej zasady Run skończyłby się na plusie, po 2 dołożyłem do pozycji praktycznie na tym samym poziomie cenowym i potem nie miałem kapitału aby dołożyć na samym dnie, tylko otworzyłem 2x po 0.25 mikrolota zamiast 0.5, co nie umożliwiło osiągnięcia zysku, tutaj muszę dodać że jak nie sprawdza się 1 scenariusz i rynek jednak wykonuje zjazd w stronę przeciwną czekamy do pierwszych świec zielonych/czerwonych tak żeby nie wchodzić co ileś pipsów ale po świecach dzięki temu wytrzymamy zdecydowanie więcej czasu niż podczas wchodzenia po pipsach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #31

Zmieniłem nazwę z Runów na trejdy żeby w sumie nie mylić wcześniej z założenia miał być 1 Trade= podwojenie ale nie wyszło ^^ więc zmieniam nazwę żeby już nie mącić a w 1 Runie dążę żeby się podwoić także, teraz po odrobieniu strat mam 49,07 i lecimy do 100 :D zobaczymy co z tego wyjdzie a teraz wstawiam zdjęcie z dzisiejszego zagrania Double button + świeczki + stoch fibo na poziomie 38.2, sprawdza się scenariusz 2 przełamujemy 1 wsp/opr i lecimy dalej i tutaj pilnujemy żeby wyjść po czerwonych świeczkach ja wychodzę 2x czerwona albo m15 to zależy jak się komfortowo czuje z pozycją, tutaj wyszedłem po tym jak cena nie mogła przebić wsp/opr, 1 pozycje zostawiłem na wypadek dalszych wzrostów uderzenie i zamykam na ciemnej m5 + m15 z dużym knotem, z tej transakcji jestem +11.27 do przodu :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #32

Zagranie z dzisiaj z edka na początku próba łapanie shorta niestety następna świeca była wzrostowa i musiałem zrobić close tutaj zrobiłem błąd bo nie poczekałem na koniec świecy.. i musiałem zapłacić za tę pozycję znacznie więcej, potem jeszcze próba łapania wzrostów pozycja otworzona za szybko nie spojrzałem na stocha nie pomyślałem nawet że mogę czekać na double button i tym sposobem potem za wcześnie mnie wyzerowało, także jakby nie patrzeć cały czas popełniam jakieś błędy na szczęście ten kosztował mnie bardzo mało bo praktycznie całą transakcję zamknąłem na 0.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #33

Dzisiaj wyjątkowo grałem shorty, na początku test do góry pierwsze 2 pozycje otworzyłem po pierwszej czerwonej świecy na m5, potem jeszcze mieliśmy pin bar z sporym knotem co było dla mnie sygnałem aby dorzucić do pieca, wyglądało tak jakby chcieli załadować ludzi na longi a potem ich wyrzucić z rynku, otworzyłem kolejne 2 pozycje następnie rynek daje nam sygnał że coś jest nie tak 2x młotki dają mi sygnał do wyjścia z części pozycji zostawiam sobie jeszcze 2, potem wychodzę na zielonej świecy nie przebijamy poziomu wsp/opr co świadczy o tym że mój scenariusz jest nie prawdziwy i tak naprawdę to był 2x razy test dołu i jazda do góry na szczęście cały Trejd skończył się na małym plusie, tutaj już praktycznie coś takiego zdarzyło mi się drugi raz w tamtym tygodni też miałem taki Trejd pod spadki a potem okazało się że był tylko test dołu i jazda do góry, wstawiam zdjęcie z zagrania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ