WTI Journal By Niviti

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

A na screenie piszesz, że szorty... rozumiem, że pomyłka?
I co przedstawiają screeny 6 i 7?

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

ZomG pisze:A na screenie piszesz, że szorty... rozumiem, że pomyłka?
I co przedstawiają screeny 6 i 7?
tak faktycznie tam były grane longi dzięki że, wyłapałeś tą pomyłkę :) zdjęcia 6 i 7 to ta sama sytuacja przedstawiona z innego Tfa.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #10
Run z czwartku robiony na Goldzie, tutaj grałem shorty po wybiciu z kanału dokładałem pozycje potem cofka i cały czas zwiększałem stawkę, grałem teraz 0,5 lota co pozwoliło mi przetrwać straty i zgarnąć zysk + 33.69 pln.
Run #11
Run z Piątku okazało się że w Autobusie miałem Wi-fi, dlatego otworzyłem pozycje na Edku w sumie najgorszym możliwym miejscu :D potem dokładałem praktycznie cały czas, i tutaj znowu te 0,5 lota uratowało mnie w najgorszym możliwym punkcie byłem chyba z - 40 do tyłu, na szczęście rynek odbił potem mały kanał i strzał do góry, tutaj byłem już do przodu, ale musiałem zamknąć wszyskie pozycje, tutaj zrobiłem poważny błąd który sporo mnie kosztował zamknąłem najpierw wszystkie pozycje które były na + i zostały mi ze 2-3 które były na - dlatego nie mogłem ich ustawić na BE co zmusiło mnie do zamknięcia całego Runu z małym zyskiem + 5 Pln, jak potem widzimy Rynek zrobił jeszcze strzał 150 pipsów.
Run #12
Tutaj grałem na Edku,zrobiłem fatalny moment wejścia w pozycje, muszę sobie to jakoś ogarnąć kiedy zacząć budować piramidę bo to cały czas jest gdzieś tam taki błąd zaraz po nie trzymaniu trafnych pozycji, oczywiście tutaj standardowo dokładałem cały czas na każdej niebieskiej linii, potem miałem okazje wyjścia na + ale akurat nie było mnie przy komputerze i musiałem czekać dalej potem rolowanie pozycji przez noc, spadki na sesji azjatyckiej byłem jakieś - 60 tutaj w końcu wykorzystałem ten kredyt dany przez Brokera i udało mi się wyjść na 0 dzisiaj koło 12 + oczywiście cały czas tutaj potwierdzany ten fakt że lepiej jest otwierać pozycje po 0,5 lota zamiast 1 cały, tutaj też jeszcze zle zrobiłem że 4 pierwsze transakcje są bardzo blisko siebie odstęp kilku pipsów dlatego też jakoś nie dało się osiągnąć jakiegoś lepszego wyniku bo już potem bałem się dokładać, w sumie wyjście w najlepszym momencie potem już były spadki, a tak przynajmniej udało się wyjść na 0 :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run 13#
Szybki wpis z zagrania z dzisiaj pozycja na edku zaraz po teście w górę, tutaj ten sam błąd popełniony co wcześniej ale jak by nie zabolało to pewnie nigdy bym się nie nauczył, pozycja budowana z najgorszego miejsca bo z początku korekty zaraz bo dużym knocie spadkowym, potem oczywiście cały czas dokładałem a rynek spadał, w pewnym momencie otworzyłem hedga 3 loty,następnie brak gwałtownego spadku dlatego zamknąłem hedga na 0, i trzymałem dalej potem dane byłem + 10, ale wolałem trzymać potem już nie hedgowałem co też byłą błędem rynek spadał i już nie wytrzymałem pozycje mi zamknęło na -75 a potem rynek odbił :( korekta miała w sumie z 60 pipsów, następnym razem wpadłem na pomysł żeby np budować pozycje od pierwszego poziomu fibo jak leci korekta a potem najwyżej dokładać co o tym sądzicie ? PS wszędzie gdzie są nakreślone niebieskie linię tam otwierałem longi 2x po 0,5 mikro lota.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #14
Dzisiaj zrobiłem sobie przerwę od pracy co zaowocowało + 40 pln zysku, pozycja budowana od poziomu 38.2 potem jeszcze zdążyłem dołożyć tylko 2 pozycje i rakieta wystartowała next na pierwszej ciemnej świecy na m5 out z połowy pozycji a drugie 2 zamknąłem jak rynek doszedł do wsp/opr,w sumie mogłem wchodzić w rynek na drugiej korekcie ale wolałem sobie odpuścić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #15

Transakcja robiona w czwartek, robiona od Fibo 61.8 grałem longi, potem spadek byłem chyba -10, nie miałem już psychy tego trzymać, pozycje zamknąłem na lekkim wybiciu to góry, potem jeszcze otworzyłem kilka pozycji na long i koniec końców byłem na - jakieś 7 zł zamiast 10 oczywiście gdybym trzymał się od początku swojej strategii zarobiłbym jeszcze na tym ^^

Run #16

Run z dzisiaj pozycje oczywiście na edku tutaj trochę nie wiedziałem co się dzieje bo patrzyłem na sentyment i między 8-9 na początku były wzrosty potem spadki a potem nagle przebiło wsp/opr, uderzyło do góry, pomyślałem sobie że test był wykonywany na dół a ten gwałtowny wzrost
to kierunek dalszy podczas sesji, załadowałem się w longi tylko teraz otworzyłem kilka pozycji po 0,25 nie wszystkie były po 0,5 co potem mnie uratowało po tym spadku 40 pipsów w dół byłem już koło -40, na samym dole otworzyłem jeszcze 2x po 0,5 i następnie wychodziłem po świeczkach ciemnych na m5 zgarniać z tej transakcji +10 pln.

Run #17

Run pod korektę tego impulsu z runa 16 dokładałem na poziomach fibo i nie tylko, po 0,25 na pozycje w sumie miałem chyba coś koło 10 pozycji potem 1 uderzenie i wyjście z części pozycji na 1 czerwonej świeczce potem powiedziałem sobie że zostawie sobie 4 pozycje które zostawiłem na BE ale jakoś nie dałem rady psychicznie zamykając te 4 pozycje z małym zyskiem, ogólnie dzisiaj jestem jakieś 17 pln do przodu ale teraz jakiś niesmak pozostaje po tym uderzeniu jeszcze 20 pipsów na edku :?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #18
Szybki wpis, Run z czwartku 25.08.2015 pozycje otwierane po 2x 0,25 2x 0,3 i 2x po 0,4 pierwsze wyjście po czerwonej świecy na m5 a drugie po m15 w sumie zysk +15 pln z całego runa, tutaj praktycznie wyszedłem w połowie ruchu ale co zrobić :( jakbym miał więcej pozycji jeszcze to może coś bym zostawił a tak trudno :(

Run #19

Dzisiaj trochę scalpingu nie było większych korekt więc nawet nie miałem co dokładać, rakieta nawet nie załadowana :( najwięcej żałuje że zamiast zostawić 2 pozycje na Be zamknąłem je na lekkim plusie jeśli nie to wyszedł bym na sporym + kto widział wczoraj edka ten wie o czym mówię dodatkowo wpłaciłem 100 zł na piramidkę na edku i tutaj też podsyłam screena ogólnie teraz mam 58 pozycji otwartych na edku na longi w pewnym momencie już się nie zastanawiałem tylko cały czas dokładałem, z tego co wyjdzie zobaczymy, piramidę chce trzymać długo terminowo zgodnie z Trendem, ogólnie z day-tradingu jestem + 4.60.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #20

Run z 27.08.2015 to był mój najgorszy dzień tradingu jaki miałem, 2 konta wyzerowane, podczas jednej sesji oba zagrania na Edku, co mogę dodać jeśli chodzi o day-trading to udało mi się wytrzymać 100 pipsów po czym wyzerowałem konto 50 zł, wcześniej takie coś już miało miejsce przy 60-70 pipsach tutaj wprowadziłem coś takiego że zacząłem budować pozycje od mniejszych transakcji 0,1 mikrolota 0,2 i 0,3 + otwierałem pozycje tylko jak pojawiały się zielone świece po świeczkach zielonych na 5m + stoch co na pewno przyczyniło się do tego że wytrzymałem tak długo, niestety na danych które spowodowały ruch 40 pipsów już nie wytrzymałem i całe konto poszło z dymem Emotikon unsure tutaj muszę też dodać że normalnie w trading planie przy -40 zaczynam hedgowanie pozycje jednak przez dane już nie było co hedgować, oraz także muszę powiedzieć że trzymanie jednej strony mnie zgubiło może gdybym nie był tak ślepo zapatrzony w longi inaczej by to się skończyło wstawiam zdjęcie z runu 20# co do piramidki została wyzerowana po ruchu 400 pipsów w sumie i tak dałem rade dużo wytrzymać, a miała to być długo terminowa inwestycja :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Run #21
Oczywiście edek wejścia na fibo + świeczki zielone na m5 i m15, dzisiaj wszystkie pozycje na BE, nic nie udało się więcej ugrać tutaj nawet nie wychodziłem po pierwszej ciemnej m15 bo zysk był za mały... potem jeszcze wchodziłem w pozycje po świeczkach na m5 ale też niestety BE, także dzisiaj tak bez żadnego szału, pewnie dopiero w czwartek będę coś zagrywał + trzymam jeszcze piramidke na USDJPY.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade z nocy około 1-2 dzisiaj w nocy, gdy już nie miałem siły dalej się uczyć otworzyłem pozycje na EURUSD, ostatnio zauważyłem że nawet w nocy edek potrafi zrobić te 20-30 pipsów a czasem nawet więcej, pozycja otworzona po impulsie wzrostowym, rynek otworzył się z luką która została domknięta potem test na dół fibo 61.8, ja czekam na przynajmniej 2 świece wzrostowe zauważyłem że jeszcze 1 nie daje takiej pewności+ oczywiście stoch choć nie koniecznie musi być poniżej tego dolnego poziomu tutaj za 2 razem jak wchodziłem w pozycje to nie zostało spełnione, po wejściu 1 raz w pozycje musiałem ją zamknąć na 0 a potem kolejne wejście jak sytuacja nam się wyjaśniła czyli po po prostu było widać, że to był re-test dna a potem czekamy na przebicie kolejnych szczytów 1 padł nam ładnie poleciało do góry na m15 jeszcze fajniej to widać, no ale kolejny już niestety nie, 2 świece 5m czerwone i zgarniam 20 pipsów. Tutaj zrealizował się scenariusz w którym nie było większej korekty i zarobiłem mało z tej pierwszej pozycji. Teraz przez sesje poprawką raczej będę mniej siedział przy Forexie ale od Pazdziernika ruszam pełną parą :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ