WTI Journal By Niviti

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Dzisiaj wejście w pozycje na M1 na EURUSD chciałem złapać koniec korekty niestety rynek wybił mnie z pozycji i 1h pózniej poszedł w moim kierunku :/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Wstawiam wejście z wczoraj EURUSD, Przebicie wsp/opr zaraz po tym pojawił się przestój, pozycja otwarta po przebiciu poziomu wsp/opr, 2 kontrakty, 1 kontrakt zrealizowany po sl 2 po benchmarku, totalny zysk 18 pipsów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Dzisiaj Sporo się działo praktycznie pół dnia przesiedziałem na rynku, 5 otwartych pozycji z czego 3 na 0, 1 na lekkim minusie, oraz 1 na +, tutaj udało mi się zamknąć 1 kontrakt na +, a drugi niestety już na sl.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Dzisiaj 1 pozycja na GBPUSD m15, dobre środowisko potem przestój jednak na 3 świecy brakuje dynamiki ceny, dlatego w takim wypadku staram się wyjść na 0 z takiej pozycji tutaj niestety musiałem wyjść z -0.21$ na minus, wstawiam tutaj 3 zdjęcia z tej pozycji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Pozycja z dzisiaj, zawarta na USDNZD, 1 kontrakt po sl, drugi po benchmarku co w końcu dało zysk 2.17 $ , oczywiście wstawiam zdjęcia z przebiegu całej transakcji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Dzisiaj pozycja na USDCAD m15, niestety rynek dochodzi do poziomu wsp/opr i się cofa, dlatego tutaj mam zasadę jeśli coś takiego ma miejsce po prostu zamykam pozycje 0 tak samo działam gdyby rynek zrobił 10 pipsów ruchu w moim kierunku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Pozycja z dzisiaj na real koncie otworzona na GBPJPY M30 Tutaj nie chciałem otwierać na m15 gdyż nie było dynamiki na 3 świecy, dlatego przerzuciłem się na m30, tutaj rynek zrobił 15 pipsów w momencie kiedy otwierałem pozycje i zaczął zawracać tutaj niestety wolałem zamknąć pozycję z lekkim plusem niż całkiem na 0 co potem kosztowało mnie patrzeniem jak rynek robi spadek w moim kierunku, no nóż mogłem odebrać zysk 6$ a tak muszę się zadowolić skromnymi 0.52$
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Witam,

nie nanosisz operacji na wykres? Wciskasz Shift i przeciągasz z historii jedną na wykres i fajnie widać,
a jak nie to jest wskaźnik który robi to za nas, w dodatku jeszcze liczy pipsy :D Chyba ze nie lubisz, to inna sprawa.

Powodzenia,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Witam wstawiam swoje zagranie z dzisiaj z USDJPY, zagranie z m5 tutaj cena przebiła świece przestoju, i następnie po 30 sec zostałem wrzucony na sl :( tutaj w sumie mogłem uniknąć takiej sytuacji wchodząc w pozycję z m15, ale niestety jestem pazerny :x i takie są tego skutki, wrzucam jeszcze parę sygnałów jakie pojawiły się w ostatnich 2 dniach, także powodzenia na rynku i życzę sporej ilości pipsów pod koniec miesiąca :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Leonardo pisze:Witam,

nie nanosisz operacji na wykres? Wciskasz Shift i przeciągasz z historii jedną na wykres i fajnie widać,
a jak nie to jest wskaźnik który robi to za nas, w dodatku jeszcze liczy pipsy :D Chyba ze nie lubisz, to inna sprawa.

Powodzenia,
Leo


Witam nie zrozumiałem pytania o jakie operację ci chodzi ? jakbyś mógł to jakoś sprecyzować byłbym naprawdę wdzięczny :)

ODPOWIEDZ