Wszystko o Pepperstone!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: jabada »

irmentruda pisze:
jabada pisze:to przecież rozumiem ,ale nie zmienia to faktu że już nie ma nocnych notowań na dax i jest zablokowany handel a przed 24.03.2016 taka możliwość była:-(
w admiralu masz teraz na odwrot, od kilku dni chodzi cala dobe co mnie znow nie podoba sie ale trudno.
u mnie admiral Dax dopiero od dzisiejszej nocki chodzi :-O

-- 01 kwie 2016, 08:01 --

mam pytanie czy w Peppper na rachunku standard konto może wpaść na minus w trakcie sesji?
w AM miałem tak że jak pozycja schodziła poniżej 30% zabezpieczenia to mi ją zamykało na wartości otwarcia
np.
w AM otwierałem DAX za 400pln i z automatu zamknęło mi pozycję(30%zabezp) to zostawało ok 80pln
w PP otworzyłem Dax za 20$ i zamknęło mi pozycję(niby jest 20% zabezp) na -4$ ????
Rozumiem że może nie być zabezpieczenia przed ujemym saldem ale jak zamykają pozycję na 20% to powinno coś zostać a nie minus ?
PP to ECN ale rachunek standard jest obsługiwany przez STP ,tak zrozumiałem przy otwieraniu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Akurat na DAX innych CFD to nie ma znaczenia czy jest to STP czy ECN, bo albo 1) są stroną tych transakcji albo 2) są stroną transakcji i puszczają je do innego brokera, który jest dalej stroną transakcji :).

Mechanizmy stop-out nie działają idealnie lub może raczej rynek nie pozwala im tak działać. Skoro miałeś bardzo mały depozyt i czekałeś na SO to jest szansa, że na skutek poślizgu/dynamicznego ruchu SO nie zdążyło zareagować/zrealizować zamknięcia w porę i powstał debet. Co teraz? Raczej ścigać Cię o to nie będą ale może być tak, że te -4$ zostanie tam "na zawsze" :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Dokladnie tak jak rapso napisal. Nigdy nie ma gwarancji na dokladne zamkniecie przy poziomach, ani SL/TP, ani nawet S/O. Juz tym bardziej przy brokerach typu STP/DMA/ECN. Tylko brokerzy MM moga gwarantowac takiego typu mechanizmy.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: jabada »

witam
pytanie o zciągalność przez PP debetu na rachunku,czy australiczyk będzie sobie zawracał głowę 300$ ?
Miał ktoś do czynienia z takim postepowaniem u zagranicznego brokera z poza unii?

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Wypuścili fajne narzędzie do testowania strategii manualnej na MT4 - Trade Simulator:
https://pepperstone.com/en/trading-plat ... -simulator

lukas156
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 18 maja 2013, 16:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: lukas156 »

Jakie są Swapy w pepperstone bo nie mogę znaleźć info na stronie?

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: brg »

Kolego, minimum wysiłku ze swojej strony. Jak nie chce Ci się sprawdzić chociażby na koncie demo, to podaj chociaż pary które Cie interesują.

lukas156
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 18 maja 2013, 16:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: lukas156 »

EUR/USD
GBP/USD

Przy okazji masz może konto u nich?
Ile trwa proces otwarcia konta ?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

lukas156 pisze:EUR/USD
GBP/USD

Przy okazji masz może konto u nich?
Ile trwa proces otwarcia konta ?
GBP/USD:
Long -4.62 / Short -0.19

EUR/USD:
Long -5.34 / Short +1.95

Otwarcie konta nawet w jakies 24h jesli wyslesz wszystkie dokumenty przy otwieraniu konta. Podczas rejestracji bedzie wszystko napisane co i jak. A jesli otworzysz konto poprzez nasze IB (Forexnese) to dostajesz rabat na prowizje $1.00 AUD na kazdego lota.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: Baton »

Swapy to mają nieciekawe, np. na gbpjpy, ujemne w dwie strony :evil:

ODPOWIEDZ