Wszystko o Pepperstone!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: jabada »

mam konto Peppers ,wpłacam pay palem ale jak chcę wypłacić to mam możliwość wypłaty tylko kwot które wpłaciłem.
Podczas wybierania wypłaty otwiera się lista wpłat z kwotą na podstawie których można wypłacić właśnie te wielkości(kwoty) ,a jak wypłacić zysk?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

jabada pisze:mam konto Peppers ,wpłacam pay palem ale jak chcę wypłacić to mam możliwość wypłaty tylko kwot które wpłaciłem.
Podczas wybierania wypłaty otwiera się lista wpłat z kwotą na podstawie których można wypłacić właśnie te wielkości(kwoty) ,a jak wypłacić zysk?
Tutaj o to chodzi, że jeśli na przykład wpłaciło się $100 metodą PayPal to w przeciągu 60 dni możemy tylko wypłacić używając PayPal te $100, ale jeśli je wypłacimy to 'odblokują' się inne metody, takie jak np. przelew bankowy SWIFT, ale również PayPal - więc zysk będzie można wypłacić bez problemów.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: jabada »

rozumiem
,ale jak wpłaciłem 200$ przez PP a chcę wypłacić z zyskiem 400$ to mam tylko uruchomiona do wypłaty 200$ (to co wpłaciłem) jak wypłacić 200$ zysku?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

jabada pisze:rozumiem
,ale jak wpłaciłem 200$ przez PP a chcę wypłacić z zyskiem 400$ to mam tylko uruchomiona do wypłaty 200$ (to co wpłaciłem) jak wypłacić 200$ zysku?
Po wyplacie $200 poprzez PayPal, bedzie rowniez mozliwosc wyplacenia kolejnych $200 kazda metoda, rowniez PayPal.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: jabada »

czy dax 30 już jest notowany bez nocnych kwotowań ?
widze że od dzisiaj w specyfikacji jest godz. 9-23
i o 22 przestał chodzić !?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

jabada pisze:czy dax 30 już jest notowany bez nocnych kwotowań ?
widze że od dzisiaj w specyfikacji jest godz. 9-23
i o 22 przestał chodzić !?
Tak jak u wiekszosci brokerow - o 22 polskiego czasu kwotowania sa zawieszane (nie mozna rowniez zawierac transakcji) do 8 rano.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: jabada »

co ty gadasz ? to od dzisiaj? handlowałem nim całą dobę ,jeszcze 23 marca chodził całą noc
np. w Admiralu była i jest przerwa 23-8
ale dlatego m in założyłem konto w PP jakieś 3 mis temu bo miał daxa całą dobę
a tu zonk ,dzisiaj zostałem z pozycjami na noc ,k...wa twarz

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

jabada pisze:co ty gadasz ? to od dzisiaj? handlowałem nim całą dobę ,jeszcze 23 marca chodził całą noc
np. w Admiralu była i jest przerwa 23-8
ale dlatego m in założyłem konto w PP jakieś 3 mis temu bo miał daxa całą dobę
a tu zonk ,dzisiaj zostałem z pozycjami na noc ,k...wa twarz
9-23 to jest dla strefy czasu GMT+3, jako ze niestety polska ma czas letni, wiec teraz (od 27 marca 2016) jest to 8-22 dla nas.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: jabada »

to przecież rozumiem ,ale nie zmienia to faktu że już nie ma nocnych notowań na dax i jest zablokowany handel a przed 24.03.2016 taka możliwość była:-(

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

jabada pisze:to przecież rozumiem ,ale nie zmienia to faktu że już nie ma nocnych notowań na dax i jest zablokowany handel a przed 24.03.2016 taka możliwość była:-(
w admiralu masz teraz na odwrot, od kilku dni chodzi cala dobe co mnie znow nie podoba sie ale trudno.

ODPOWIEDZ